Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinterkarusell EOK LØP 4 / Vinterkarusell ROK Sør Sveineskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vinterkarusell EOK LØP 4 / Vinterkarusell ROK Sør Sveineskogen
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: lørdag 3 februar 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 56 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)224860
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK224277

Damer - mellomlang løype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb211553
Solveig MælandÅlgård Orientering189170
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Anna TaksdalGanddal IL188955
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

Damer - lang løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

Herrer - kort løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Johan RasmussenSandnes IL (Rogaland)237880
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

Herrer - mellomlang løype (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Jan ArendalStatoil BIL192611
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Bjarne GimreGanddal IL200598
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Frank HansenEgersund OK504707
Jan HetlandEgersund OK208645
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)86290
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Anders T KristensenStavanger Orienteringsklubb233897
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb233906
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Herrer - lang løype (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harry BreilandÅlgård Orientering228413
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Jørgen HetlandEgersund OK224960
Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb500532
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb211212
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Ove OalandGanddal IL216734
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Kjetil TorgersenEgersund OK224213
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

Nybegynnerløype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig Adrian G. AlbrechtGanddal IL234122

Annonser

IOF Eventor