Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Myrtrampen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Myrtrampen
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: lørdag 18 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 160 påmeldte deltakere.

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mina Bleken RudVang OL213580
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering212774
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne FrøislandVang OL213777
Maren HenriksenVang OL190259
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering234060
Kaja Skappel HalvorsrudLillehammer OK224119

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Berthe TesloHadeland OL502452

D 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BergsengLøten o-lag100493
Mona BratlienSnertingdal IF Orientering206486
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering402812
Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll223696
Tone Tidemand SkappelLillehammer OK

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv SimonsenOK Øst206440

D19- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida HjorthGjø-Vard OL207800
Sofie JohanssonLøten o-lag211191
Marie LilandNydalens SK500589

D 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bente KonstOL Tønsberg og omegn3683377
Astrid KravdalGjø-Vard OL201989
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Mona LomeHamar OK190329
Valborg MadslienLillehammer OK182160

D 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fallbakken BergeLøten o-lag157042
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Laila Høiås HerlyngGrue IL68049
Anne-Guri JevneHamar OK92235
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Kjersti RønningHamar OK480289
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370
Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL236436

D 60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Lis DæhliLøten o-lag181113
Bente GrøndalenHamar OK502992
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Anne SørumIndre Østfold OK500607
Marit TyldumRudsbygd IL191359

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange217022
Liv FeiringHamar OK182065
Tea ForbergRond OL69017
Odbjørg NordengRudsbygd IL181275

D80 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger E. VamnesHamar OK97449

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Even LienGjø-Vard OL187269

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Lars LienGjø-Vard OL187270
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846

H 17-C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars FinsandLillehammer OK
Erik HasliSnertingdal IF Orientering504500
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Markus KvammeOL Toten-Troll223815
Jens-Henrik SimonsenOK Øst206439
Bernt TollefsenIL GeoForm500624

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor SimonsenOK Øst203006

H19- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudOL Toten-Troll222149
Kenneth BilstadVang OL220950
Jon-Anders BordalRingsaker OK215133
Frode KonstIL Tyrving199440
Marius StaffOL Toten-Troll216850
Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK211401

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav AndersenVang OL71067
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Sigmund HansenGjø-Vard OL231080
Tormod KleppaLillehammer OK68487
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Håvard KvammeOL Toten-Troll184108
Øyvind LienGjø-Vard OL178166

H 50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne ArnesenHamar OK202026
Harald BergeLøten o-lag224526
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Egil EideIL Tyrving216963
Bjørn Gaute HerlyngGrue IL68050
Andreas HuberHamar OK211653
Erik NæssØstmarka OK227720
Børge PedersenNydalens SK194140
Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag145625
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Kristian StorsveenLøten o-lag505814
Audun StrandlieGjø-Vard OL239189
Svein ThorsbergGrue IL222088
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Henning WernøeHamar OK189105

H 60- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Erik GrøndalenHamar OK502997
Frode HjorthHamar OK68061
John HofossHadeland OL503035
Einar LienLøten o-lag76183
Einar LundHamar OK60530
Knut MalmoRingsaker OK501243
John MikalsenHamar OK187088
Håkon MortenElverum OK501172
Bård NatvigNittedal OL217340
Petter NæssOppsal Orientering506677
Trond OlsenLøten o-lag235810
Egil RundbergetNydalens SK157483
Ole Hans ØieLøten o-lag180930
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 70- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Hasse BergstrømIL Tyrving505395
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Ludvig Bjerke-NarudHamar OK202133
Klaus EngenEidskog OL216401
Trond FeiringHamar OK202135
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Terje MalmHamar OK206901
Tormod PrestrudRudsbygd IL191361
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

D17 kort (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Ingrid LjonesHamar OK211447
Kamilla LomeHamar OK189071
Eva LutnæsHamar OK188969
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Eli StensliLøten o-lag501070
Kari SvingheimLillehammer OK208088
Marte Frogner TømmervoldHamar OK78707

H17 kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore Borchgrevink AluHamar OK209107
Ove Antvord HaugereidLøten o-lag188987
Sverre Berg LutnæsHamar OK502588
Stian OverskeidIndre Østfold OK500014

H80 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon TyldumRudsbygd IL191358

N-åpen (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering212731
Emma Pedersen ElverhøiVang OL217749
Markus FinsandLillehammer OK224420
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering211700
Eivind LutnæsHamar OK225202
Hanna LutnæsHamar OK225184
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Eskil Bergseng RindenLøten o-lag213195
Selma Bergseng RindenLøten o-lag213228
Julie Gjessing SkjesetVang OL213677
Kristian UrsetVang OL234533
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126

D-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Bleken RudVang OL211885
Solveig Sollerud KonstOL Tønsberg og omegn235828
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673

H-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel Bolstad CarlsonVang OL234489
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Nikolai TesloHadeland OL204702

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132

Annonser

IOF Eventor