Påmeldte deltakere til Jagersprinten

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis p√•meldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Jagersprinten
Arrangørorganisasjon: Norges Orienteringsforbund
Dato: lørdag 18 november 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 64 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering
Ninni Tornøe JonssonBærums Skiklub232227
Sigrid KalbækkenTynset IF80548

Damer - mellomlang løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK502919
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Lene KinnebergRaumar Orientering500291
Jana-Elena KoserHaugesund IL Orientering198071
Inger NergaardStokke IL198006
Cathrine SandvikRaumar Orientering504709
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619
Tine Beate TendelandStokmarknes OL

Damer - lang løype (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lone BrochmannBækkelagets SK208706
Kristin BruserudOL Trollo216680
Ida EngenRaumar Orientering228076
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Kjersti HovAkershus og Oslo181360
Astrid Waaler KaasHeming Orientering85000
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Ingrid OkkenhaugNTNUI209912
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Celine RenardKongsberg OL201981
Hanne SandstadFreidig206030
Christine Turter SandvoldNydalens SK89095
Kine Hallan SteiwerHalden SK181110
Heidi TronbølFet OL177962
Hanne VassendPorsgrunn OL203386
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Emilie WestinPorsgrunn OL203458
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL230092

Herrer - kort løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar KvaalStorsteinnes IL71997
Alexander SlettenRaumar Orientering195876

Herrer - mellomlang løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BataldenFana IL195907
Jens Olav HessenStokmarknes OL181567
Geir HigraffStokmarknes OL217094
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Johan LundeIL Koll206911
Helge RevhaugRingerike OL214964
Odd SlettenRaumar Orientering224125
Torgeir StrandFana IL208120

Herrer - lang løype (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AndersenVarteig OL222657
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Dag AusenPorsgrunn OL89043
Sondre Ruud BråtenNydalens SK181939
Morten DåsnesRingerike OL198537
Knut EngenRaumar Orientering228075
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Sondre Sande GullordNydalens SK175122
Stein H. HagenFossum IF504815
Dag KaasHeming Orientering87027
Jens Øien KlosterFitjar IL211234
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Tore NymarkAskøy OL192524
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering211190
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss155729
Ian RingheimOL Trollo204716
Rolf Atle RolfsnesFitjar IL224484
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering501149
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Christoffer SlettenRaumar Orientering195864
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990

Annonser

IOF Eventor