Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 1
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: tirsdag 10 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 207 påmeldte deltakere.

N-åpen (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Georg Røed GjertsenStokke IL224350
Kristian HaugbergAndebu IL156975
Ludvik HiisStokke IL224030
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Oliver LagerSandefjord OK223994
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Leah Myhre LefsakerAndebu IL235049
Mia Myhre LefsakerAndebu IL235046
Henrik RingheimOL Trollo202102
Ida Sofie Rødland-RødAndebu IL235815
Karen Helene Rødland-RødAndebu IL235047
Leon Storm RåheimStokke IL236888
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL
Johan Sommerstad-EidAndebu IL236003

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Ane Røed GjertsenStokke IL223995
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maike RöhrsStokke IL223967

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline FjæreHedrum OL157980

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Pernille HalvorsenStokke IL178064
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Lise StrømSandefjord OK207893

D15B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida DalerStokke IL203564
Vilde Eia HoltungOL Trollo226963
Emilie JahreAndebu IL211241
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734

D 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL217170
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK238018
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Pernille NaufHedrum OL203284
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275

D 17-C (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Synnøve BøeStokke IL236343
Astrid FodnæssAndebu IL235813
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Eirunn HiisStokke IL236400
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Inger MørkSandefjord OK187238
Karen RøedStokke IL211578
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Wenche StrømSandefjord OK147124
Wenche TrollsåsAndebu IL195924

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit RöhrsStokke IL224303

D 40- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL203287
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Elin BordøyHedrum OL187285
Kristin BruserudOL Trollo216680
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn152738
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Mona GjelstadSandefjord OK89619
Elin GravningenStokke IL203626
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Mona JahreAndebu IL211393
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Katrine van RaaijHedrum OL187290

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lillian BergeSandefjord OK147761
Astrid BrevikStokke IL211374
Ida Vår DirdalLarvik OK207502
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407

D 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Gro EiaOL Trollo226962
Randi HansenStokke IL211332
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Elisabeth RødAndebu IL79499
Anne Lise SagaKjose IL79064
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid GjelstadSandefjord OK221371
May Helene HansenSandefjord OK184672
Lise LevyLarvik OK181417
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Agnes SkarholtSandefjord OK206197
Brit SundbySandefjord OK173105
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Kristian Kaupang LyeLarvik OK217755

H 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin HalvorsenStokke IL224276
Teodor HiisStokke IL224323
Kristian Magnus RåheimStokke IL236822

H 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn193016
Brage EikåsSandefjord OK182096
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias JahreAndebu IL211339

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn223796

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Henrik R HoltHedrum OL186936
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H15B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut GjoneSandefjord OK223921
Sander JevanordOL Trollo

H 17- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BrevikStokke IL211588
Oliver DraveckyOL Trollo216738
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Sindre R HoltHedrum OL221389
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Lasse KløvstadSandefjord OK480139
Jarle LysnesHedrum OL203389
Bjørn Tore MathisenOL Tønsberg og omegn216664
Hans Olav SkogstadTelenor BIL215237
Jørn SundbyLarvik OK504453
Øyvind WatterdalHadeland OL152479

H 17-C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn504338
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Trond Olav JahreAndebu IL216803
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970
Torstein LyeLarvik OK502033

H 40- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Lars Georg GjertsenStokke IL211583
Tor Sverre GravningenStokke IL176967
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Einar IdlandAndebu IL234851
Pål JevanordOL Trollo227068
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Espen JohnsenHedrum OL182118
Magne KløveStokke IL211547
Stian KvernsmyrAndebu IL211240
Erling LefsakerAndebu IL234967
Magnus LundAndebu IL236819
Ian RingheimOL Trollo204716
Gunnar RustanOL Trollo217026
Jan SkrettebergStokke IL211584

H 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond FossSandefjord OK205484
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Per Erik LarsenSandefjord OK186898
Roger LysnesHedrum OL182119
Petter LøeNotodden OL86885
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Terje B. OlsenOL Tønsberg og omegn226091
Haakon PettersenSandefjord OK238011
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Per Einar StrømHedrum OL221210

H 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Jan BøhleOL Trollo221216
Trond CeebergAndebu IL201601
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Sigbjørn MyhreAndebu IL236002
Martin NaufHedrum OL182122
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn172099
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn80458
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H 70- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Frank EliassenSandefjord OK174991
Svein EriksenLarvik OK186942
Helge FossheimHedrum OL182064
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn203390
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Ragnar HillestadLardal OL502481
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Anton LommeHedrum OL203285
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn190256

Annonser

IOF Eventor