Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp1
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 19 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 209 påmeldte deltakere.

A - Legendar (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AndersenNydalens SK192578
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK500301
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Isak BergsetFrol IL225930
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567
Henrik EijsinkNydalens SK503558
Bjørn EkebergIL Tyrving500261
Gunnar A FiskumIL Tyrving502467
Eskil Sande GullordBækkelagets SK186014
Håvard HagaNydalens SK502921
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010
Espen JakobsenIL Tyrving504561
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Esten KorenNydalens SK77444
Ivar LundanesIL Tyrving200904
Asgeir MjøsundNydalens SK202096
Håvard MyhreBækkelagets SK198915
Anders NordbergNydalens SK181232
Sindre NordhagenOppsal Orientering207007
Torgeir NørbechIL Tyrving505298
Per Melander OftenNydalens SK194465
Vegard RuttenborgIL Tyrving177243
Sindre SandvenBækkelagets SK504330
Sverre Turter SandvoldNydalens SK182072
Johan SvedbergHeming Orientering504576
Erik ThorssonIL Tyrving488246
Sigve VågsnesOppsal Orientering506784
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett502887

B - Ola (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AalvikNydalens SK197410
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Tor Andreas AndersenOppsal Orientering506917
Arild AndresenFossum IF165904
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Audun BerganNydalens SK501605
Gaute BerganNydalens SK502486
Nils BerganNydalens SK191246
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Sondre Ruud BråtenNydalens SK181939
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Truls HestengenOppsal Orientering237772
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Isak JonssonNydalens SK502695
Trond KortnerØstmarka OK181802
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Asgeir LiumFet OL410821
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Thor MellaOppsal Orientering187259
Kristian Norum MeløysundNydalens SK192914
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering186830
Svein NygårdLillomarka OL229680
Jostein NørbechNydalens SK187100
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Rudi B OlsenLillomarka OL198898
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering208696
Ola Marius PedersenOppsal Orientering503928
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering192906
Johnny PumaSentrum OK488280
Andreas RambergØstmarka OK207518
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Henrik ReuschHeming Orientering504388
Karl Even RyghHeming Orientering502378
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Sveinung SyversenOppsal Orientering502233
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Morten Tangen FredhOK Moss208419
Elia ThorvikNydalens SK181021
Lars-Christian UngerNydalens SK198004
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
August Syrdal ØenHeming Orientering501505
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

C - Lokal (105)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Marius E. AamodtOppsal Orientering224316
Jonas AarsethNydalens SK228404
Mari AarsethNydalens SK502770
Even Angell-PetersenNydalens SK195689
Helena AxelssonNydalens SK224261
Frode BakkehøiØstmarka OK506779
Bjørn BendiktsenKonnerud IL99164
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Solveig BerganNydalens SK180326
Tom BerganFet OL181103
Ella BerstadHeming Orientering237773
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Gina BrevikØstmarka OK212046
Tormod BøeVBIL501470
Håkon BørliFossum IF191200
Marianne DæhliNydalens SK221273
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Kjetil EspedalNydalens SK501369
Tobias EspedalNydalens SK501469
Hege FeiringIL Tyrving186189
Britta FismenFossum IF79825
Morten FismenFossum IF229713
Trude FixdalIL Koll190628
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Anders FlågenHeming Orientering154241
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Jon FredriksenHauketo IF89524
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering200475
Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering181982
Martin GranlyLillomarka OL181270
Christian GrotnesIL Tyrving221251
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Stein H. HagenFossum IF504815
Endre HallanLillomarka OL94380
Linda HanssenØstmarka OK203515
Ingrid HasaasFossum IF195946
Olav HasaasFossum IF192554
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Dag HauglandØstmarka OK224500
Ståle HeitmannFossum IF500614
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Torstein HoleNydalens SK197809
Øystein HoloFossum IF502112
May Ingela HopeModum OL204724
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF500116
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Håkon JendalFossum IF214746
Jon Ivar JuvikLillomarka OL192393
Audun JørgensenØstmarka OK231406
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Eskil KolshusOppsal Orientering217701
Morten KongsbergIL Tyrving502383
Bent Sande KvermeFossum IF179912
Geir Ottar KvernstuenNydalens SK170828
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Sindre LangaasNydalens SK203666
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Einar LunøeNydalens SK177011
Ove MartinsenHauketo IF199744
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Stein MellaOppsal Orientering204225
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Lene Moe BlomNydalens SK103746
Morten MoeFet OL181700
Marianne NjåsteinIL Tyrving221144
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Erik PaulsrudIL Koll219189
Martin ReichenbachOppsal Orientering196745
Christian ReuschHeming Orientering194449
Fridtjof ReuschHeming Orientering194450
Rachele RighiniOslostudentenes IK
Theo Ring GiskeNydalens SK
Tor RingstadHedrum OL506789
Sigurd RødnesOppsal Orientering506918
Fredrik SaugestadNydalens SK502706
Marie SaugestadNydalens SK501013
Marie ScheeleNydalens SK213757
Ivar SeierstadIL GeoForm222581
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Per StedjeØstmarka OK221260
Helge StenerudOL Tønsberg og omegn196723
Endre StoksethNydalens SK215452
Helge StubberudNydalens SK500561
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Per Ola UlsethNydalens SK170668
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering191350
Claes-H. UngerLillomarka OL197963
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Snorre VegganOppsal Orientering89471
Carl Erik WasbergOppsal Orientering503902
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

R - Rekrutt (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald AulieIL Koll204622
Signe HoloFossum IF193896
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083
Alfred NikolaisenOppsal Orientering179985
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Tomas RyanHeming Orientering233632
Paul Johan SlungaardHeming Orientering201915
Frida van MegenOppsal Orientering239183
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119

K - Kari (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiIL Tyrving506920
Maya Jones ArnesenHeming Orientering501521
Ingrid BergeIL Tyrving504508
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Kristine FjeldboIL Tyrving168868
Maren Jansson HaverstadNTNUI504689
Åsne Naadland HoloFossum IF221407
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628
Ea LunøeNydalens SK502930
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL500912
Ida TiltnesIL Tyrving192593
Pia Young VikNydalens SK502698
Charlotte WatsonLillomarka OL506399
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering207827

Annonser

IOF Eventor