Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8serien løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8serien løp 2
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: tirsdag 8 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 121 påmeldte deltakere.

N-åpen (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Andreassen AasHalden SK234916
Maja Dyrlie AndersenVarteig OL234868
Mats Dyrlie AndersenVarteig OL234869
Isa Milene BrekkeFredrikstad SK225197
Eira Bronebakk JohanssonHalden SK503361
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK500290
Håkon BryggenHalden SK177281
Vilma DanevadFredrikstad SK211491
Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK212560
Aisha Rostveit ElmiOK Moss217756
Halvor Ek HedlundTrøsken IL202168
Mikkel HystadHalden SK
Adrian Spolèn JansenGimle IF
Kristian Lind-LarsenOK Moss217857
Solan LøkenOK Moss212222
Emma Nordlie MagnussenHalden SK224729
Olivia RoskifteOK Moss217691
Oskar RoskifteOK Moss217795
Liv SandnesVarteig OL234956
Aksel SolbergFredrikstad SK61941
Anna Solheim IsumvoldenOK Moss217831
Linda Solheim IsumvoldenOK Moss217689
Vegard Stigum HalvorsenHalden SK
Trym StrømbergFredrikstad SK502594
Emmelie Thøgersen EideOK Moss242351
Jakob Tungesvik HøstmarkOK Moss217858

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie Holm NedrebøOK Moss202986
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK212471
Una RetteraasenIndre Østfold OK214986

D 11-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK213545
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Åse Valero KjerkreitHalden SK224951
Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK213291
Thea KvalheimHalden SK212487
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL178483
Guro OttesenFredrikstad SK212554
Ingrid SteinslandFredrikstad SK212127
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906
Julie SåheimFredrikstad SK212470
Erle Elise WoldOK Moss212076

D 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Lien BackstrømHalden SK506241
Julie BrenåsVarteig OL222607
Marikken ChristensenSarpsborg OL167062
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Erika Lind-LarsenOK Moss212454
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Emma Helene OlsenHalden SK212387
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL178485
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Julie Sophie WoldOK Moss213225

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL205978
Vilde RetteraasenIndre Østfold OK199148
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss197030
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390

D 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK197855
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008
Aurora GjølsjøOK Moss505166
Marie HansenSarpsborg OL206025
Lisa JenssenHalden SK184540
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL504498
Helena ÅsbergSarpsborg OL500547

D 13-20C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sylvia DannevigHalden SK212327
Josefin EylertsenHalden SK190572
Helle KvalheimHalden SK181365

H -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trym BreimoOK Moss217677
Anders Rostveit ElmiOK Moss217748
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Selmer LøkenOK Moss212650
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Sondre StrømbergFredrikstad SK504385
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk BreimoOK Moss212377
Martin BryggenHalden SK242412
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK212601
Edvard KeransFredrikstad SK212126
Audun NordbyFredrikstad SK212581
Philip Orud HovlandHalden SK224870
Sverre SandvikHalden SK213208
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027

H 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss217837
Peder BryggenHalden SK202091
Ivar HansenSarpsborg OL145603
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL181790
Isak HoltHalden SK223537
Mathias Spolén JansenHalden SK199631
Sondre LadimOK Moss503554
Ludvik SætherFredrikstad SK212630
Elias ThoresenHalden SK225482

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Martin BrækkeHalden SK181957
Jonathan EylertsenHalden SK203416
Alf Kristian HelleHalden SK225071
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979
Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK212355
Christopher LadimOK Moss192251
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Jakob TorgersenHalden SK204760

H 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OL219144
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Sondre OttesenFredrikstad SK212553

H 13-20C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SK
Elias MosebekkHalden SK224855
Kristian OswaldOK Moss217867
Jacob Rivedal ØdegaardFredrikstad SK223751
Aleksander Skaarer FinnestadIndre Østfold OK203463

Annonser

IOF Eventor