Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hjalmarløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hjalmarløpet
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: lørdag 26 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 157 påmeldte deltakere.

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL207889

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June HestadSkien OK224150
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK212977
Mie SkifjellSkien OK224295

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK211854
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805
Pernille ZagarLarvik OK212310

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne BeitdokkenPorsgrunn OL187099
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822
Ingeborg HovdejordNotodden OL228516
Iril RingheimLarvik OK180714
Synne SandvenNotodden OL505752

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linn StrømSandefjord OK147124

D 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Eline SchjervenLardal OL192960
Mina SchjervenLardal OL234921
Lise StrømSandefjord OK207893

D 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Kristin Repstad StoremyrIL Hauken189136

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn GåsoddenSkien OK505486

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Hanna NysæterSkien OK201437
Linn Mei WaalerMåren OK212721

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541

D 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn505741
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Åse NysæterSkien OK184475
Kristin SandvenNotodden OL182001

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK502919
Astrid BrevikStokke IL211374
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL222089

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne HerumOK Skeidi89670

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Elisabeth RødAndebu IL79499
Ingrid StrandeSkien OK195812

D 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Gerd LangsethLarvik OK216681
Astrid LundeDrangedal OL89887
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Bjørg MostaulBø OL39205

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Flatin ErichsenSkien OK211704
Gaute NysæterSkien OK170884
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133
Tollef TjentlandLardal OL82132
Max Jonas Gjærum WeiserSkien OK233951

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leo RollefsenSkien OK197168

H 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Magnus BrodinPorsgrunn OL213209
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken189138
Hallvard TjentlandLardal OL505852
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871
Erik ZagarLarvik OK212309

H 15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Henrik R HoltHedrum OL186936
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Snorre SlokvikNotodden OL236512
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL229527

H 17-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
David SolliSkien OK219554
Kent Morgan StoremyrIL Hauken211264

H 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Knut ErichsenSkien OK211674
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn504338
Arnfinn SørumSkien OK503910

H 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Dag Steinar RagvinBø OL157187

H 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BrodinPorsgrunn OL213149
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL504517
Jesper FlogstadIL Hauken211217

H 45- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL213725
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Steinar LandeBø OL227677
Bjørn LiePorsgrunn OL501731
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Jostein MehammerPorsgrunn OL184429
Gisle NysæterSkien OK217460
Jens TjentlandLardal OL165201
Håvard ØstbyOL Tønsberg og omegn192300

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind FlaattenOK Skeidi89677
Brede Ekeberg FliidSkien OK211768
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Inge RingheimLarvik OK205549
Dag Terje RøenSamnanger IL178151

H 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald OmlandSkien OK184463
Espen RaastadSkien OK211809
Rune SolliSkien OK169015

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AaltvedtPorsgrunn OL213386
Roy GjerdingOK Moss504397
Rune LaurantsenSkien OK505485
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Per Chr. HagenBø OL227680
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Dag KristensenOK Skeidi206256
Martin NaufHedrum OL182122
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 70- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Kjell DolvaSkien OK185921
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Ragnar HillestadLardal OL502481
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Runar KittilsenStokke IL239076
Jakob KløverødPorsgrunn OL172076
Arne LandeBø OL504467
Hallvard MyrvollBø OL88672
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532

H 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd AureDrangedal OL89873
Ronald BjervaDrangedal OL238049
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Anton LommeHedrum OL203285
Egil RonæssPorsgrunn OL195709

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598

Direkte A (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Herman Aarstrand KirsteSkien OK184352

Direkte B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Lene FlatinSkien OK211786
Geir HestadSkien OK224155
Sigurd HoltskogSkien OK211684
Ådne SkifjellSkien OK
Vigdis SolliSkien OK153948

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018