Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Midt-Norsk Mesterskap, sprint

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap, sprint
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: fredag 24 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 408 påmeldte deltakere.

N-åpen (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil BalonVelledalen IL225732
Ovid Baglo BjørkengVerdal OK224176
Emma DrønnesundEmblem IL212338
Eira Forsbak AsplemFreidig211354
Sturla August IdlandEmblem IL234112
Matilde Tanem IversenVerdal OK
Simon Mitchell IversenVerdal OK506767
Helene Heggheim JensenEmblem IL212568
Silje Heggheim JensenEmblem IL212434
Tobias Ibsen LervågVelledalen IL223766
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Mads Stensland MelbyeVerdal OK228433
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK223888
Samuel Knudsen OlavsbyeOL Trollelg234486
Sigurd Skoglund LeitheFrol IL211298
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering203343
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg209453
Einar SævikStjørdals-Blink Orientering234223
Guro SævikStjørdals-Blink Orientering223957

D -10 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK223876
Frida HolmqvistByåsen IL212402
Sigrid HægstadByåsen IL212220
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Mia Stensland MelbyeVerdal OK500517
Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK212545
Aurora OldertrøenTynset IF72029
Ida Joanne OldertrøenTynset IF206515
Maia Ruano StrandWing OK223613
Solveig Skoglund LeitheFrol IL233835

D 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nardos Kidane EmahatsionSelbu OK223729
Nora HalvorsenFreidig206044
Anna Emilie LonaWing OK223821
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK212613
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering224966
Louise Hals StensrudOL Trollelg211706
Nora Sumstad HanssenByåsen IL225292
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Tina UglemsmoSelbu OK223674
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idun AaenStjørdals-Blink Orientering224961
Hanna SkjerveVerdal OK

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line TryggestadEmblem IL212374

D 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK212955
Mathea Baglo BjørkengVerdal OK213119
Julie DrønnesundEmblem IL212435
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Ella SandstadFreidig182067
Guro SchjølbergTynset IF166982
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D 15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Mari EidsmoFreidig505186
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330
Hege HallanOK Skøynar206280
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Ane Malene KolstadFreidig180130
Kristin LundanesEmblem IL212200
Trude MarkhusVerdal OK181876
June MunkebyFrol IL213659
Linnea MunkebyFrol IL195841
Serine Skogeng ReitenEmblem IL212161
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering235930
Vilde Lereim StorliFreidig179918

D 17-18 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorun BækkenOs IL181814
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266
Hedda Hoff HagenByåsen IL222698
Sofia HaglundStjørdals-Blink Orientering169474
Sofie HallemVerdal OK203553
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL184293
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF501105
Matilde MunkebyFrol IL227491
Ragne MunkebyFrol IL226175
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976

D 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Britt DrønnesundEmblem IL200922
Marte SkoglundFrol IL206019
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering203654
Rigmor StandalStjørdals-Blink Orientering203344
Cecilie TryggestadEmblem IL225290

D 19-20 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF166007
Ragnhild EideByåsen IL199600
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI501834
Marte Lien JohnsenByåsen IL221351
Anine LomeHamar OK195757
Vilde Årøen LykkeEmblem IL180102
Vera MelkildFreidig180322
Malin SandstadFreidig504681
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering503111
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Line SølbergIL Leik502953

D 21- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pauline Røstum BellingmoNTNUI197006
Ronja BjörklundNTNUI504708
Ingvild BrekkeNTNUI170780
Ingeborg EideByåsen IL199727
Aurora FossøyNTNUI62220
Synne FossøyNTNUI98004
Hildegunn HeggøyNTNUI82335
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Emma JohanssonEmblem IL198042
Karen Oline KolstadNTNUI212749
Ida LindkvistNTNUI238261
Line Hovdenak LyngNidarøst OK505470
Vilde MalmeiNTNUI207629
Maren Mohagen HansenFreidig173001
Lene Therese MyrlandNTNUI506814
Ingvild Ramtvedt NæssetNTNUI229646
Ingrid OkkenhaugNTNUI209912
Helene OmdalNTNUI72449
Audhild Bakken RognstadEmblem IL181664
Mathilde RundhaugFrol IL211476
Hanne SandstadFreidig206030
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg243842
Elisabeth StørsethSelbu OK223719
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Guro TorpeFrol IL217270
Tonje VassendNTNUI191267
Solveig VassendenStjørdals-Blink Orientering211384

D 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik506670
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Gøril EideByåsen IL199490
Elisabeth EspelandTynset IF216748
Anne Mette GrøtliKvikne IL184561
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering502656
Kirsti Næss OlsenOL Trollelg92373
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619
Kari UlsethFreidig180719

D 50- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Guri BjørndalByåsen IL229612
Ragnhild DåsnesOs IL83196
Hilde ForbordMalvik IL506781
Rine HanssenByåsen IL192378
Randi HaugskottFrol IL184275
Randi JensenFrol IL187148
Ingrid Lien JohnsenByåsen IL188984
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71311
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Marianne LykkeEmblem IL199658
Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OK204585
Liv MeliIL Nansen505835
Britt Laila NilsgårdRøros IL483749
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003
Janita SkogengEmblem IL199610
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Trine SunnsetMelhus IL211444

D 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd BjørsethKrokstadøra IL503925
Magnhild ForsethFrol IL198803
Karin GalaaenSelbu OK223787
Sunniva Johaug RyenOs IL236499
Anne Mette NormannTynset IF504589
Grete Berge OwrenFreidig214816
Marit Hæreid SandstadFrol IL80373
Ruth SchmidOL Trollelg211204
Inger Johanne SimensenOs IL62149
Anne StensethByåsen IL86424

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Lise BrenneOL Trollelg506686
Anne FuruholtOL Trollelg200385
Anne-Mari HaagensenOs IL505843
Torid KvaalFreidig501018
Solveig VingelenVingelen IL92146

H -10 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AlstadFrol IL206018
Erlend GrønliFreidig225465
Mathias LeroyerFreidig502096
William Mitchell IversenVerdal OK223869
Sondre Skoglund LeitheFrol IL211587
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering224090

H 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK223886
Håkon HallanOK Skøynar204402
Simen Hansæl-NergaardKvikne IL206285
Johannes LerliMelhus IL197733
Alf Petter LynumFreidig186849
Filip Mitchell IversenVerdal OK213017
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057
Ingvar OsenEmblem IL234116
Sigurd RønningMelhus IL222705
Ådne SundetIL Leik226231
Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL212557
Noah TryggestadEmblem IL212475

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes HalvorsrudMelhus IL211301

H 13-14 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Jørgen AuneByåsen IL229714
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Tristan HalvorsenFreidig176201
Aleksander Tanem IversenVerdal OK505595
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Peder Angel Lundquist LangenOs IL212010
Eivind NæveIL Leik160496
Imre Overgård FremstadByåsen IL228447
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Magnus Skytterholm StandalEmblem IL212668
Ådne Krogstad StendahlFrol IL207673
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Sigurd VatnFrol IL208679
Aksel VikenByåsen IL224821

H 15-16 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309
Tobias AlstadFrol IL195842
Brage AsplemFreidig203659
Erlend AuneByåsen IL200441
Martin AuneMelhus IL224269
Henrik BelboSteinkjer OK212174
Einar EideByåsen IL209976
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Vegard JermstadSteinkjer OK204813
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig212807
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK212273
August Hopstad NykvistWing OK223811
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Nikolai RenolenWing OK504504
Jørgen SchjølbergTynset IF501269
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Joakim Solberg QvenildMelhus IL222229
Oskar StorlerMelhus IL224320
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Håvard VeieOK Skøynar206180
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL402777

H 17-18 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats EidsmoFreidig179813
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972
Asgeir EspelandTynset IF203667
Jonas GrønliFreidig215144
Håkon HolstadFreidig203584
Vegard KittilsenFreidig504704
Jo Even KolstadFreidig502812
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Lars SandstadFreidig504578
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224
Simen Spets StorhovFreidig203586
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Jonas VindalWing OK506690

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hermann LeitheFrol IL156879

H 19-20 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Sivert BellingmoOL Gaula114924
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø193120
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF502377
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Mathias HermstadFreidig201390
Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving199496
Tobias KristensenNTNUI216933
Oscar LyngenFreidig506650
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Jonas UnsgårdIL Leik206201

H 21- (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar AndrénIL Leik504684
Mathias BjuganWing OK505430
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879
Sindre Østgulen DeiszNTNUI504503
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434
Ole Morten FrøsethVerdal OK226297
Anders Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK84775
Markus GladEmblem IL220766
Erik GustafssonNTNUI506768
Sindre Engzelius GylverNTNUI211131
Audun HeimdalNTNUI183721
Jo Forseth IndgaardFrol IL502893
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906
Sindre JohannessenFreidig504436
Ola KeiseråsIL Leik506688
Børge LeirenByåsen IL226224
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772
Petter LyngNidarøst OK207770
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK501366
Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering211530
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Simen Eid NielsenNTNUI238260
Anders Felde OlaussenNTNUI182081
Adrian OpheimNTNUI206305
Lars OwrenFreidig506830
Asgeir Bakken RognstadEmblem IL188465
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI221426
Paul SirumFrol IL211470
Lars Sandstad SkjesetFrol IL187219
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Håvard SundbergStor-Elvdal SK483745
Håvard VassendenFrol IL180756
Øyvind WiggenByåsen IL500061

H 40- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL502351
Tomas EidsmoFreidig173137
Vegard HansenByåsen IL191299
Geir HanssenByåsen IL504710
Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering506684
Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL501353
Olle MalmringFreidig206218
Kurt Ove MelbyeVerdal OK87539
Svein Anders MelhusSteinkjer OK165329
Thomas Berge MjølhusOL Trollelg191407
Robert OtterleiByåsen IL503106
Are RogstadNidarøst OK502896
Geir SchjølbergTynset IF180141
Hans Arild SkjevdalRøros IL483740
Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187051
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Kristian StensrudOL Trollelg191254
Jørgen TegdanFreidig191303
Henning Osnes TeigeneEmblem IL180209

H 50- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild H ClausenFreidig179864
Stig DahleMolde og Omegn IF501666
Atle DengerudSteinkjer OK204808
Per EngebakkenNord-Østerdal OK503002
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Petter GullikstadRøros IL483728
Jan HageIL Leik506633
Knut HagenByåsen IL200231
Tor Ove HallemVerdal OK207753
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering502655
John LerliMelhus IL211381
Stein MarkhusVerdal OK211651
Leif Arne NytrøenTynset IF204550
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Atle PedersenMelhus IL215066
Jon RøstumOL Gaula178780
Terje SchjølbergRøros IL483391
Frode SjøvoldRøros IL178029
Vidar SkjerveVerdal OK201868
Dag StenersenNidarøst OK207769
Jens Even StorhovFreidig182078
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK204800
Harald SvergjaNord-Østerdal OK184562
John SvergjaNord-Østerdal OK157012
Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg92377
Rune VikenByåsen IL184064
Øystein WiggenByåsen IL500161
Geir WillumsenFreidig69093

H 60- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind BakkMelhus IL80024
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Terje HansenVingelen IL98065
Rune M HoltFreidig187009
Olav Martin IndgaardFrol IL180924
Karl Arne MelbyeVerdal OK217039
Geir NilsenEmblem IL165580
Ottar RyenOs IL237997
Fritjof SandstadFrol IL80399
Torbjørn SirumFrol IL187034
Helge SundbergRøros IL483732
Arild VassendenFrol IL80390
Rolf WærnesOrkanger IF91660
Audun ÅrøenEmblem IL78497

H 70- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finn BjørgumNidarøst OK207664
Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg506687
Tore BrurokNidarøst OK182084
Tom BuggeByåsen IL211274
Leif EngenNidarøst OK503031
Halvor FlatbergNidarøst OK197865
Roar ForbordMalvik IL208600
Edgar FuruholtOL Trollelg208049
Erik HaagensenOs IL217154
Terje HanssenPolitiets IL217054
Svein Endre HoveByåsen IL503108
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Tore KisteNidarøst OK186019
Finn Faye KnudsenOL Trollelg503953
Sverre KristoffersenVerdal OK80126
Magnus LandstadFreidig483336
Anders LaugloOL Trollelg179416
Kristian MidthjellVerdal OK80120
Jardar SandstadSelbu OK412150
Steinar SimensenOs IL62148
Roar StensethByåsen IL86423
Robert StrømWing OK188838
Eigil SørliMalvik IL504466
Nils Olav VennevikFreidig497403
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Tor ØstvangOs IL229651

H 80- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul ForsethOL Trollelg191258
Gunnar SmistadOL Trollelg217051
Arne SæterhaugByåsen IL504435
Jon VingelenVingelen IL243765

Direkte (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mateusz BalonVelledalen IL236405
Stig BratsbergMolde og Omegn IF78906
Frank DrønnesundEmblem IL200989
Snorre HansenByåsen IL208638
Bente HortenVingelen IL203370
Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering173366
Fredrik IdlandEmblem IL233750
Christer JensenEmblem IL199279
Pernille Ibsen LervågVelledalen IL501274
Janne Fossum MalmringFreidig203660
Maj-Lisbet RønningFreidig207676
Ingvil SnøfuglFreidig225556
Hanne VefsnmoByåsen IL178367

Annonser

IOF Eventor