Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Harry Lagerts Nattcup 2018 Bonus

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2018 Bonus
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 3 oktober 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 147 påmeldte deltakere.

A - Legendar (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Alan CherryNydalens SK200459
Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering503256
Bjørn EkebergIL Tyrving500261
Gunnar A FiskumIL Tyrving502467
Håvard HagaNydalens SK502921
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959
Endre HallanLillomarka OL94380
Espen JakobsenIL Tyrving504561
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Ivar LundanesIL Tyrving200904
Anders NordbergNydalens SK181232
Per Melander OftenNydalens SK194465
Mikael OlaussonOslostudentenes IK208560
Vegard RuttenborgIL Tyrving177243
Erik SagvoldenNydalens SK239187
Sverre Turter SandvoldNydalens SK182072
Torkil Eide SolstadIL Tyrving502445
Johan SvedbergHeming Orientering504576
Lars Young VikNydalens SK204299

B - Ola (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AalvikNydalens SK197410
Tor Andreas AndersenOppsal Orientering506917
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Audun BerganNydalens SK501605
Gaute BerganNydalens SK502486
Nils BerganNydalens SK191246
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321
Håkon GjerdeIndre Østfold OK237996
Stig HeirAsker Skiklubb503561
Hallvard KorenOK Moss504468
Trond KortnerØstmarka OK181802
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Svein NygårdLillomarka OL229680
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering208696
Christian ReuschHeming Orientering194449
Henrik ReuschHeming Orientering504388
Karl Even RyghHeming Orientering502378
Ludvig RødnesOppsal Orientering507034
Ivar SeierstadIL GeoForm222581
Bent Erik SkaugOppsal Orientering192707
William Resvoll SkaugOppsal Orientering209966
Per Øyvind SteneNydalens SK185848
Sveinung SyversenOppsal Orientering502233
Andreas SævigOppsal Orientering507094
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Morten Tangen FredhOK Moss208419
Lars-Christian UngerNydalens SK198004
Espen WigaardOppsal Orientering502092
Gløer O WinsvoldSentrum OK488280
August Syrdal ØenHeming Orientering501505
Anders B. ØksenholtNydalens SK155795

C - Lokal (61)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Helena AxelssonNydalens SK224261
Frida Bakken UlsethNydalens SK186887
Bjørn BendiktsenKonnerud IL99164
Solveig BerganNydalens SK180326
Tom BerganFet OL181103
Hasse BergstrømIL Tyrving505395
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Anders FlågenHeming Orientering154241
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Martin GranlyLillomarka OL181270
Christian GrotnesIL Tyrving221251
Stein H. HagenFossum IF504815
Linda HanssenØstmarka OK203515
Olav HasaasFossum IF192554
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Dag HauglandØstmarka OK224500
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Torstein HoleNydalens SK197809
Gunnar HopeModum OL212760
May Ingela HopeModum OL204724
Jon Ivar JuvikLillomarka OL192393
Gard E. JørgensenGneist, IL503914
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Eskil KolshusOppsal Orientering217701
Bent Sande KvermeFossum IF179912
Geir Ottar KvernstuenNydalens SK170828
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Sindre LangaasNydalens SK203666
Dag Håvard LarsenNydalens SK191368
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Ragnar Maalen-JohansenKlubbløs400366
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Håkon Meland-TangenBækkelagets SK506134
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Fridtjof ReuschHeming Orientering194450
Rachele RighiniOslostudentenes IK214328
Tor RingstadHedrum OL506789
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Eivind RuthVBIL222431
Sigurd RødnesOppsal Orientering506918
Fredrik SaugestadNydalens SK502706
Marie SaugestadNydalens SK501013
Per StedjeØstmarka OK221260
Dana B. SteneNydalens SK215132
Helge StenerudOL Tønsberg og omegn196723
Peer StiansenNydalens SK89029
Endre StoksethNydalens SK215452
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK229470
Per Ola UlsethNydalens SK170668
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

R - Rekrutt (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL224431
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Kristine KolshusOppsal Orientering506820
Arne KongsnesOppsal Orientering500563
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Frida van MegenOppsal Orientering239183
Jonathan WoodhouseLillomarka OL186263
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718

K - Kari (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiIL Tyrving506920
Atanaska BedelevaNydalens SK185847
Oda Marie ColquhounLillomarka OL205440
Kristine FjeldboIL Tyrving168868
Gunhild Rogne HallandNydalens SK206010
Maren Jansson HaverstadNTNUI504689
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480
Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering62357
Maria Rørvik HaverLillomarka OL502923
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL500912
Mariann UlvestadBækkelagets SK238119
Pia Young VikNydalens SK502698
Emilie WestinNydalens SK203458
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering207827

Annonser

IOF Eventor