Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubb-KM stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Klubb-KM stafett
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: lørdag 12 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 38 påmeldte lag.

KlubbKM (38)

NavnLagoppstilling
Fredrikstad SK 1
1Marte Hox Brynildsen202093
2Eirik Imrik181972
3Kaisa Antonsen212709
Fredrikstad SK 2
1Jenny Danevad193091
2Espen Danevad79095
3Emma Danevad208730
Fredrikstad SK 3
1Emma Sofie Steinsland212552
2Sondre Ottesen212553
3Karin Skedsmo Danevad211201
Fredrikstad SK 4
1Dina Sofie Antonsen155768
2Sivert Poppe192398
3Gard Antonsen69872
Fredrikstad SK 5
1Hilde Poppe203117
2Kristoffer B. Helminsen503979
3Anders Brynildsen202087
Halden SK 1
1Marie Lien Backstrøm159032
2Runa Lien Backstrøm182030
3Herman Lien Backstrøm159030
Halden SK 2
1Ville Emil Wingstedt181249
2Emil Wingstedt208496
3Jon Steinar Mjølnerød194883
Halden SK 3
1Minna Sofie Wingstedt200200
2Niels Christian Hellerud206905
3Anja Wingstedt79290
Halden SK 4
1Sigrid Schmitt Gran213211
2Markus Holter222454
3Lone Malmgren Molstad226193
Halden SK 5
1Bjørn Brække207786
2Erlend Brendstuen195770
3Jens Erik Mjølnerød91161
Halden SK 6
1Karoline Aune194816
2Øyvind Helgerud207805
3Bodil Helgerud505183
Halden SK 7
1
2
3
Indre Østfold OK 1
1Elma Sagli Gudim187218
2Håkon Gjerde237996
3Kjell-Erik Kristiansen215054
Indre Østfold OK 2
1Amund Øiseth Bedin197991
2Thomas Bedin411313
3Gea Øiseth Bedin197855
Indre Østfold OK 3
1Linda M. Torper Bystrøm229638
2Sigmund Vister215057
3Sture Ottesen500917
Indre Østfold OK 4
1Elida Sagli Gudim187069
2Lars Petter Glomsrud506224
3Øyvind Thømt501222
Indre Østfold OK 5
1Anne Sørum500607
2Henrik Langsrud
3Kristoffer Halsnes187003
OK Moss 1
1Emma Aune Jakobsen198018
2Erik Rytter Jakobsen208926
3Elisabeth Aune Jakobsen212685
OK Moss 10
1Birk Breimo212377
2Hallvard Koren504468
3Ingrid Bratland Tjernshaugen197030
OK Moss 11
1Elisabet Breimo217813
2Tor Erling Gjølsjø197713
3Christopher Schive207790
OK Moss 2
1Oskar Roskifte217756
2Thomas Roskifte501165
3Kristine Roskifte500905
OK Moss 3
1Selmer Løken212650
2Øyvind Løken187141
3Marianne Løken217867
OK Moss 4
1Sofie Holm Nedrebø202986
2Tonje Holm201518
3Ole Johannes Nedrebø202989
OK Moss 5
1Alfred Bjørnerød504585
2Øystein Olsen89387
3Aurora Gjølsjø505166
OK Moss 6
1Sondre Ladim503554
2Christopher Ladim192251
3Johanne Bratland Tjernshaugen501008
OK Moss 7
1Henning Bratland Carlsen506222
2Tore Bjørnerød195675
3Julie Sophie Wold213225
OK Moss 8
1Edvinas Kontautas169814
2Donatas Kontautas503666
3Karoline Bjørnerød504584
OK Moss 9
1Trym Breimo217677
2Hanne Wold96146
3Morten Breimo224630
Sarpsborg OL 1
1Heidi Børstad221508
2Bjørn Tore Thoresen500625
3Ida Katrine Børstad Thoresen94048
Sarpsborg OL 2
1Wenche Lindløv206022
2Øystein Jensen206026
3Marie Lindløv Jensen504498
Sarpsborg OL 3
1Ivar Hansen145603
2Trygve Leivestad191357
3Nina Bianca Pedersen205978
Sarpsborg OL 4
1Siri Pedersen229442
2Benjamin Aasen219144
3Adine Blakkestad Ingesen500281
Trøsken IL 1
1Ingrid Pedersen Holmskau181789
2Mathias Pedersen Holmskau181790
3Magnus Holmskau178585
Trøsken IL 2
1Marte Lillegraven Langsæter178483
2Daniel Oliversen202062
3
Varteig OL 1
1Ingvild Brenne Andersen234498
2Olav Halvorsen Sikkeland241718
3Henrik Julian Fontes Aarbu185942
Varteig OL 2
1Anne Brenne Andersen222657
2Dag Brenås221080
3Einar Kristian Lunde79861
Varteig OL 3
1Elsie Brenne222551
2Ole Andreas Johansen215049
3Kjell Einar Andersen234870
Varteig OL 4
1Ragnhild Brenås83147
2Bjørn Aarbu185937
3Julie Brenås222607

Annonser

IOF Eventor