Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Natt

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Natt
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: onsdag 26 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 57 påmeldte deltakere.

D 13-14 par (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Lien BackstrømHalden SK506241
Julie BrenåsVarteig OL222607
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Emma Helene OlsenHalden SK212387
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL178485

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281

D 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Aurora GjølsjøOK Moss505166
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL504498

D 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK183671

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iliana IlievaHalden SK506699
Lizzie InghamHalden SK216466
Eva JurenikovaHalden SK184340
Jo ShepherdHalden SK506930

D 45- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche LindløvSarpsborg OL206022

D 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi BørstadSarpsborg OL221508
Bente LineIndre Østfold OK211170

H 13-14 par (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Peder BryggenHalden SK202091
Sondre LadimOK Moss503554
Ludvik SætherFredrikstad SK212630

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin BrækkeHalden SK181957
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979
Christopher LadimOK Moss212141
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Jakob TorgersenHalden SK204760

H 17-18 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Sondre OttesenFredrikstad SK212553

H 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OL219144

H 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pascal BuchsTampereen Pyrintö502016
Bendik EliassenFredrikstad SK500903
Fredrik EliassonHalden SK501314
Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK187227
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258

H 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders LundeVarteig OL234506
Magnus NordbrødenHalden SK222529
Matthieu PuechHalden SK209924

H 45- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SK212300
Espen BekhusFredrikstad SK182139
Tore BjørnerødOK Moss195675
Dag BrenåsVarteig OL221080
Henning Bratland CarlsenOK Moss506222
Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK208642
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK483755
Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK181944
Torgeir SnilsbergOK Moss505269
Magne SætherFredrikstad SK201975

H 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild KirkerødSarpsborg OL185092
Eirik NordbrødenHalden SK208173
Sven SimonsenFredrikstad SK69803
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL500625

DIR AL (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKristiansand OK170604

Annonser

IOF Eventor