Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til St. Hanskuten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: St. Hanskuten
Arrangørorganisasjon: OL Gaula
Dato: søndag 17 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 49 påmeldte deltakere.

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563

D 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270

D 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari BasbergFreidig137010
Maja BergerByåsen IL504601
Tonje BostadNidarøst OK213673
Ingrid GrændsenKlubbløs
Oddveig HovdenakKlubbløs

D 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik226140

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Anne Kari StubsjøenIL Leik187021
Trine SunnsetMelhus IL211444

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK228381

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torid KvaalFreidig501018

H 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola KeiseråsIL Leik226229
Runar KrognesIL Leik97836
Per Didrik NonstadWing OK195699
Ole Hartvik SkogstadOL Gaula114923

H 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Are RogstadNidarøst OK502896

H 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir ArnesenFreidig179424
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Morten KorsvoldWing OK223593
John LerliMelhus IL211381
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK203646

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OK503970
Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg238050
Jan Erik KofoedNidarøst OK227494
Helge RustadFreidig173333
Oddbjørn SyrstadIL Leik400940
Hallgeir ØianOL Gaula243846

H 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein Endre HoveByåsen IL503108
Anders LaugloOL Trollelg179416
Torleif StephansenNidarøst OK217003
Robert StrømWing OK188838
Arne SæterhaugByåsen IL504435
Nils Olav VennevikFreidig497403
Anders WaageFreidig219195
Gunnar ØsterbøFreidig181218
Øistein ÅsmulOL Trollelg238065

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul ForsethOL Trollelg191258

Tur kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi FlåOrkanger IF81336
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Turid RustadFreidig200
Henry SundsetvikOL Trollelg179385

Tur lang (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erling ByeByåsen IL216955
Jan HageIL Leik187018
Brage KeiseråsIL Leik206323
Hanne SvegårdByåsen IL211462
Svein Olav ÅmotIL Leik206202

Annonser

IOF Eventor