Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til STOK Ungdomsløp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 1
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: onsdag 16 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 199 påmeldte deltakere.

N-åpen (56)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva AmundsenFreidig224365
Ole Einar AndresenMalvik IL224450
Eystein AskeFreidig225496
Vilde AspliByåsen IL233815
Ivar David Ellerås AtkinsonFreidig224913
Torvin Bergh-HansenByåsen IL212458
Olav BjørkanByåsen IL225286
Even Hoff BjørklundNidarøst OK233619
Åse Hoff BjørklundNidarøst OK233644
Alice Skovholt BonnemaireFreidig
Jenny Lauvstad BrenneByåsen IL
Mari Lauvstad BrenneByåsen IL
Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL233909
Vårin W FinstadMelhus IL234385
Eira Forsbak AsplemFreidig185929
Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK207665
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK203649
Imre Leander GangauneWing OK223702
Thomas GundersenNidarøst OK213799
Guro HaalandWing OK223822
Vilde HaalandWing OK223659
Mari Damman HamstadNidarøst OK203642
Aksel HanssenByåsen IL217054
Emma ImslandWing OK223827
Emre Vold KirkvoldWing OK223669
Hauk Vold KirkvoldWing OK234283
Clara LeroyerFreidig233777
Brage Bang LukassenWing OK234167
Odin Bang LukassenWing OK223512
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Aksel MardalByåsen IL228469
Saga Melbye-BergWing OK223676
Arne Magnus MelhuusWing OK223810
Martin MelhuusWing OK223632
Filip Leonard NolteFreidig206048
Samuel Knudsen OlavsbyeOL Trollelg234486
Haakon Alexander RogstadNidarøst OK233791
Maia Ruano StrandWing OK223613
Sverre Rudi FrisvollFreidig
Tuva Holck SandbergWing OK223614
Lina SandquistOL Trollelg
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering223344
Elias StensethByåsen IL228474
Sondre StensethByåsen IL228548
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg209453
Rasmus Kvalvik StørksenFreidig
Martin Sæther LevinFreidig225527
Lone SætherByåsen IL233793
Einar SævikStjørdals-Blink Orientering502543
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig191303
Marthe Tørstad HinsverkByåsen IL233910
Eline Jøsang WithWing OK223819
Sigurd Wold AaldeFreidig

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Trelstad BakkevoldMalvik IL224343
Frida HolmqvistByåsen IL212402
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Hanna Othea Raanes-FjelnsethByåsen IL
Frida SkumsvollMalvik IL212039
Hedda SæbøNidarøst OK224259

D 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stina GåsøOL Trollelg213092
Nora HalvorsenFreidig206044
Ingeborg KolstadWing OK223812
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Louise Hals StensrudOL Trollelg211706
Nora Sumstad HanssenByåsen IL225292
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Agnes Vatterholm JernbergFreidig224073
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 11-12N (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline DahlFreidig
Eir Sverresdotter EksethFreidig206036
Frid FageriFreidig
Olise HammerFreidig
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig211845
Selma Monsrud-SikorskiFreidig
Tina UglemsmoSelbu OK223674

D 13-14 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Åsa BullByåsen IL228488
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Selma NevinFreidig233837
Solveig Louise NissenFreidig211745
Anna Aurora NolteFreidig224051
Astrid Oline Rinnan GreenWing OK184595
Ella SandstadFreidig182067
Guro SchjølbergTynset IF166982
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Marion Dyrset StangenesByåsen IL212152
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma B. HjelmenOL Trollelg211733
Karoline B. HjelmenOL Trollelg213516

D 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648
Leah Korsnes VinjeNidarøst OK224446

D 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Anna ChristensenFreidig225367
Mari EidsmoFreidig505186
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering235930
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

D 15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria Hongslo SiiriOL Trollelg217839

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn Augdal FløvigNidarøst OK132550
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270

H -10 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torstein AamByåsen IL233794
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Erlend GrønliFreidig225465
Edwin IrvingByåsen IL
Mathias LeroyerFreidig502096
Kristoffer LodgaardByåsen IL225153
Emil Aleksander NolteFreidig502989
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering224090
Oliver Vatterholm JernbergFreidig225560

H 11-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK202257
Sivert FolgerøFreidig203579
Loke Strøm HaugsnesWing OK234100
Sofus H LindWing OK213348
Alf Petter LynumFreidig186849
Anders Berge MjølhusOL Trollelg214383
Jørgen Moseid UlvenFreidig225355
Aslak MoxnessByåsen IL233818
Sven NevinFreidig228533
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Johannes StordalByåsen IL225321
Sivert Sæther LevinFreidig224366
Jakob Jøsang WithWing OK223650

H 11-12N (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert AalmoMalvik IL224463
Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211272
Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211304
Bo Lindahl-RønningFreidig224703
Laurits SørumgårdFreidig225528
Sondre ØsthusFreidig

H 13-14 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL229714
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK213649
Johan BjørkanByåsen IL211950
Tobias Eid-JohansenNidarøst OK224257
Vegard Mosbakk FjeldstadOL Trollelg209393
Nikolai FossumByåsen IL225148
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Tristan HalvorsenFreidig504441
Sverre HellevikFreidig224471
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Kasper LodgaardByåsen IL502488
Imre Overgård FremstadByåsen IL228447
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Borgar StavrumWing OK223664
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Aksel VikenByåsen IL224821

H 13-16C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AuneMelhus IL224269
Knut HageMelhus IL234382
Alfred IrvingByåsen IL
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Michael OlsenMelhus IL225123

H 15-16 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Erlend AuneByåsen IL200441
Gabriel CallananWing OK203540
Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK213441
Einar EideByåsen IL209976
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig212807
August Hopstad NykvistWing OK223811
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Nikolai RenolenWing OK504504
Jostein RøFreidig203648
Håvard SingsaasFreidig214968
Edvin Skauby grønningSelbu OK223720
Joakim Solberg QvenildMelhus IL222229
Oskar StorlerMelhus IL224320
Ørjan SæterMelhus IL225268
Håkon SæternesByåsen IL502484
Edvard SørbyFreidig181457
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630

H 15-20B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen KarlsenMelhus IL224432
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Jonas VindalWing OK161002

Annonser

IOF Eventor