Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trondheim Open, dag 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trondheim Open, dag 3
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: søndag 3 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 241 påmeldte deltakere.

N-åpen (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torvin Bergh-HansenByåsen IL212458
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Vilde HaalandWing OK223659
Emma ImslandWing OK223827
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Saga Melbye-BergWing OK223676
Una NomelandByåsen IL504602
Malin RianStjørdals-Blink Orientering234085
Gaute Holck SandbergWing OK203541
Tuva Holck SandbergWing OK223614
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering203344
Einar SævikStjørdals-Blink Orientering234223
Guro SævikStjørdals-Blink Orientering
Eline Jøsang WithWing OK223819

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro HaalandWing OK223822
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Maia Ruano StrandWing OK223613

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idun AaenStjørdals-Blink Orientering224961
Ingeborg KolstadWing OK223812
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering224966

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Solveig Louise NissenFreidig211745
Anna Aurora NolteFreidig224051
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna ChristensenFreidig225367
Mari EidsmoFreidig505186
Hege HallanOK Skøynar206280
Ane Malene KolstadFreidig180130
Trude MarkhusVerdal OK181876
Silje Marie NissenFreidig212787
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering235930
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

D 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah InstanesVaregg Fleridrett195691
Rigmor StandalStjørdals-Blink Orientering

D 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Anna RenolenWing OK221441

D 19-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL504331
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI501834
Vera MelkildFreidig180322
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering503111
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Andrine VikenByåsen IL181017

D 21- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL195919
Silje ArntzenNTNUI502700
Maja BergerByåsen IL504601
Ronja BjörklundNTNUI504708
Solveig BlindheimNTNUI145119
Kristin BrekkeNTNUI197786
Aurora FossøyNTNUI62220
Synne FossøyNTNUI98004
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890
Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF154630
Hildegunn HeggøyNTNUI82335
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Live Bredholt JørgensenNTNUI174588
Karen Oline KolstadNTNUI212749
Åshild KolstadNTNUI182129
Vilde MalmeiNTNUI207629
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489
Tonje Aasheim NymarkNTNUI500914
Ingvild Ramtvedt NæssetNTNUI229646
Helen PalmerByåsen IL190327
Jenny PerssonByåsen IL202145
Marit SchmidOL Trollelg236427
Marie StyrvoldNTNUI177964
Åsne Skram TrømborgNTNUI180127
Anna UlvensøenNTNUI182140
Hanne VefsnmoByåsen IL178367

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik226140
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Tonje BostadNidarøst OK213673
Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering173366
Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering502656
Mette Resell NolteFreidig188746
Kari Tønset GuttvikWing OK223818
Tina Strømdal WikFreidig72148

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Turid ArnesenByåsen IL503616
Rine HanssenByåsen IL192378
Anne MelkildFreidig241261
Sigrid MelkildFreidig211655
Torunn Spets StorhovFreidig181956

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stina ElfvingByåsen IL180863
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585
Kjellrun SporildMalvik IL208704

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne FuruholtOL Trollelg200385
Torid KvaalFreidig501018

H -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AlstadFrol IL206018
Erlend GrønliFreidig225465
Mathias LeroyerFreidig502096
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering224090

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon HallanOK Skøynar204402
Loke Strøm HaugsnesWing OK234100
Alf Petter LynumFreidig186849
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Jakob Jøsang WithWing OK223650

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Sigurd BraathenWing OK213155
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Tristan HalvorsenFreidig504441
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Ådne Krogstad StendahlFrol IL207673
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Erlend AuneByåsen IL200441
Henrik BraathenWing OK228370
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Mikkel HoltFreidig184323
Petter Andreas LonaWing OK212595
August Hopstad NykvistWing OK223811
Vegard Ulseth SylteFreidig220833

H 17-18 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas GrønliFreidig215144
Håkon HolstadFreidig203584
Vegard KittilsenFreidig504704
Jo Even KolstadFreidig502812
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Simen Spets StorhovFreidig203586
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Jonas VindalWing OK506690

H 19-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800
Oscar LyngenFreidig222709
Fredrik SandnesFreidig

H 21- (44)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtNTNUI181443
Jonas Madslien BakkenNTNUI181989
Isak BergsetFrol IL225930
Håkon Raadal BjørloNTNUI182103
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL173436
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI194880
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Sindre Østgulen DeiszNTNUI504503
Jørgen FiskumFrol IL187167
Peter Martinus Freyborg UranNTNUI180926
Sturla FrydenlundNTNUI209840
Erik GustafssonNTNUI169149
Sindre Engzelius GylverNTNUI211131
Mattis HoltFreidig179878
Sindre JohannessenFreidig504436
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Ola KeiseråsIL Leik226229
Tobias KristensenNTNUI216933
Brynjar Larssen BakkenNTNUI67421
Børge LeirenByåsen IL226224
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772
Oliwer LundbergFreidig203490
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Arne Johannes LøkkenNTNUI231459
Eirik MarthinsenOL Trollelg187214
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK501366
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Henry McNultyNTNUI220185
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Simen Eid NielsenNTNUI238260
Erlend Nilsen SandnesNTNUI227726
Anders Felde OlaussenNTNUI182081
Nicolas RioNTNUI146643
Tomas RusySK Kamenice170780
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Jérôme SoulardByåsen IL200382
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Henrik UpsalNTNUI184471
Håvard Mo VaadalNTNUI501732
Martin VisterFrol IL500292
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552

H 40- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL502351
Øystein BraathenWing OK88633
Tomas EidsmoFreidig173137
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Lars Martin HafstadByåsen IL502654
Jon HolstadFreidig97601
Pål KittilsenFreidig206040
Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering203343
Morten LøbergOK Fjell179841
Lars O. LøsethOL Trollelg
Olle MalmringFreidig206218
Arild NomelandByåsen IL504501
Eivind Sjøgren OlsenFreidig167025
Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187051
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Andreas SylteFreidig182033
Jørgen TegdanFreidig191303

H 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir ArnesenFreidig179424
Haakon ArnesenByåsen IL503615
Arild H ClausenFreidig179864
Arild HeggesetFreidig503919
Svein Terje KolstadFreidig179917
Håvard LorangeFreidig217001
Stein MarkhusVerdal OK211651
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Atle PedersenMelhus IL215066
Øyvind SchjelderupWing OK210013
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering211305
Jens Even StorhovFreidig182078
Geir WillumsenFreidig69093

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BergerByåsen IL505396
Frank BjarkøWing OK188759
Jan Gaute BuvikKorgen IL66605
Kjell MaroniByåsen IL221188
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering82249
Arnulf VillmoKorgen IL192115

H 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore Angell-PetersenFreidig228354
Roar ForbordMalvik IL208600
Edgar FuruholtOL Trollelg208049
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Robert StrømWing OK188838
Nils Olav VennevikFreidig497403
Gunnar ØsterbøFreidig181218
Øistein ÅsmulOL Trollelg238065

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul ForsethOL Trollelg191258

Direkte A (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Støen GussiåsMolde og Omegn IF170860
Berit KjesbuStjørdals-Blink Orientering203657
Janne Fossum MalmringFreidig203660
Adrian OpheimNTNUI206305
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering203654
Rune SævikStjørdals-Blink Orientering502543
Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL71525

Direkte B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv TennesWing OK199281

Annonser

IOF Eventor