Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 25 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 248 påmeldte deltakere.

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil BalonVelledalen IL225732
Simon Mitchell IversenVerdal OK506767
Helene Heggheim JensenEmblem IL212568
Silje Heggheim JensenEmblem IL212434
Tobias Ibsen LervågVelledalen IL223766
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Sara Grande MoldenKlubbløs
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering203343

D -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida HolmqvistByåsen IL212402
Sigrid HægstadByåsen IL212220
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Aurora OldertrøenTynset IF72029
Ida Joanne OldertrøenTynset IF206515
Maia Ruano StrandWing OK223613
Hedda SæbøNidarøst OK224259

D11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg KolstadWing OK223812
Anna Emilie LonaWing OK223821
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK212613
Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering224966
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099

D15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Mari EidsmoFreidig505186
Hege HallanOK Skøynar206280
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Ane Malene KolstadFreidig180130
Trude MarkhusVerdal OK181876
Linnea MunkebyFrol IL195841
Serine Skogeng ReitenEmblem IL212161
Louise RonglanOK Skøynar186951
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering153614

D17- C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rigmor StandalStjørdals-Blink Orientering203344

D17-18 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266
Sofie HallemVerdal OK203553
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF501105
Matilde MunkebyFrol IL227491
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976

D19-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF166007
Ragnhild EideByåsen IL199600
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI501834
Vilde Årøen LykkeEmblem IL180102
Vera MelkildFreidig180322
Malin SandstadFreidig504681
Maria Ulseth SylteFreidig211561

D21- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje ArntzenNTNUI502700
Pauline Røstum BellingmoNTNUI197006
Ronja BjörklundNTNUI504708
Solveig BlindheimNTNUI145119
Ingeborg EideByåsen IL199727
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890
Hildegunn HeggøyNTNUI82335
Emma JohanssonEmblem IL198042
Karen Oline KolstadNTNUI212749
Ida LindkvistNTNUI238261
Line Hovdenak LyngNidarøst OK505470
Vilde MalmeiNTNUI207629
Lene Therese MyrlandNTNUI506814
Audhild Bakken RognstadEmblem IL181664
Mathilde RundhaugFrol IL211476
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Eva TesarovaWing OK504587
Tonje VassendNTNUI191267

D35 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Kristin JægerWing OK176252
Pernille Ibsen LervågVelledalen IL501274
Jenny PerssonByåsen IL202145

D45 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gøril EideByåsen IL199490
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Kari Tønset GuttvikWing OK223818
Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering503967

D50 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde ForbordMalvik IL506781
Rine HanssenByåsen IL192378
Randi JensenFrol IL187148
Gunhild KvistadSteinkjer OK195961
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Marianne LykkeEmblem IL199658
Liv MeliIL Nansen505835
Janita SkogengEmblem IL199610

D55 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri BjørndalByåsen IL229612
Ragnhild DåsnesOs IL83196
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71311
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003
Trine SunnsetMelhus IL211444

D60 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd BjørsethKrokstadøra IL503925
Magnhild ForsethFrol IL198803
Anne Mette NormannTynset IF504589
Marit Hæreid SandstadFrol IL80373

D65 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari Halvorsen MelbyeVerdal OK63718
Inger Johanne SimensenOs IL62149
Anne StensethByåsen IL86424

D70 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne FuruholtOL Trollelg200385
Solveig VingelenVingelen IL92146

D80 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi IversenByåsen IL201845

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AlstadFrol IL206018
William Mitchell IversenVerdal OK223869
Ole Ulseth SylteFreidig206049

H11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Håkon HallanOK Skøynar204402
Filip Mitchell IversenVerdal OK213017
Ingvar OsenEmblem IL234116
Ådne SundetIL Leik226231
Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL212557

H13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Jørgen AuneByåsen IL229714
Magne GuttvikWing OK213289
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Magnus Skytterholm StandalEmblem IL212668
Ådne Krogstad StendahlFrol IL207673

H13-16 C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes HalvorsrudMelhus IL211301
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Sigurd VatnFrol IL208679

H15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Erlend AuneByåsen IL200441
Einar EideByåsen IL209976
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Petter Andreas LonaWing OK212595
Iver Gjedrem LundVerdal OK227791
August MaskeFreidig212807
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Håkon SæternesByåsen IL502484

H17- A Kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard HansenByåsen IL191299
Petter LyngNidarøst OK207770

H17- C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mateusz BalonVelledalen IL236405

H17-18 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Håkon HolstadFreidig203584
Vegard KittilsenFreidig504704
Jo Even KolstadFreidig502812
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Lars SandstadFreidig504578
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224

H19-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Oscar LyngenFreidig506650
Oskar Spets StorhovFreidig215145

H21- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola BergerByåsen IL170612
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL173436
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879
Sindre Østgulen DeiszNTNUI504503
Markus GladEmblem IL220766
Sindre Engzelius GylverNTNUI211131
Audun HeimdalNTNUI183721
Matias Hodne HanischKristiansand OK229996
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906
Ola KeiseråsIL Leik506688
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering211530
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Erlend Nilsen SandnesNTNUI227726
Kjetil OkkenhaugEmblem IL181025
Anders Felde OlaussenNTNUI182081
Asgeir Bakken RognstadEmblem IL188465
Paul SirumFrol IL211470
Anders TiltnesIL Tyrving159512
Øyvind WiggenByåsen IL500061
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK500305

H35 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rolf AlstadFrol IL213722
Henning Osnes TeigeneEmblem IL180209

H45 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL502351
Christer JensenEmblem IL199279
Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering506684
Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL501353
Robert OtterleiByåsen IL503106
Gunnar VatnFrol IL187134

H45- A Kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne GuttvikWing OK228368
Hans Helmer SæternesByåsen IL502589

H50 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein Erik BratsbergWing OK238170
Atle DengerudSteinkjer OK204808
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Inge HafstadVerdal OK209777
Jan HageIL Leik506633
Tor Ove HallemVerdal OK207753
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering502655
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Einar LundVerdal OK80808
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK203646
Stein MarkhusVerdal OK211651
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Atle PedersenMelhus IL215066
Agnar RenolenWing OK221451
Øyvind SchjelderupWing OK210013
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering211305
Morten StrandWing OK203542
Rune StræteWing OK501009
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Øystein WiggenByåsen IL226114

H55 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell BaardsgaardOL Trollelg179415
Stig BratsbergMolde og Omegn IF78906
Per EngebakkenNord-Østerdal OK503002
Petter GullikstadRøros IL483728
John LerliMelhus IL211381
Terje SchjølbergRøros IL483391
Frode SjøvoldRøros IL178029
Vidar SkjerveVerdal OK201868
Dag StenersenNidarøst OK207769
John SvergjaNord-Østerdal OK157012

H60 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OK503970
Helge EriksenByåsen IL199601
Olav Martin IndgaardFrol IL180924
Fritjof SandstadFrol IL80399
Helge SundbergRøros IL483732
Arild VassendenFrol IL80390
Audun ÅrøenEmblem IL78497

H65 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind BakkMelhus IL80024
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Karl Arne MelbyeVerdal OK217039
Geir NilsenEmblem IL165580

H70 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom BuggeByåsen IL211274
Halvor FlatbergNidarøst OK197865
Edgar FuruholtOL Trollelg208049
Svein Endre HoveByåsen IL503108
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Sverre KristoffersenVerdal OK80126
Kristian MidthjellVerdal OK80120
Steinar SimensenOs IL62148
Roar StensethByåsen IL86423

H75 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BrurokNidarøst OK182084
Leif EngenNidarøst OK503031
Roar ForbordMalvik IL208600
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Finn Faye KnudsenOL Trollelg503953
Anders LaugloOL Trollelg179416
Per LøvaasOL Trollelg209987
Robert StrømWing OK188838
Eigil SørliMalvik IL504466

H80 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Kjell FoldvikNidarøst OK216939
Arne SæterhaugByåsen IL504435
Jon VingelenVingelen IL243765

H85 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul ForsethOL Trollelg191258

Direkte B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig DahleMolde og Omegn IF501666
Elisabeth EspelandTynset IF216748
Jørill GjeitnesMolde og Omegn IF206438
Jon Marius IversenVerdal OK241711
Erik SæbøNidarøst OK207700

Direkte A Kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Inge KolstadWing OK76101
Leif Arne NytrøenTynset IF204550
Helen PalmerByåsen IL190327
Hanne VefsnmoByåsen IL178367

Direkte A Lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Sandstad SkjesetFrol IL187219

Annonser

IOF Eventor