Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tunevannet Rundt

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tunevannet Rundt
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: søndag 14 oktober 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 127 påmeldte deltakere.

N-åpen (2km) (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isa Milene BrekkeFredrikstad SK225197
Svein Ivar BrekkenSarpsborg OL
Lea HaugÅs-NMBU Orientering234087
Elise Holm NedrebøOK Moss487947
Eline Noelia LarsenVarteig OL242462
Sander Ryste OddenSarpsborg OL178424
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL144608
Jakob Tungesvik HøstmarkOK Moss217858
Adele Øen SkålandTrøsken IL202173

D/H-16 (13 km) (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979

D/H17- (13 km) (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aleksei AlekseyonokVarteig OL242491
Bjørn BakkevigHeming Orientering412975
Stian BergersenIL Tyrving234974
Iliana IlievaHalden SK506699
Anders LundeVarteig OL234506
Einar Kristian LundeVarteig OL79861
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK504573
Ingvild Ramtvedt NæssetNTNUI229646

D/H-16 (8,5 km) (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Ella BerstadHeming Orientering237773
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Ludvik SætherFredrikstad SK212630
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D/H17- (8,5 km) (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrey AbadzhievOK Älgen141052
Kjell Einar AndersenVarteig OL234870
Pål AngvollFredrikstad SK212300
Paula BerstadHeming Orientering480250
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK220887
Børge BrenåsVarteig OL195673
Dag BrenåsVarteig OL221080
Heidi BørstadSarpsborg OL221508
Peter CarlsenSturla, IF207695
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving502357
Asle Sagli GudimIndre Østfold OK145134
Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK208642
Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL191644
Trond HolterMåren OK504627
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Hallvard KorenOK Moss504468
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL504498
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Øyvind LøkenOK Moss187141
Frank LøwengreenFredrikstad SK94058
Ove MartinsenHauketo IF199744
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Eirik Næsset RamtvedtOslostudentenes IK223808
Per SlungaardIL Tyrving502443
Magne SætherFredrikstad SK201975
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL500625
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Espen WigaardOppsal Orientering502092
Bjørn ÅstorpSarpsborg OL94056

D/H-16 (5 km) (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Julie Sophie WoldOK Moss213225
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390

D/H17- (5 km) (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn170437
Zlatimira AbadzhievaOK Älgen152519
Bodil BerbyTrøsken IL202066
Øivind BergetSarpsborg OL83070
Hasse BergstrømIL Tyrving505395
Ella BjerketvedtTrøsken IL67454
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Ina BlågestadIndre Østfold OK214985
Tov Arne BondalNotodden OL159667
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Bent GalborgenIndre Østfold OK229740
Willy GrønstadGimle IF192646
Marie HansenSarpsborg OL206025
Tonje HolmOK Moss201518
Jan JansenOK Moss195769
Per Olaf KlemsdalVarteig OL186140
Per Oskar LarsenIndre Østfold OK236431
Bente LineIndre Østfold OK211170
Lone Malmgren MolstadHalden SK226193
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Tore Grønlund MoenGimle IF205530
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661
Thor PalmgrenHalden SK98612
Christopher SchiveOK Moss207790
Arnfinn SkålandTrøsken IL67469
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Arne SvartedalTrøsken IL91541
Anne SørumIndre Østfold OK500607
Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL94048
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Hanne WoldOK Moss96146
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering197748
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

D/H-16 (3,5 km) (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn241418
Silja BerstadHeming Orientering211293
Birk BreimoOK Moss212377
Julie BrenåsVarteig OL222607
Marikken ChristensenSarpsborg OL167062
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK213545
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Sofie Holm NedrebøOK Moss202986
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL181789
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK212601
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL178483
Selmer LøkenOK Moss212650
Audun NordbyFredrikstad SK212581
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL178485
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027
Anne ØstvoldHeming Orientering197921
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

D/H17- (3,5km) (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten BreimoOK Moss224630
Elsie BrenneVarteig OL222551
Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL178585
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss212685
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK229545
Viesturs KeransFredrikstad SK213197
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Marianne LøkenOK Moss505784
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

Annonser

IOF Eventor