Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport 8 Sprintstafett, KM Ve Te

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Sport 8 Sprintstafett, KM Ve Te
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: lørdag 12 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 57 påmeldte lag.

H17 (18)

NavnLagoppstilling
Bækkelagets SK 1
1Mathias Gløersen501324
2Kristian Ruud503508
3Mathias Gløersen
4Kristian Ruud
Hedrum OL 1
1Sindre R Holt221389
2Anders Kristian Holt182126
3Sindre R Holt
4Anders Kristian Holt
Hedrum OL 2
1Ludvig Johnsen203443
2Espen Johnsen182118
3Kristian Juel johannessen186970
4Espen Johnsen
Larvik OK 1
1Mathias Olsen501101
2Jørgen Frøyd197776
3Mathias Olsen
4Jørgen Frøyd
Notodden OL 1
1Jakob Schia Løe86892
2Simen Hjalmar Wästlund61171
3Jakob Schia Løe
4Simen Hjalmar Wästlund
Notodden OL 2
1Petter Løe86885
2Robert Fredriksen502352
3Petter Løe197939
4Robert Fredriksen
OL Tønsberg og omegn 1
1Morten Krona Haflan502662
2Trym B Island177757
3Morten Krona Haflan
4Trym B Island
OL Tønsberg og omegn 2
1Jakob Hjelseth199628
2Trond Evensen198820
3Jakob Hjelseth
4Trond Evensen
Porsgrunn OL 1
1Rasmus Mathisen186855
2Alexander Repstad Storemyr504150
3Rasmus Mathisen
4Alexander Repstad Storemyr
Porsgrunn OL 2
1Thore Kornmo222121
2Håkon Kornmo222572
3Thore Kornmo
4Runar Torpe Lien234965
Porsgrunn OL 3
1Dag Ausen213725
2Magne Wiig Mathisen480109
3Dag Ausen
4Magne Wiig Mathisen
Porsgrunn OL 4
1Håvard Skriubakken169034
2Jon Skriubakken502929
3Håvard Skriubakken
4Jon Skriubakken
Porsgrunn OL 5
1Thomas Brodin213149
2Bjørn Lie501731
3Thomas Brodin
4Bjørn Lie
Porsgrunn OL 6
1Jørn Langerud223770
2Janne Larsen223765
3Jørn Langerud
4Janne Larsen
Skien OK 1
1Skjalg Nysæter501323
2Gisle Nysæter217460
3Skjalg Nysæter
4Gisle Nysæter
Skien OK 2
1Bjørn Richard Kirste195867
2Brede Ekeberg Fliid211768
3Bjørn Richard Kirste
4Sigurd Holtskog211684
Stokke IL 1
1Even Gravningen203625
2Ole Jakob Olsrød211582
3Even Gravningen
4Ole Jakob Olsrød
Sturla, IF 1
1
2
3
4

D17 (8)

NavnLagoppstilling
Bækkelagets SK 1
1Marthe Gløersen501217
2Mai Elin B. Watson505437
3Marthe Gløersen
4Lone Brochmann208706
Hedrum OL 1
1Pernille Nauf203284
2Kari Reppesgård Holt187288
3Pernille Nauf
4Kari Reppesgård Holt
Hedrum OL 2
1Elin Bordøy187285
2Katrine van Raaij187290
3Elin Bordøy
4Katrine van Raaij
OL Tønsberg og omegn 1
1Julie Eikeland177707
2Tonje Rasmussen96275
3Sandra B. Robertsen205587
4Tonje Rasmussen
Porsgrunn OL 1
1Elise Ausen213400
2Hanne Vassend203386
3Elise Ausen
4Hanne Vassend
Porsgrunn OL 2
1Sara Mathisen229522
2Camilla L. Rosenvold170781
3Sara Mathisen
4Camilla L. Rosenvold
Porsgrunn OL 3
1Kaja Torpe Lien505537
2Hilde Kristine Rosenvold186852
3Kaja Torpe Lien
4Hilde Kristine Rosenvold
Skien OK 1
1Hanna Nysæter201437
2Gry Aakre212833
3Hanna Nysæter
4Gry Aakre

H13-16 (10)

NavnLagoppstilling
Hedrum OL 1
1Viljan van Raaij187320
2Henrik R Holt186936
3Viljan van Raaij
4Henrik R Holt
Larvik OK 1
1Iver Ringheim195549
2Henrik Kaupang Lye212147
3Iver Ringheim
4Henrik Kaupang Lye
Notodden OL 1
1Snorre Slokvik236512
2Åsmund Slokvik207902
3Snorre Slokvik
4Åsmund Slokvik
OL Tønsberg og omegn 1
1Oliver Østby217854
2Sondre Evensen199522
3Oliver Østby
4Sondre Evensen
OL Tønsberg og omegn 2
1Vetle Mathisen503254
2Sindre Mathisen239020
3Vetle Mathisen
4Sindre Mathisen
OL Tønsberg og omegn 3
1Lars Loftesnes Kaupang199523
2Lars Emil Bue191260
3Lars Loftesnes Kaupang
4Lars Emil Bue
Porsgrunn OL 1
1Halvard Kornmo184355
2Tobias Mathisen203281
3Halvard Kornmo
4Tobias Mathisen
Porsgrunn OL 2
1Magnus Brodin213209
2Anders L. Rosenvold187037
3Magnus Brodin
4Anders L. Rosenvold
Sandefjord OK 1
1Gabriel Gjone213383
2Benjamin Gjone213254
3Gabriel Gjone
4Benjamin Gjone
Sandefjord OK 2
1Brage Eikås182096
2Jonas Eikås206477
3Brage Eikås
4Jonas Eikås

D13-16 (8)

NavnLagoppstilling
Lardal OL 1
1Mina Schjerven234921
2Eline Schjerven192960
3Mina Schjerven
4Eline Schjerven
Larvik OK 1
1Ida Sofie Hjortland209884
2Iril Ringheim180714
3Ida Sofie Hjortland
4Iril Ringheim
Larvik OK 2
1Sigrid Bakken Hamre212362
2Agathe Brathagen224439
3Sigrid Bakken Hamre
4Agathe Brathagen
Notodden OL 1
1Emma Engehult213060
2Synne Sandven505752
3Emma Engehult
4Synne Sandven
Notodden OL 2
1Ada Othilie Dahl Borkamo212548
2Line Borgejordet Simones213013
3Ada Othilie Dahl Borkamo
4Line Borgejordet Simones
OL Tønsberg og omegn 1
1Mathea Gløersen501325
2Lerke Hjelseth199688
3Anny Horge Rogne222564
4Mathea Gløersen
OL Tønsberg og omegn 2
1Maria Grovan217822
2Mari Loftesnes Kaupang199691
3Maria Grovan
4Mari Loftesnes Kaupang
Porsgrunn OL 1
1Anine Kjørholt Lie213424
2Une Holtermann213375
3Anine Kjørholt Lie
4Une Holtermann

H50 (6)

NavnLagoppstilling
Andebu IL / Sande Sportsklubb 1
1Øivind Fadum201595
2Elling Aakre181554
3Øivind Fadum
4Elling Aakre
Notodden OL 1
1Sveinung Rekaa505373
2Harald Kvisli207900
3Sveinung Rekaa86885
4Harald Kvisli
OL Tønsberg og omegn 1
1Per Jarle Eikeland500249
2Roar Mathisen192566
3Per Jarle Eikeland
4Roar Mathisen
OL Tønsberg og omegn 2
1Hans Stordal199690
2Odd Harald Nilsen80466
3Hans Stordal
4Odd Harald Nilsen
Porsgrunn OL 1
1Ole Johansson504613
2Atle Remme186202
3Ole Johansson
4Atle Remme
Stokke IL 1
1Ragnar Niemi Berg197800
2Runar Kittilsen239076
3Ragnar Niemi Berg
4Runar Kittilsen

H11-12 (4)

NavnLagoppstilling
Porsgrunn OL 1
1Astrid Bøgeberg Lilleaas241320
 
2Sondre Kornmo89036
Sandefjord OK 1
1Daniella Gjone213501
 
2Diderik Rønning Bøe213701
Skien OK 1
1Kristian Ekeberg Fliid212732
 Sindre Flatin Erichsen211704
2Gaute Nysæter170884
Stokke IL 1
1
 Niclas Gunnerød223980
2Magnus Sigurdsson223968

D11-12 (3)

NavnLagoppstilling
OL Tønsberg og omegn 1
1Ane Mathisen217648
 Ida Kristine Bue201592
2Wilma Evensen502811
Porsgrunn OL 1
1Sigrid Bruem175807
 
2Lilly Norling213187
Skien OK 1
1Juliette Holtskog-Feremans212977
 Emilie Holtskog-Feremans211854
2Vilde Aakre Leistad212805

Annonser

IOF Eventor