Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp4
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 17 oktober 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 182 påmeldte deltakere.

A - Legendar (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering224316
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK500301
Vebjørn Blom-HagenFossum IF503664
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK483040
Bjørn EkebergIL Tyrving500261
Erling HjermstadFossum IF190677
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010
Espen JakobsenIL Tyrving504561
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Esten KorenNydalens SK77444
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Marie LilandNydalens SK500589
Ivar LundanesIL Tyrving200904
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Mikael OlaussonOslostudentenes IK208560
Sindre SandvenBækkelagets SK504330
Halvor SaunesNydalens SK195811
Marie ScheeleNydalens SK213757
Rune ScheeleNydalens SK207658
Ralph StreetBækkelagets SK502673
Johan SvedbergHeming Orientering504576
Paul TorvundOslostudentenes IK79101
Eirik WatterdalBækkelagets SK70638

B - Ola (46)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AalvikNydalens SK197410
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Arild AndresenFossum IF165904
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Harald BakkeFossum IF89475
Marius BakkeFossum IF186911
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Audun BerganNydalens SK501605
Gaute BerganNydalens SK502486
Nils BerganNydalens SK191246
Lars BerglundRingerike OL504705
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Kenneth BuchNydalens SK186164
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321
Nils Petter FremmingHeming Orientering501515
Raphael Guedes Barreiros NetoKlubbløs505677
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Charles HalaasFossum IF209868
Stig HeirAsker Skiklubb503561
Mikkel KatlaFossum IF203103
Hallvard KorenOK Moss504468
Trond KortnerØstmarka OK181802
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Thor MellaOppsal Orientering187259
Kristian Norum MeløysundNydalens SK192914
Svein NygårdLillomarka OL229680
Christian ReuschHeming Orientering194449
Henrik ReuschHeming Orientering504388
Karl Even RyghHeming Orientering502378
Ådne SkjærsteinIL Tyrving502428
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Elias StubberudNydalens SK500557
Sveinung SyversenOppsal Orientering502233
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Morten Tangen FredhOK Moss208419
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832
Gløer O WinsvoldSentrum OK488280
August Syrdal ØenHeming Orientering501505
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

C - Lokal (86)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Even Angell-PetersenNydalens SK195689
Bjørn BendiktsenKonnerud IL99164
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Solveig BerganNydalens SK180326
Hasse BergstrømIL Tyrving505395
Ella BerstadHeming Orientering237773
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Tormod BøeVBIL501470
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Kjetil EspedalNydalens SK501369
Hege FeiringIL Tyrving186189
Britta FismenFossum IF225242
Morten FismenFossum IF229713
Trude FixdalIL Koll190628
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Anders FlågenHeming Orientering154241
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Jon FredriksenHauketo IF89524
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Øyvind GrandumIL GeoForm207696
Martin GranlyLillomarka OL181270
Christian GrotnesIL Tyrving221251
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Stein H. HagenFossum IF504815
Endre HallanLillomarka OL94380
Linda HanssenØstmarka OK203515
Olav HasaasFossum IF192554
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Dag HauglandØstmarka OK224500
Ståle HeitmannFossum IF500614
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Øyvind HelmersenFet OL201988
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Lars HjermstadFossum IF219123
Torstein HoleNydalens SK197809
Gunnar HopeModum OL212760
May Ingela HopeModum OL204724
Fredrik HøyerFossum IF205548
Jon Ivar JuvikLillomarka OL192393
Audun JørgensenØstmarka OK231406
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Morten KongsbergIL Tyrving502383
Bent Sande KvermeFossum IF179912
Geir Ottar KvernstuenNydalens SK170828
Jon LahlumIL GeoForm500337
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Dag Håvard LarsenNydalens SK191368
Einar LunøeNydalens SK177011
Ragnar Maalen-JohansenKlubbløs400366
Ove MartinsenHauketo IF199744
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Marianne NjåsteinIL Tyrving221144
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Erik PaulsrudIL Koll219189
Morten RannemFossum IF215067
Fridtjof ReuschHeming Orientering194450
Rachele RighiniOslostudentenes IK214328
Tor RingstadHedrum OL506789
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Sigurd RødnesOppsal Orientering506918
Per SandbergNydalens SK181026
Fredrik SaugestadNydalens SK502706
Marie SaugestadNydalens SK501013
Ingrid Bergh SkardNydalens SK189104
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Helge StenerudOL Tønsberg og omegn196723
Endre StoksethNydalens SK215452
Helge StubberudNydalens SK500561
Heidi TronbølFet OL177962
Per Ola UlsethNydalens SK170668
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering191350
Claes-H. UngerLillomarka OL197963
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Carl Erik WasbergOppsal Orientering503902
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Ottar WiklundNydalens SK190668
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

R - Rekrutt (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald AulieIL Koll204622
Idunn BergeNydalens SK244040
Stine FosseNydalens SK224447
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083
Fredrik Norløff-MathisenNydalens SK189743
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Alexander RødstenHeming Orientering500043
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering213674
Beate UndebergetOppsal Orientering209720
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718

K - Kari (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiIL Tyrving506920
Ingrid BergeIL Tyrving504508
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Oda Marie ColquhounLillomarka OL205440
Maren Jansson HaverstadNTNUI504689
Ea LunøeNydalens SK502930
Maria Rørvik HaverLillomarka OL502923
Oda ScheeleNydalens SK501067
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL500912
Pia Young VikNydalens SK502698
Charlotte WatsonLillomarka OL506399
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering207827

Annonser

IOF Eventor