Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Finn Skedsmos minneløp 2018

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Finn Skedsmos minneløp 2018
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: lørdag 22 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 61 påmeldte deltakere.

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Nikolai TesloHadeland OL204702

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trude FixdalIL Koll190628
Vanja StaffOL Toten-Troll207721

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK502919
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange217160
Anne SørumIndre Østfold OK500607

H 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius StaffOL Toten-Troll216850
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110
Kim André SveenHadeland OL506656

H 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OL504705
Frode BurmannOK Horten
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Kyrre GranFet OL180192
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering186830
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Onno VerberneOL Toten-Troll207674

H 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard BergIL Tyrving203634
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Anders FlågenHeming Orientering154241
Martin GranlyLillomarka OL181270
Petter GullikstadRøros IL483728
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Rolv Anders SystadLyn Ski244758
Einar TesloHadeland OL487966
Juha VienaRingerike OL61055

H 60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Knut HaugOL Vallset/Stange243655
Øyvind HoveidAsker Skiklubb168818
Harald HoviSkien OK239501
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Egil RundbergetNydalens SK157483
Tor TrøanHadeland OL501084
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving505395
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Trond FeiringHamar OK202135
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Harald WibyeOK Moss205396

D 13-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Berthe TesloHadeland OL502452

H 13-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Alfred BjørnerødOK Moss504585

Trim (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald AulieIL Koll204622
Tov Arne BondalNotodden OL159667
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Live Joronn YtrehusRingerike OL61051

Annonser

IOF Eventor