Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vårsleppet - mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vårsleppet - mellom
Arrangørorganisasjon: Bjugn IL
Dato: lørdag 21 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 165 påmeldte deltakere.

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora HalvorsenFreidig206044
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Selma NevinFreidig233837
Solveig Louise NissenFreidig211745
Anna Aurora NolteFreidig224051
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833

D 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Mari EidsmoFreidig505186
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Ane Malene KolstadFreidig180130
Trude MarkhusVerdal OK181876
Silje Marie NissenFreidig212787
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering235930
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

D 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921
Sofie HallemVerdal OK203553
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik226140
Gøril EideByåsen IL199490
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Margot Bolstad LynumFreidig505397
Anne NevinFreidig233995
Kari UlsethFreidig180719
Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering503967
Tina Strømdal WikFreidig214965

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Mona J. MølnvikFreidig203492
Torunn Spets StorhovFreidig181956

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Ulseth SylteFreidig206049

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alf Petter LynumFreidig186849

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes StordalByåsen IL225321

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil GrønliFreidig211762
Tristan HalvorsenFreidig224383
Sverre HellevikFreidig224471
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Iver Dalsaune ThunFreidig180850

H 15-16 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Brage AsplemFreidig203659
Erlend AuneByåsen IL200441
Henrik BelboSteinkjer OK212174
Gabriel CallananWing OK203540
Einar EideByåsen IL209976
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Vegard JermstadSteinkjer OK204813
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
August MaskeFreidig212807
Vemund MølnvikFreidig213305
August Hopstad NykvistWing OK223811
Nikolai RenolenWing OK504504
Jostein RøFreidig203648
Vegard Ulseth SylteFreidig220833

H 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes LangaasNidarøst OK213810

D 19 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL195919
Heidi ArnesenFreidig182039
Ragnhild EideByåsen IL199600
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Gry GranstedtNTNUI39428
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Kristin JægerWing OK176252
Karen Oline KolstadNTNUI212749
Marte Lien JohnsenByåsen IL221351
Vera MelkildFreidig180322
Marit NerstenNTNUI123944
Jenny PerssonByåsen IL202145
Hanne SandstadFreidig206030
Malin SandstadFreidig504681
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086

H 19 (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak BergsetFrol IL225930
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL173436
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037
Mats EidsmoFreidig179813
Tomas EidsmoFreidig173137
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800
Jonas GrønliFreidig215144
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Mathias HermstadFreidig159540
Håkon HolstadFreidig203584
Jon HolstadFreidig97601
Mattis HoltFreidig179878
Jo Forseth IndgaardFrol IL502893
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906
Johan IvarssonFreidig504287
Sindre JohannessenFreidig181960
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Ola KeiseråsIL Leik226229
Pål KittilsenFreidig206040
Vegard KittilsenFreidig504704
Jo Even KolstadFreidig502812
Svein Terje KolstadFreidig179917
Albin LillieströmFreidig203495
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Oscar LyngenFreidig222709
Bjørnar LynumFreidig185929
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Simen Eid NielsenNTNUI238260
Matias NissenFreidig214966
Lars OwrenFreidig215196
Agnar RenolenWing OK221451
Nicolas RioNTNUI146643
Frank SandbergBjugn IL171368
Lars SandstadFreidig504578
Jan SchmidOL Trollelg211189
Lars Sandstad SkjesetFrol IL187219
Yngve SkogstadFrol IL502895
Jens Even StorhovFreidig182078
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Simen Spets StorhovFreidig203586
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Stian SundsvikFrol IL234909
Andreas SylteFreidig182033
Mikkel SørensenNTNUI199259
Martin VisterFrol IL500292
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK500305
Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL195952

H 40 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Martin HafstadByåsen IL502654
Thomas Berge MjølhusOL Trollelg191407
Skjalg StordalByåsen IL216910

H 50 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond BrevikFossum IF501121
Arne GrevskottFrol IL216867
Inge HafstadVerdal OK209777
Tor Ove HallemVerdal OK207753
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering502655
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Øyvind SchjelderupWing OK210013
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering211305
Rune StræteWing OK501009
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Øystein WiggenByåsen IL226114

H 60 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OK503970

H 70 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Anders LaugloOL Trollelg179416
Jardar SandstadSelbu OK412150
Robert StrømWing OK188838
Nils Olav VennevikFreidig497403

Direkte B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Kato NykvistWing OK193067

Direkte A (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar EideBjugn IL
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK203646

D 17B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn S. ØsthagenByåsen IL179828

Annonser

IOF Eventor