Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM mellom
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 17 februar 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 201 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BerganKongsberg OL
Theo Solberg FredheimSandefjord OK224135
Synne KjernsmoAsker Skiklubb
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte EgerKongsberg OL
Daniella GjoneSandefjord OK
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK3776119
Ingrid LestebergKongsberg OL
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb
Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK
Hanna SpangbergKonnerud IL3803616

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril Ebon EspedalNydalens SK
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb
Synne Lien GrøtbergKongsberg OL
Ingvild GustafssonKongsberg OL
Kathinka Zahl HagenFossum IF3521564
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL3868445
Synne SandvenNotodden OL3352507
Martha WisløffAsker Skiklubb3478732

D 15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Emma EngehultNotodden OL3700697
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL3598828
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Tiril HolenKonnerud IL228510
Kristine KravdalGjø-Vard OL3820206
Kristin Melby JacobsenLardal OL3631058
Ingrid MobråthenBotne SK3907326
Hedda SpangbergKonnerud IL3641412
Lise StrømSandefjord OK
Karoline TorøKongsberg OL3726197
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716

D 17 NM (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Tronstad AndersenKongsberg OL3478906
Kristin AntonsenNTNUI
Jenny BaklidKonnerud IL3122363
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Ingvild BrekkeNTNUI3567088
Helene EgerKongsberg OL3708633
Anne Willkommen EikenNTNUI3599107
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3816220
Zsuzsa FeyAsker Skiklubb3739919
Karoline Dahl FosbyNTNUI3019510
Idunn HaavengenNTNUI3607629
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902
Maren Jansson HaverstadNTNUI3255163
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI3623527
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Thea LandKonnerud IL3672573
Ingvild LangeggenKongsberg OL3691557
Marianne Mellbye LarsenAsker Skiklubb3354768
Emma Meyer LarssonIL Tyrving3630498
Tone Bergerud LyeNydalens SK3710910
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3718798
Marit Melby JacobsenLardal OL3631058
Silje MorlandstøEiker OL3572302
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)3664208
Kathinka RogstadKongsberg OL3598224
Kristiane RogstadKongsberg OL3598224
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3645793
Synne StrandAsker Skiklubb3847712
Tale StrandKongsberg OL3630720
Åsne Skram TrømborgNTNUI3709573
Anna UlvensøenNTNUI3673902
Marta UlvensøenNTNUI3676871
Andrea VaneboKongsberg OL3922226
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050
Evine Westli AndersenLøten o-lag3918398
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3885043
Sarah WølloKongsberg OL3656295

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorun RuudAsker Skiklubb
Kristin SandvenNotodden OL3486859
Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK
Mette SpangbergKonnerud IL

D 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering3508165
Isa HeggedalKonnerud IL
Hege HeibergHadeland OL
Tove HeimdalKonnerud IL3719333
Gunhild HennumLierbygda OL39225500
Hanne KvåleHadeland OL3937117
Anne MadslienNydalens SK3818739
Kari MadslienNydalens SK3552866

H 10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre FurlandSandefjord OK
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL3829652
Mikkel RastadAsker Skiklubb3803384
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL
Jon StrandKongsberg OL3712049
Ask Felland SætnanFossum IF3818572
Tollef TjentlandLardal OL82132

H 13-14 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BerganKongsberg OL3828506
Christian Fredrik BorgIL Koll3653292
Martin Christoffer BorgIL Koll3730728
Håvard EikRaumar Orientering3649563
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb3639648
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Benjamin GjoneSandefjord OK
Gabriel GjoneSandefjord OK
Jonas HickenIL Koll
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735
Jonas KroghOppsal Orientering3918075
Halvor LøkenKongsberg OL3816154
Martin Nøkleby MellingRingerike OL3691789
Mathias NyhaugAsker Skiklubb3637949
Jakob RastadAsker Skiklubb3643848
Johannes Salvesen-LundeIL Koll
Endre SandKongsberg OL
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL3725116
Hallvard TjentlandLardal OL82133

H 15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb3638319
Vetle DrageKongsberg OL3782216
Johan EgerKongsberg OL3707791
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Gaute FosstveitRaumar Orientering3875630
Sondre Zahl HagenFossum IF3861598
Grunde IsaksætreGrue IL3577459
Mats LindaasElverum OK3828647
Olav Kristian LundKongsberg OL3624350
Henrik ReuschHeming Orientering3887072
Christoffer SlettenRaumar Orientering
Birk Felland SætnanFossum IF3636339
Atle Nikolai WølloKongsberg OL3656253

H 17 NM (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633
Jonas Madslien BakkenNTNUI3697851
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3567088
Sølve DrageKongsberg OL3123650
Eskil FrøislandVang OL3576477
Anders HaugeAsker Skiklubb3419215
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083
Audun HeimdalKonnerud IL3917200
Christian HohlWing OK3694288
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3572088
Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL3401817
Bjørnar KvåleHadeland OL3668084
Hans Jørgen KvåleHadeland OL3582699
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb3638103
Jørgen MadslienNTNUI3684511
Lars Hol MoholdtWing OK3915337
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Agnar RenolenWing OK
Sander H. RogndokkenNydalens SK3882081
Henning SpjelkavikIL Tyrving3620333
Ove SætraHadeland OL
Eivind TonnaAsker Skiklubb3410164
Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn3512951
Johan Kristian UndelandSturla, IF3738093
Håvard Mo VaadalNTNUI3925393
Øyvind WatterdalHadeland OL3846086
Øyvind WiggenByåsen IL3560604
Per WiréhnAsker Skiklubb3614880
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3933017

H 40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingar Tollum AndersenKongsberg OL
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL3910403
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb3836400
André JægtvikKonnerud IL
Thore KornmoPorsgrunn OL3912037
Steinar LandeBø OL3426004
Stig MellingRingerike OL3695574
Dag Steinar RagvinBø OL
Øystein RastadAsker Skiklubb3803459
Christian ReuschHeming Orientering3779683
Knut Jostein SætnanFossum IF3408382
Jens TjentlandLardal OL165201
Sverre WisløffAsker Skiklubb3933348
Eskil ÅsmulOL Trollelg

H 50- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming Orientering3508322
Jon Iver BakkenNydalens SK3561305
Lars BaklidKonnerud IL3382678
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering3729126
Rune EngehultNotodden OL3488665
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Kim Farnes HansenLierbygda OL3815859
Arne FossheimAsker Skiklubb
Helge FossøyØyestad IF allianse
Lars FremstadLarvik OK
Trond GjelstadSandefjord OK
Stein H. HagenFossum IF3886918
Ole Petter HaugenNydalens SK3782349
Terje HenriksenAsker Skiklubb3422698
Geir Holm GundersenSturla, IF3928116
Nils HæstadFossum IF3781333
Einar JensenNydalens SK3777729
Conny LarssonIL Tyrving
Johan LundeIL Koll
Lars LystadNydalens SK
Øystein WiggenByåsen IL3560349

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn3367257

Direkte Kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK
Sturle FurlandSandefjord OK
Knut GjoneSandefjord OK
Sigrid SkjelbredKongsberg OL
Kjetil SpangbergKonnerud IL

Direkte Lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb

Annonser

IOF Eventor