Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Midtsommersprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Midtsommersprinten
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: lørdag 16 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 475 påmeldte deltakere.

N-åpen (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Josephine Lin BjørkSandefjord OK157982
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Alexander DybvikStokke IL94396
Eline HanssonOL Tønsberg og omegn217768
Ludvik HiisStokke IL224030
Teodor HiisStokke IL224323
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK242476
Solveig Sollerud KonstOL Tønsberg og omegn80965
Emanuel LillevoldStokke IL236899
Truls Christian RevåStokke IL207854
Joel RöhrsStokke IL224303
Leon Storm RåheimStokke IL236888
Alexandra. T.RognlidalenSandefjord OK206253

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Astrid ReuschHeming Orientering194470

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thelma BrathagenLarvik OK224339
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Miriam KhouryLarvik OK
Maike RöhrsStokke IL223967

D 13-14 (60)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eileen BjanesIL Tyrving210911
Ragnhild Blom-HagenFossum IF212325
Tina BoothKristiansand OK213740
Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL212548
Agathe BrathagenLarvik OK224439
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Anne Maren EidstenSturla, IF211908
Sigrid Buchacz EieNotodden OL212476
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Marthe Graff-WiikSturla, IF211867
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Sigrid Bakken HamreLarvik OK212362
Nora Christine HansenAsker Skiklubb213005
Ingrid Olsen HaugenNotodden OL228499
Vida Helland-HansenIL Tyrving217061
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Signe HoloFossum IF193896
Linnea HolstIL Tyrving192323
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering217731
Tuva HøyerFossum IF225161
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering224404
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Serine JørgensenLillehammer OK217724
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering212599
Marie KvarmeSturla, IF183830
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279
Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving211364
Ingrid LuråsOppsal Orientering223657
Ea Torvanger LysbakkenNotodden OL212095
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226295
Sara MartiniAsker Skiklubb168800
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Iril RingheimLarvik OK180714
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering213674
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Synne SandvenNotodden OL505752
Marie SaugestadNydalens SK501013
Marie ScheeleNydalens SK213757
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Line Borgejordet SimonesNotodden OL213013
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028
Kristine SolbakkenIL Tyrving505502
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 13-16C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb225293
Marlene SkramdalHedrum OL187326
Marte Sofie SkroveRingerike OL190679
Emilie Kleppan StampeSandefjord OK224348
Linn StrømSandefjord OK223916
Lise StrømSandefjord OK207893
Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL197023
Ingvild SøreideRingerike OL212178

D 13-16N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Kristine EidAsker Skiklubb212523
Synne Lien GrøtbergKongsberg OL234154
Faya KhouryLarvik OK
Linnea RustadMåren OK203821

D 15-16 (65)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering216924
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Maya Jones ArnesenHeming Orientering501521
Julie BerntzenFet OL225581
Ella BerstadHeming Orientering237773
Mari BrendeFossum IF505202
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Emma EngehultNotodden OL213060
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL179805
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL206029
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Iris HolstIL Tyrving181925
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Selma HøivoldKongsberg OL503909
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Malene JebsenHeming Orientering204667
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Alexandra LinløkkenØstmarka OK203516
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL211717
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL205978
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Vilde RetteraasenIndre Østfold OK199148
Astrid RognstadHadeland OL180263
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Oda ScheeleNydalens SK501067
Eline SchjervenLardal OL192960
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Silje SlungaardIL Tyrving502441
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Luciana Maria SvadsMåren OK503255
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss197030
Karoline TorøKongsberg OL183883
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering191350
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Pia Young VikNydalens SK502698
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068
Live ØstvoldHeming Orientering181518
Mari ØverbyKongsberg OL217555
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390

D 15-16B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Emilie JahreAndebu IL211241
Tiril KihleKonnerud IL212654
Vilde Sabine SkotnesKonnerud IL212149

D 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Repstad StoremyrIL Hauken189136

D 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia EngehultNotodden OL197857
Kjersti GullordGjø-Vard OL236346
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Vibeke Svendsen MathisenOL Tønsberg og omegn

D 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Nina Irene Guttormsen SørumSkien OK80591

D 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje MorlandstøEiker OL211618
Anni SaarelaKonnerud IL225931
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888

D 19- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK238018
Lene Therese MyrlandNTNUI
Ingvild Margrete OfstadIL BUL-Tromsø67521
Hedvig ÅstebølNTNUI227489

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda BrathagenLarvik OK224262
Linda FredhOK Moss184147
Bente KonstOL Tønsberg og omegn3683377
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541

D45- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Elin BordøyHedrum OL187285
Kristin BruserudOL Trollo216680
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn505741
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Tone Sølie LysnesHedrum OL221358
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Kristin SandvenNotodden OL182001
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK504224

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anniken AusenPorsgrunn OL89044
Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK413285
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
Ida Vår DirdalLarvik OK207502
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Marianne OmdalKongsberg OL503977
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031

D 55- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK502919
Grete BerntsenMåren OK400598
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Gro Hege LudvigsenMåren OK400784
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Tiri RebårdSandefjord OK199599

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL157293

D 65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231
Gro EiaOL Trollo226962
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Grethe Lill RyengSturla, IF504462
Rakel ØrenSandefjord OK186877

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
May Helene HansenSandefjord OK184672
Gerd LangsethLarvik OK216681
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296

D 80 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Magnus Veum SkrettebergStokke IL224333

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Jens G. DybvikStokke IL195951
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Niclas GunnerødStokke IL223980
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Ludvig SkramdalHedrum OL187325
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133

H 13-14 (61)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Marius E. AamodtOppsal Orientering224316
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb217112
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL224431
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering211957
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Martin DybvikStokke IL195896
Håvard EikRaumar Orientering225034
Brage EikåsSandefjord OK182096
Tarje EspelinAsker Skiklubb500262
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Brage FosstveitRaumar Orientering211769
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Jonas HickenIL Koll223655
Mikkel Hurrød-NilsenFredrikstad SK
Emil HuuseØstmarka OK212171
Simen Rønning JohansenMåren OK208158
Martin KaiserSturla, IF222549
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Anders KlavenesSandefjord OK239078
Eskil KolshusOppsal Orientering217701
Jonas KroghOppsal Orientering504807
Ragnar LandeEidskog OL505675
Lars LienGjø-Vard OL187270
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL212042
Oliver NilsenFossum IF213244
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Fridtjof ReuschHeming Orientering194450
Jacob Rivedal ØdegaardFredrikstad SK223751
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Sigurd RødnesOppsal Orientering183906
Johannes Salvesen-LundeIL Koll213219
Endre SandKongsberg OL236449
Andreas SandernesØstmarka OK212449
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Emil SkytterenOdal OL - Orientering191270
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Ludvik SætherFredrikstad SK212630
Hallvard TjentlandLardal OL505852
Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering212191
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871
Jonathan WoodhouseLillomarka OL186263
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

H 13-16C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kidus Abiy GirmaIL Koll
Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SK
Mathias JahreAndebu IL211339
Halvor Kvaase-WensaasFossum IF172234
Trym Alexander StorhaugRøyken OL192434

H 13-16N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sverre Norheim-MartinsenSturla, IF228455
Borgar Syrstad-VindenesSturla, IF228448
Tristan ZainalOdal OL - Orientering204718

H 15-16 (66)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Jonas AarsethNydalens SK228404
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Marius BakkeFossum IF186911
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Gaute BerganNydalens SK502486
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Vebjørn Blom-HagenFossum IF503664
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Martin BrækkeHalden SK181957
Erlend BørliFossum IF504152
Vetle DrageKongsberg OL502338
Johan EgerKongsberg OL500586
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Tobias EspedalNydalens SK501469
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering200475
Andreas GjetangerMåren OK197814
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397
Alf Kristian HelleHalden SK225071
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Henrik R HoltHedrum OL186936
Mikkel KatlaFossum IF203103
Yousef KhouryLarvik OK224434
Tore Herman KirkebøenHalden SK194817
Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK212355
Simen KolbergsrudRøyken OL212894
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Olav Kristian LundKongsberg OL228395
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Jonas MyhrAsker Skiklubb502417
Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK224235
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Daniel NystuenRøyken OL211692
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering194888
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Vegard RanestadHamar OK176005
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Henrik ReuschHeming Orientering504388
Iver RingheimLarvik OK195549
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Elias StubberudNydalens SK500557
Sindre Grøv SvensenLillehammer OK181785
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Brage TakleKristiansand OK198046
Jakob TorgersenHalden SK204760
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H 15-16B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK213426
Markus EikåsSandefjord OK216675
Magnus EndresenMåren OK213002
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering204614
Henrik WoldeneFossum IF411520

H 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik GullordGjø-Vard OL67531

H 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svend Kristian EidstenSturla, IF159616
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Magne JohansenVang OL203588
Arnfinn SørumSkien OK503910
Lars-Erik ØsterudEiker OL400186

H 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pierre KhouryLarvik OK
Stian LillegårdLillomarka OL198793

H 19- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre Ruud BråtenNydalens SK181939
Mathias GløersenBækkelagets SK501324
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Lasse KløvstadSandefjord OK480139
Jarle LysnesHedrum OL203389
Eirik RavnanIL Tyrving502593
KyongSa RiNydalens SK169009

H 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jesper FlogstadIL Hauken211217
Øyvind Sollerud HaugenOL Tønsberg og omegn89594
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823

H 45- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SK212300
Lars BerglundRingerike OL504705
Torbjørn Blom-hagenFossum IF225174
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Asgeir FremstadLarvik OK216667
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Trond Olav JahreAndebu IL216803
Espen JohnsenHedrum OL182118
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Håvard KvammeOL Toten-Troll184108
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Christian ReuschHeming Orientering194449
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Espen RøsteKongsberg OL204757
Geir TorgersenHalden SK204759

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Terje BlindheimLillomarka OL504686
Rune EngehultNotodden OL207904
Trond FossSandefjord OK205484
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Fredrik HøyerFossum IF205548
Roger LysnesHedrum OL182119
Syver LøkenKongsberg OL178250
Jørn MyrlandNotodden OL500241

H 55- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Olav BakkenØstmarka OK203514
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Terje GullordGjø-Vard OL235903
Jan Ivar GundersenHedrum OL182011
Erik HøivoldKongsberg OL217636
Morten KarlsenMåren OK400006
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn222546
Harald OmlandSkien OK184463
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten DueMåren OK400286
Roy GjerdingOK Moss504397
Bård NatvigNittedal OL217340

H 65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Dag KristensenOK Skeidi206256
Martin NaufHedrum OL182122
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Paul SkjakerHadeland OL236303
Stein TurtumøygardMåren OK502381

H 70- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn505488
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Ragnar HillestadLardal OL502481
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Roar LøkenSandefjord OK238017
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Helge RevhaugRingerike OL214964
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 75- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Frank EliassenSandefjord OK174991
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Anton LommeHedrum OL203285
Egil RonæssPorsgrunn OL195709
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL82402
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn207341
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn190256

Direkte A (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Martin ReichenbachOppsal Orientering196745

Direkte B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tony HalsallOtra IL501219
June HerredsvelaØstmarka OK224180
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Martin SkytterenOdal OL - Orientering204566

Direkte C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Gøran BjørkSandefjord OK199487
Solfrid MarthiniussenKonnerud IL

Annonser

IOF Eventor