Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tromsø ski-o sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Tromsø ski-o sprint
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: lørdag 10 mars 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 44 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trygve MyhrAsker SkiklubbH 17-203850385
Per Clemet WisløffAsker SkiklubbH 17-203933017

IFK Kiruna (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Björn GustavssonIFK KirunaH 50-

IL BUL-Tromsø (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge Aronsen HæstadIL BUL-TromsøH 50-
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøD 11-12
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøD 11-12
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøH 17-20193120
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-TromsøD 17-20
Jonatan GraversenIL BUL-TromsøH 17-20503965
Klara GraversenIL BUL-TromsøD 13-14503512
Elisa Götsch IversenIL BUL-TromsøD 13-14
Ronja Götsch IversenIL BUL-TromsøD 11-12
Arntraut GötschIL BUL-TromsøD 40-
Jan-Hugo HanssenIL BUL-TromsøH 50-
Børge HarveyIL BUL-TromsøH 50-
Tora IndregardIL BUL-TromsøD 17-203741261
Atle IversenIL BUL-TromsøH 50-
Thomas JohnsenIL BUL-TromsøH 21-
Anna KarlqvistIL BUL-TromsøD 40-503511
Idunn StrandIL BUL-TromsøD 17-203692209
Anlaug Elise ThomasjordIL BUL-TromsøD 11-12
Gjermund UrsetIL BUL-TromsøH 50-
Hans UrsetIL BUL-TromsøH 15-16
Mia UrsetIL BUL-TromsøD 13-14

Konnerud IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Aslak HeimdalKonnerud ILH 17-203819083
Tove HeimdalKonnerud ILD 50-3719333

Lierbygda OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sindre Jansson HaverstadLierbygda OLH 21-3916822

Mellembygd OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Axel Juell TheisenMellembygd OLH 50-

Nordreisa IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kasper Ankjell HolmöyNordreisa ILH 15-16
Torun AnkjellNordreisa ILD 21-
Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa ILH 21-

Notodden OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders FossøyNotodden OLH 50-
Britt Helene FossøyNotodden OLD 50-

NTNUI (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Solveig BlindheimNTNUID 21-3334869
Maren Jansson HaverstadNTNUID 21-3255163

Nydalens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sander H. RogndokkenNydalens SKH 17-203882081

OK Silsand (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon BrynjulfsenOK SilsandH 50-
Odd-Ivan LorentsenOK SilsandH 40-

OL Tønsberg og omegn (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegnH 60-3512126

Sturla, IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir Holm GundersenSturla, IFH 21-3928116

Sørreisa OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OLD 60-
Ivar HelgesenSørreisa OLH 60-
Hans-Martin VaengSørreisa OLH 50-

Vang OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eskil FrøislandVang OLH 17-203576477

Annonser

IOF Eventor