Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Skien City Race

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Skien City Race
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: tirsdag 1 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 150 påmeldte deltakere.

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elvira DalseggSkien OK211749
Alexander DybvikStokke IL94396
Stian LillegårdLillomarka OL193883

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June HestadSkien OK224150
Mie SkifjellSkien OK224295

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK211854
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243

D -12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK212977

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje HagenDrangedal OL227069
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nea Ekre DalseggSkien OK211715

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424

D 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK180000
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK504438
Marthe GløersenBækkelagets SK501217
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Hanna NysæterSkien OK201437
Hanne VassendPorsgrunn OL203386

D 17-C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Inger-Lene FlatinSkien OK211786
Ingunn GåsoddenSkien OK185626
Gro HagenDrangedal OL227070
Gunn Marit Sand HagenDrangedal OL238165
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Ulrike WeiserSkien OK

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Brith NordkveldeHedrum OL187231

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Elin BordøyHedrum OL187285
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Åse NysæterSkien OK184475
Kristin Repstad StoremyrIL Hauken189136
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Vår DirdalLarvik OK207502
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Tonny LindquistOK Skeidi504612
Elisabeth RødAndebu IL79499
Ingrid StrandeSkien OK195812

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Gerd LangsethLarvik OK216681
Astrid LundeDrangedal OL89887
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Sindre Flatin ErichsenSkien OK211704
Kristian Ekeberg FliidSkien OK212732
Gaute NysæterSkien OK170884
Leo RollefsenSkien OK197168
Ludvig SkramdalHedrum OL187325
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133
Max Jonas Gjærum WeiserSkien OK195685

H -12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OL223765
Thomas MyhreSkien OK

H 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus BrodinPorsgrunn OL213209
Martin DybvikStokke IL195896
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Adrian HagenPorsgrunn OL213214
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken189138
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Iver RingheimLarvik OK195549
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037

H 17- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Ole FlaattenOK Skeidi91505
Mathias GløersenBækkelagets SK501324
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Sindre R HoltHedrum OL221389
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Runar Torpe LienPorsgrunn OL505471
Jon Are MyhrerNotodden OL228498
Børge NordliPorsgrunn OL183877
Skjalg NysæterSkien OK501323
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
David SolliSkien OK219554
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150
Anders VisterNydalens SK209926

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF500057

H 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BrodinPorsgrunn OL213149
Kenneth DybvikStokke IL195593
Brede Ekeberg FliidSkien OK211768
Robert FredriksenNotodden OL502352
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Geir HestadSkien OK224155
Sigurd HoltskogSkien OK211684
Espen JohnsenHedrum OL182118
Jørn LangerudPorsgrunn OL223770
Frode NysæterSkien OK184473
Gisle NysæterSkien OK217460
Ådne SkifjellSkien OK
Kent Morgan StoremyrIL Hauken211264
Jørn SundbyLarvik OK504453
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL199543

H 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oluf BøckmanKristiansand OK221130
Øyvind FlaattenOK Skeidi89677
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Helge GisholtOK Skeidi238122
Knut GjoneSandefjord OK223921
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Roger LysnesHedrum OL182119
Jørn MyrlandNotodden OL500241
Harald OmlandSkien OK184463
Bjørn PollandOK Skeidi180686
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929

H 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Dag KristensenOK Skeidi206256
Rune LaurantsenSkien OK114912
Martin NaufHedrum OL182122
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL206517
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Paul SkjakerHadeland OL236303
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595

H 70- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Odd AureDrangedal OL89873
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Helge FossheimHedrum OL182064
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn203390
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Runar KittilsenStokke IL239076
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Anton LommeHedrum OL203285
Rolf LyePorsgrunn OL200511
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Tormod HøimyrSturla, IF180919
Per KristensenOK Skeidi206292

Annonser

IOF Eventor