Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintcup 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintcup 1
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: torsdag 5 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 296 påmeldte deltakere.

D13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Selma NevinFreidig228533
Solveig Louise NissenFreidig211745
Anna Aurora NolteFreidig224051
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780
Maria Strømdal WikFreidig213142

H13-14 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Sverre HellevikFreidig224471
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Imre Overgård FremstadByåsen IL228447
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OK223623
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Anders TørumSelbu OK223786
Aksel VikenByåsen IL224821

D15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Anna ChristensenFreidig225367
Mari EidsmoFreidig142824
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

H15-16 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Brage AsplemFreidig203659
Erlend AuneByåsen IL200441
Henrik BraathenWing OK228370
Einar EideByåsen IL209976
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Mikkel HoltFreidig184323
Jens Husby AftretMalvik IL193040
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Espen KarlsenMelhus IL224432
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Petter Andreas LonaWing OK212595
Vemund MølnvikFreidig213305
August Hopstad NykvistWing OK223811
Nikolai RenolenWing OK504504
Jostein RøFreidig203648
Joakim Solberg QvenildMelhus IL222229
Oskar StorlerMelhus IL224320
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Ørjan SæterMelhus IL225268
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL

D17-20 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Ragnhild EideByåsen IL199600
Anne Willkommen EikenNTNUI209814
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL183300
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI501834
Synne Marie KvammeWing OK213255
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vera MelkildFreidig180322
Kårhild Husby NordstadNTNUI195923
Tonje Aasheim NymarkNTNUI500914
Anna RenolenWing OK221441
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Aurora Opheim SauarIL Koll3885357
Line SølbergIL Leik502953
Andrine VikenByåsen IL181017
Thea WalsethMalvik IL213633
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313
Johanne Øderud VatneNTNUI202159

H17-20 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037
Mats EidsmoFreidig179813
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Mathias HermstadFreidig159540
Håkon HolstadFreidig203584
Kenneth KjelaasMalvik IL208705
Jo Even KolstadFreidig179917
Tobias KristensenNTNUI216933
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Oliwer LundbergFreidig203490
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Matias NissenFreidig214966
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Simen Spets StorhovFreidig203586
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Jonas VindalWing OK161002

D21 (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronja BjörklundNTNUI504708
Kristin BrekkeNTNUI197786
Laura EdvardsenNTNUI
Aurora FossøyNTNUI62220
Maren GrandeFrol IL160101
Gry GranstedtNTNUI39428
Hildegunn HeggøyNTNUI82335
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Eva Huber SvenssonIFK Mora OK157388
Kristin JægerWing OK176252
Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL226225
Ida Tungesvik LeirvågNTNUI
Ida LindkvistNTNUI89839
Line Hovdenak LyngNidarøst OK207770
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK184544
Lene Therese MyrlandNTNUI169106
Eline Nesdal SundliNTNUI
Elisabeth NordnesNTNUI
Ingrid OkkenhaugNTNUI209912
Helene OmdalNTNUI195483
Ingunn S. ØsthagenByåsen IL179828
Marit SchmidOL Trollelg236427
Eirin StorkNTNUI
Elisabeth StørsethSelbu OK223719
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Eva TesarovaWing OK504587
Anna UlvensøenNTNUI182140
Marta UlvensøenNTNUI196843
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086
Hanne VefsnmoByåsen IL178367
Ane ZakariassenNTNUI
Lise Østlid BagstevoldKongsberg OL239382
Hedvig ÅstebølNTNUI227489
Martine ÅstebølNTNUI208108

H21 (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922
Mathias BjuganWing OK201396
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL173436
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879
Sindre Østgulen DeiszNTNUI504503
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434
Peter Martinus Freyborg UranNTNUI180926
Erik FrøsethVerdal OK198715
Philip FøyenNTNUI220763
Erik GustafssonNTNUI169149
Sindre Engzelius GylverNTNUI211131
Snorre HansenByåsen IL208638
Mats JønlandNTNUI
Ola KeiseråsIL Leik226229
Jonas KittelsenNTNUI142859
Jan KondulaNTNUI505167
Sondre KristiansenNTNUI160916
Simen Liberg TronsauneNTNUI
Sondre LomelandÅlgård Orientering71864
Eirik MarthinsenOL Trollelg187214
Henry McNultyNTNUI220185
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL157493
Simen Eid NielsenNTNUI238260
Adrian OpheimNTNUI206305
Johannes RidefeltOK Linné
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI221426
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Jérôme SoulardByåsen IL200382
Sigurd StenvikByåsen IL504621
Sverre Bang StøengNTNUI220919
Henrik UpsalNTNUI184471
Håvard Mo VaadalNTNUI501732
Asle Heide VaskinnMelhus IL402777
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK500305
Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL195952

D40 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik226140
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Tonje BostadNidarøst OK213673
Gøril EideByåsen IL199490
Randi LillealternFreidig97757
Margot Bolstad LynumFreidig156936
Mette Resell NolteFreidig188746
Maria StuifbergenMalvik IL226192
Liv TennesWing OK199281
Kari Tønset GuttvikWing OK223818
Kari UlsethFreidig180719
Tina Strømdal WikFreidig72148

H40 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian Andre AndresenMalvik IL226191
Torgeir AuneByåsen IL502351
Petter Andreas BerghMalvik IL192933
Tomas EidsmoFreidig173137
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Lars Martin HafstadByåsen IL502654
Jon HolstadFreidig97601
Øystein HusbyMalvik IL188777
Eivind LonaWing OK211262
Kato NykvistWing OK193067
Jon Olaf OlaussenMalvik IL188771
Are RogstadNidarøst OK502896
Jørgen TegdanFreidig191303
Marius WalsethMalvik IL207644

D50 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri BjørndalByåsen IL229612
Gro Sandstad EidsmoFreidig505184
Hilde ForbordMalvik IL72257
Rine HanssenByåsen IL192378
Mari HoffByåsen IL181864
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929
Sigrid MelkildFreidig211655
Ingunn MorsetWing OK211247
Mona J. MølnvikFreidig203492
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Mona Høiås SætherFreidig215147

H50 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL503615
Svein Erik BratsbergWing OK192915
Håvard EidnesOL Trollelg191396
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Jan HageIL Leik187018
Knut HagenByåsen IL200231
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Arild HeggesetFreidig503918
Morten KorsvoldWing OK223593
John LerliMelhus IL211381
Bjarne LienByåsen IL81063
Håvard LorangeFreidig217001
Terje MidtbøWing OK199655
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Bernt RognesFreidig201831
Jon RøstumOL Gaula178780
Øyvind SchjelderupWing OK210013
Trond SletnerFreidig500165
Dag StenersenNidarøst OK207769
Jens Even StorhovFreidig182078
Rune StræteWing OK501009
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Sturla SætherFreidig504043
Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg92377
Rune VikenByåsen IL184064
Jon VindalWing OK161004
Øystein WiggenByåsen IL500161
Geir WillumsenFreidig69093

D60 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete Berge OwrenFreidig214816

H60 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asgeir EdvardsenGöteborg Majorna OK151354
Kjell-Arne HenninenByåsen IL180834
Per Olav JohansenTrønderEnergi BIL217019
Jan Erik KofoedNidarøst OK227494
Olav KvittemFreidig192301
Tor LundeMalvik IL68352
Kjell MaroniByåsen IL221188
Lasse NatvigByåsen IL209980
Inge NørstebøOL Trollelg201847
Helge RustadFreidig173333
Rolf Helge RøsandNidarøst OK402231
Morten SkoglundByåsen IL178050

H70 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg71355
Svein Endre HoveByåsen IL503108
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Kristian MidthjellVerdal OK80120
Leif RøhjellByåsen IL86406
Nils Olav VennevikFreidig497403

D11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna BellingmoOL Gaula178779
Ingeborg KolstadWing OK223812
Ella Bruchmüller SundtByåsen IL225181
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Tina UglemsmoSelbu OK223674

H11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Loke Strøm HaugsnesWing OK234100
Alf Petter LynumFreidig186849
Sven NevinFreidig72454
Johannes StordalByåsen IL225321
Ådne SundetIL Leik226231

D65 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stina ElfvingByåsen IL180863

H65 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BergerByåsen IL412934
Frank BjarkøWing OK188759
Tor GjermstadWing OK228367
Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK69177
Rune M HoltFreidig187009
Terje SkjeggedalNTNUI131243
Lars SkrøvsethWing OK211359

H75 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finn BjørgumNidarøst OK159521
Leif EngenNidarøst OK503031
Roar ForbordMalvik IL208600
Magnus LandstadFreidig483336
Jardar SandstadSelbu OK412150
Torleif StephansenNidarøst OK217003
Robert StrømWing OK188838
Eigil SørliMalvik IL504466

H80 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Kjell FoldvikNidarøst OK216939
Arnfinn LangelandByåsen IL228138
Arne SæterhaugByåsen IL76076

D-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eira Forsbak AsplemFreidig
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120

H-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend GrønliFreidig225465
Mathias LeroyerFreidig502096
Markus RekstadByåsen IL228470
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Ole Ulseth SylteFreidig206049

Åpen lang (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torvin Bergh-HansenByåsen IL191299
Harald GrønningSelbu OK223721
Arne GuttvikWing OK228368
Anne NevinFreidig
Jonas WaeflerKlubbløs228355

Annonser

IOF Eventor