Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Myrsprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Myrsprinten
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: lørdag 5 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 153 påmeldte deltakere.

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane BeitdokkenLillehammer OK217718
Maren Bleken RudVang OL211885
Linnea HanebergVang OL98101
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Sofie TaraldsenLillehammer OK212593
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne BergLøten o-lag202138
Mina Bleken RudVang OL213580
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Julie VardebakkenVang OL

H -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin EdvardsenHamar OK
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL224706
Eivind LutnæsHamar OK225202
Nikolai TesloHadeland OL204702
Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK234110
Fredrik Funderud WedumLillehammer OK192403

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Ola DåsnesVang OL188854
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Even LienGjø-Vard OL187269
Mats LigaardenGjø-Vard OL217261
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL224981
Josef ØhmanGjø-Vard OL212564

D13-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Emma DåsnesVang OL213609
Anne FrøislandVang OL213777
Serine JørgensenLillehammer OK217724
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Mathilde OustadLøten o-lag213605
Guro SchjølbergTynset IF166982
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Berthe TesloHadeland OL502452

D17 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL224964
Eva LutnæsHamar OK188969
Ingeborg RognstadHadeland OL504226

D50 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orientering
Hege HeibergHadeland OL187205
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Vanja StaffOL Toten-Troll207721

D60 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Bente GrøndalenHamar OK502992
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange217160
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Berit RøsteRingsaker OK153306
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Marit TyldumRudsbygd IL191359
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK501263

D70 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Marith BrekkeHamar OK206359
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange217022
Liv FeiringHamar OK182065
Odbjørg NordengRudsbygd IL191275
Inger E. VamnesHamar OK97449

H13-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering212811
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Jo Randar HolmøyHadeland OL500665
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Jørgen SchjølbergTynset IF501269
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Anders TaraldsenLillehammer OK224297
Lars WallinSnertingdal IF Orientering211923

H17 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Johan BråtenVang OL159324
Ove Antvord HaugereidLøten o-lag188987
Sverre Berg LutnæsHamar OK502588
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Jakob MoOL Toten-Troll197755
Stian OverskeidIndre Østfold OK500014
Marius StaffOL Toten-Troll216850
Sverre Bang StøengNTNUI220919
Øyvind WiggenByåsen IL500061

H50 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne ArnesenHamar OK202026
Herman BakkeLøten o-lag202141
Ole Christian BangHamar OK154868
Kai FunderudLillehammer OK80592
Frode HaugHamar OK97998
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Morten MoenHamar OK167017
Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag145625
Bjørn SolbergseterAustmarka IL502487
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Kristian StorsveenLøten o-lag402944
Onno VerberneOL Toten-Troll207674

H60 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Erik GrøndalenHamar OK502997
Erik HasliSnertingdal IF Orientering504500
Erik HaugenRingsaker OK92332
Einar LundHamar OK60530
Knut MalmoRingsaker OK501243
Harald VoldenHamar OK78710
Harald ØstbyeElverum OK221167

H70 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Trond FeiringHamar OK202135
Knut FjæstadHamar OK201818
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Arne SveenRingsaker OK206196
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Knut WikstrømRingsaker OK211405

D17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv SimonsenOK Øst206440

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132

H17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor SimonsenOK Øst203006

C-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL225015

N-åpen (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BeitdokkenLillehammer OK217719
Sondre BekkelundGjø-Vard OL
Nora DybvikLillehammer OK233765
Sivert DåsnesVang OL188886
Emma Pedersen ElverhøiVang OL
Aleksander HaaveGjø-Vard OL
Kai Magnus HaaveGjø-Vard OL
Johannes HøieGjø-Vard OL225014
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL242311
Henrik JørgensenLillehammer OK224226
Ingrid JørgensenLillehammer OK217828
Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL224771
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll223671
Julie Libak- FeiringVang OL217043
Marte Libak- FeiringVang OL234524
Elise Libak-FeiringVang OL234497
Hanna LutnæsHamar OK225184
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Ville Langgård MunchLillehammer OK224021
Leon Norman-HaaviGjø-Vard OL225107
Eskil Bergseng RindenLøten o-lag213195
Selma Bergseng RindenLøten o-lag213228
Tuva Sels-AgerstenLillehammer OK234329
Andreas SkistadGjø-Vard OL
Daniel SkistadGjø-Vard OL
Andrine VardebakkenVang OL

D40 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK204727
Elin BergsengLøten o-lag100493
Elianne HanebergVang OL176153
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Line Merete LibakVang OL217388
Øyfrid Larsen MoenHamar OK171016
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619
Eli StensliLøten o-lag501070

H40 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Sigmund HansenGjø-Vard OL231080
Thomas JørgensenLillehammer OK191312
Tormod KleppaLillehammer OK68487
Jens-Henrik SimonsenOK Øst206439
Martin ØhmanGjø-Vard OL158017

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018