Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Camp Stokke sprinttrening

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Camp Stokke sprinttrening
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: fredag 15 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 269 påmeldte deltakere.

D 13-14 (59)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eileen BjanesIL Tyrving210911
Ragnhild Blom-HagenFossum IF212325
Tina BoothKristiansand OK213740
Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL212548
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Ane Kristine EidAsker Skiklubb212523
Anne Maren EidstenSturla, IF211908
Sigrid Buchacz EieNotodden OL212476
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Marthe Graff-WiikSturla, IF211867
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Nora Christine HansenAsker Skiklubb213005
Ingrid Olsen HaugenNotodden OL228499
Vida Helland-HansenIL Tyrving217061
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Signe HoloFossum IF193896
Linnea HolstIL Tyrving192323
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering217731
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Tuva HøyerFossum IF225161
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering224404
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering212599
Marie KvarmeSturla, IF183830
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279
Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving211364
Ingrid LuråsOppsal Orientering223657
Ea Torvanger LysbakkenNotodden OL212095
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226295
Sara MartiniAsker Skiklubb168800
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb225293
Iril RingheimLarvik OK180714
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering213674
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Synne SandvenNotodden OL505752
Marie ScheeleNydalens SK213757
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Line Borgejordet SimonesNotodden OL213013
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028
Marte Sofie SkroveRingerike OL190679
Kristine SolbakkenIL Tyrving505502
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Linn StrømSandefjord OK223916
Ingvild SøreideRingerike OL212178
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 15-16 (67)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering216924
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Maya Jones ArnesenHeming Orientering501521
Julie BerntzenFet OL225581
Ella BerstadHeming Orientering237773
Mari BrendeFossum IF505202
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Emma EngehultNotodden OL213060
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL179805
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL206029
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Iris HolstIL Tyrving181925
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Emilie JahreAndebu IL211241
Malene JebsenHeming Orientering204667
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Tiril KihleKonnerud IL212654
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Alexandra LinløkkenØstmarka OK203516
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL211717
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL205978
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Vilde RetteraasenIndre Østfold OK199148
Oda ScheeleNydalens SK501067
Eline SchjervenLardal OL192960
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Vilde Sabine SkotnesKonnerud IL212149
Silje SlungaardIL Tyrving502441
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Lise StrømSandefjord OK207893
Luciana Maria SvadsMåren OK503255
Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL197023
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss197030
Karoline TorøKongsberg OL183883
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering191350
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Pia Young VikNydalens SK502698
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068
Live ØstvoldHeming Orientering181518
Mari ØverbyKongsberg OL217555
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390

D 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Kristin SandvenNotodden OL182001
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK504224

H 13-14 (59)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Marius E. AamodtOppsal Orientering224316
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb217112
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL224431
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering211957
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Martin DybvikStokke IL195896
Håvard EikRaumar Orientering225034
Brage EikåsSandefjord OK182096
Tarje EspelinAsker Skiklubb500262
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Brage FosstveitRaumar Orientering211769
Kidus Abiy GirmaIL Koll
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Jonas HickenIL Koll223655
Mikkel Hurrød-NilsenFredrikstad SK
Emil HuuseØstmarka OK212171
Simen Rønning JohansenMåren OK208158
Martin KaiserSturla, IF222549
Anders KlavenesSandefjord OK239078
Eskil KolshusOppsal Orientering217701
Jonas KroghOppsal Orientering504807
Halvor Kvaase-WensaasFossum IF172234
Lars LienGjø-Vard OL187270
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL212042
Oliver NilsenFossum IF213244
Sverre Norheim-MartinsenSturla, IF228455
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Fridtjof ReuschHeming Orientering194450
Jacob Rivedal ØdegaardFredrikstad SK223751
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering183906
Johannes Salvesen-LundeIL Koll213219
Endre SandKongsberg OL236449
Andreas SandernesØstmarka OK212449
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700
Trym Alexander StorhaugRøyken OL192434
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Borgar Syrstad-VindenesSturla, IF228448
Ludvik SætherFredrikstad SK212630
Hallvard TjentlandLardal OL505852
Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering212191
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871
Jonathan WoodhouseLillomarka OL186263
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

H 15-16 (65)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Jonas AarsethNydalens SK228404
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Marius BakkeFossum IF186911
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Gaute BerganNydalens SK502486
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Vebjørn Blom-HagenFossum IF503664
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Martin BrækkeHalden SK181957
Erlend BørliFossum IF504152
Vetle DrageKongsberg OL502338
Johan EgerKongsberg OL500586
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Magnus EndresenMåren OK213002
Tobias EspedalNydalens SK501469
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering200475
Andreas GjetangerMåren OK197814
Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SK
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397
Alf Kristian HelleHalden SK225071
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Henrik R HoltHedrum OL186936
Mikkel KatlaFossum IF203103
Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK212355
Simen KolbergsrudRøyken OL212894
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Olav Kristian LundKongsberg OL228395
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Jonas MyhrAsker Skiklubb502417
Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK224235
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Daniel NystuenRøyken OL211692
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering194888
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Vegard RanestadHamar OK176005
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Henrik ReuschHeming Orientering504388
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Elias StubberudNydalens SK500557
Sindre Grøv SvensenLillehammer OK181785
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Brage TakleKristiansand OK198046
Jakob TorgersenHalden SK204760
Henrik WoldeneFossum IF411520
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SK212300
Lars BerglundRingerike OL504705
Torbjørn Blom-hagenFossum IF225174
Sondre Ruud BråtenNydalens SK181939
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Kyongsa RiNydalens SK169009

N-Damer (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Lien GrøtbergKongsberg OL234154
Linnea RustadMåren OK203821
Alexandra. T.RognlidalenSandefjord OK206253

N-Herrer (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin ReichenbachOppsal Orientering196745

Annonser

IOF Eventor