Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018
Arrangørorganisasjoner: Alvdal IL / Folldal IF / Tynset IF
Dato: fredag 6 juli 2018 - søndag 8 juli 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 133 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kaja Staff ValstadNittedal OL224038

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda HylenTynset IF200955Dag 1, Dag 2
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Ingvild RingheimLarvik OK211958
Bertine Tønder-NilsskogTynset IF224172Dag 1, Dag 2

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AlstadFrol IL206018
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822Dag 1, Dag 2
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798Dag 2, Dag 3

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AaenTynset IF200996Dag 1, Dag 2

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk Tønder-NilsskogTynset IF223592Dag 1, Dag 2

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erika A. GjedeboOppsal Orientering217853
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906Dag 2, Dag 3
Fanny Staff ValstadNittedal OL501472

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Håkon HallanOK Skøynar204402
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Ole Andreas VeskeOK Skøynar204342

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DalheimLunderseter IL227480

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687Dag 1, Dag 2

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iril RingheimLarvik OK180714
Guro SchjølbergTynset IF166982Dag 2, Dag 3
Mia Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø506793

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Arne BerganKongsberg OL502336
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273Dag 3
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Simen Gløgård StensrudNittedal OL500506
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821Dag 1, Dag 2
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860Dag 3

D 15-20B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820Dag 2
Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217338Dag 2, Dag 3

H 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linus BohmanMalungs OK
Øystein Grande JarenFreidig206055
Ola KeiseråsIL Leik226229
Håvard LucasenFredrikstad SK505669
Per Melander OftenNydalens SK194465
Andreas SølbergIL Leik216649

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torbjørn DalløkkenIL GeoForm216873

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF154630
Eva TesarovaWing OK504587
Anna UlvensøenNTNUI182140
Ingrid UrsethVingelen IL98068

H 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628

H 45- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndersenOppsal Orientering229706Dag 2, Dag 3
Steinar EastwoodLillomarka OL191287Dag 3
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Trond FossSandefjord OK205484Dag 1
Christian GløgårdNittedal OL500396
Agnar RenolenWing OK221451Dag 1
Geir SchjølbergTynset IF180141Dag 3

D 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke Falck HolteFreidig504609Dag 2, Dag 3
Kristin JægerWing OK176252Dag 2, Dag 3
Ragnhild UtstumoVingelen IL241888

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Iver RingheimLarvik OK195549
Jørgen SchjølbergTynset IF501269Dag 2, Dag 3
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098
Håvard VeieOK Skøynar206180
Aksel VeskeOK Skøynar204339

H 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BorgIL Koll402917Dag 2, Dag 3
Magne BrændenLillomarka OL83067Dag 2
Trond FossSandefjord OK205484Dag 2, Dag 3
Jan HageIL Leik187018Dag 2, Dag 3
Geir PaulsenOL Trollelg179391Dag 2, Dag 3
Agnar RenolenWing OK221451Dag 2, Dag 3
Inge RingheimLarvik OK205549Dag 2, Dag 3
Bjørnar ValstadNittedal OL236500Dag 2, Dag 3
Øystein WiggenByåsen IL500161Dag 2, Dag 3

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege HallanOK Skøynar206280
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820Dag 1
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ane Malene KolstadFreidig180130
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217338Dag 1
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587

H 55- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600Dag 2, Dag 3
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555Dag 1
Petter GullikstadRøros IL483728
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801Dag 1
Kai MidtskogenBotne SK62564Dag 1
Erik SlettumGjø-Vard OL127103Dag 2, Dag 3
Sturla SætherFreidig504043Dag 2, Dag 3
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018Dag 2, Dag 3

D 45- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Anne Marit BordalRingsaker OK92322Dag 1
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875Dag 1, Dag 2
Valborg MadslienLillehammer OK182160Dag 1, Dag 2
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125Dag 2, Dag 3
Line NybakkenEspoon Suunta185828Dag 2, Dag 3
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619Dag 3
Hege SolerødGjø-Vard OL76108Dag 1
Hanne StaffNittedal OL236410
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK226460Dag 2, Dag 3
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Anne UrsetIL BUL-Tromsø501100

D 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505Dag 2, Dag 3
Anne Marit BordalRingsaker OK92322Dag 2, Dag 3
Eirin LodgaardByåsen IL502248Dag 2, Dag 3
Liv MeliIL Nansen505835Dag 2, Dag 3
Britt Vangen SandvoldTynset IF228436Dag 3
Hege SolerødGjø-Vard OL76108Dag 2, Dag 3
Mona Høiås SætherFreidig215147Dag 2, Dag 3
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering219115Dag 2, Dag 3
Hanne Løver ThonModum OL501171Dag 2, Dag 3

D 55- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217389
Grete Berge OwrenFreidig214816Dag 1
Kjersti SkantzeIL Tyrving186157

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555Dag 2, Dag 3
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801Dag 2, Dag 3
Kai MidtskogenBotne SK62564Dag 2, Dag 3
Don SkantzeIL Tyrving186156Dag 2, Dag 3
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010Dag 2, Dag 3
Jan Kåre VatneMo OK123912Dag 2, Dag 3

H 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Roar SætabergetLunderseter IL227482

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari OsmoenOs IL181473Dag 2
Grete Berge OwrenFreidig214816Dag 2

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Ivar RyenVingelen IL174877Dag 2
Tore StubbeNord-Østerdal OK71709Dag 3

H 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav HøiåsVang OL188709
Anders LaugloOL Trollelg179416

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne SvalundØyer-Tretten IF236401Dag 2, Dag 3

Trim Direktepåmelding A (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yngve MobråthenBotne SK192453Dag 2

Trim Direktepåmelding B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inge RingheimLarvik OK205549Dag 1

Annonser

IOF Eventor