Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trondheim Open, dag 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trondheim Open, dag 2
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: lørdag 2 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 202 påmeldte deltakere.

N-åpen (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eystein AskeFreidig225496
Torvin Bergh-HansenByåsen IL212458
Ruth Astrid Castejon-DiezWing OK202527
Imre Leander GangauneWing OK223702
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Filip Leonard NolteFreidig206048
Una NomelandByåsen IL504602
Leo Næbb-MelumWing OK223663
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509
Karoline Tøndel ChutkoWing OK193068
Agnes Wullum-VestadWing OK192917

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda SæbøNidarøst OK224259

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silja FuglemMalvik IL211848
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig211845
Ingeborg KolstadWing OK223812
Anna Emilie LonaWing OK223821
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186

D 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Eira Ausen FossmarkFreidig212972
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Solveig Louise NissenFreidig211745
Anna Aurora NolteFreidig224051
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Anna ChristensenFreidig225367
Mari EidsmoFreidig505186
Hege HallanOK Skøynar206280
Ane Malene KolstadFreidig180130
Trude MarkhusVerdal OK181876
Silje Marie NissenFreidig212787
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Maren VikenByåsen IL192325

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine AndersenWing OK202357

D 17-18 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Anna RenolenWing OK221441
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270

D 19-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL504331
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI501834
Vera MelkildFreidig180322
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering503111
Andrine VikenByåsen IL181017

D 21- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maja BergerByåsen IL504601
Solveig BlindheimNTNUI145119
Katerina ChromaNTNUI195483
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890
Live Bredholt JørgensenNTNUI174588
Karen Oline KolstadNTNUI212749
Åshild KolstadNTNUI182129
Ingvild Ramtvedt NæssetNTNUI229646
Marit SchmidOL Trollelg236427
Line SundsvikFrol IL234811
Anna UlvensøenNTNUI182140

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik226140
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering502656
Mette Resell NolteFreidig188746
Kari Tønset GuttvikWing OK223818
Tina Strømdal WikFreidig72148

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Rine HanssenByåsen IL192378
Anne MelkildFreidig241261
Sigrid MelkildFreidig211655
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Elisabeth SæthreFreidig209988

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stina ElfvingByåsen IL180863
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585
Kjellrun SporildMalvik IL208704

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torid KvaalFreidig501018

H -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend GrønliFreidig225465
Mathias LeroyerFreidig502096
Emil Aleksander NolteFreidig502989
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering224090

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Håkon HallanOK Skøynar204402
Loke Strøm HaugsnesWing OK234100
Sofus H LindWing OK213348
Alf Petter LynumFreidig186849
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd BraathenWing OK213155
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Tristan HalvorsenFreidig504441
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Iver Dalsaune ThunFreidig180850

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Erlend AuneByåsen IL200441
Henrik BraathenWing OK228370
Einar EideByåsen IL209976
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Mikkel HoltFreidig184323
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Petter Andreas LonaWing OK212595
August Hopstad NykvistWing OK223811
Vegard Ulseth SylteFreidig220833

H 17-18 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas GrønliFreidig215144
Håkon HolstadFreidig203584
Vegard KittilsenFreidig504704
Jo Even KolstadFreidig502812
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Jonas VindalWing OK506690

H 19-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800
Oscar LyngenFreidig222709

H 21- (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak BergsetFrol IL225930
Håkon Raadal BjørloNTNUI182103
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Sindre Østgulen DeiszNTNUI504503
Jørgen FiskumFrol IL187167
Snorre HansenByåsen IL208638
Øystein Grande JarenFreidig206055
Sindre JohannessenFreidig504436
Ola KeiseråsIL Leik226229
Tobias KristensenNTNUI216933
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Arne Johannes LøkkenNTNUI231459
Eirik MarthinsenOL Trollelg187214
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Henry McNultyNTNUI220185
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Johan Otto MunkebyFrol IL195938
Anders Felde OlaussenNTNUI182081
Adrian OpheimNTNUI206305
Jonas RessemFrol IL198810
Vegard RessemFrol IL187161
Nicolas RioNTNUI146643
Tomas RusySK Kamenice170780
Jan SchmidOL Trollelg211189
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Lars Sandstad SkjesetFrol IL187219
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Jérôme SoulardByåsen IL200382
Sigurd StenvikByåsen IL504621
Espen SundsvikFrol IL80796
Stian SundsvikFrol IL234909
Håvard Mo VaadalNTNUI501732
Martin VisterFrol IL500292

H 40- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL502351
Tomas EidsmoFreidig173137
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Lars Martin HafstadByåsen IL502654
Øystein HusbyMalvik IL188777
Pål KittilsenFreidig206040
Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering203343
Lars O. LøsethOL Trollelg
Olle MalmringFreidig206218
Arild NomelandByåsen IL504501
Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187051
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Andreas SylteFreidig182033

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir ArnesenFreidig179424
Haakon ArnesenByåsen IL503615
Arild H ClausenFreidig179864
Håvard LorangeFreidig217001
Stein MarkhusVerdal OK211651
Atle PedersenMelhus IL215066
Frode SjøvoldRøros IL178029
Jens Even StorhovFreidig182078
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK204800

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BergerByåsen IL505396
Frank BjarkøWing OK188759
Jan Gaute BuvikKorgen IL66605
Kjell MaroniByåsen IL221188
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering82249
Arnulf VillmoKorgen IL192115

H 70- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore Angell-PetersenFreidig228354
Tom BuggeByåsen IL211274
Roar ForbordMalvik IL208600
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Anders LaugloOL Trollelg179416
Robert StrømWing OK188838
Nils Olav VennevikFreidig497403
Gunnar ØsterbøFreidig181218
Øistein ÅsmulOL Trollelg238065

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul ForsethOL Trollelg191258

Direkte A (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir HanssenKlubbløs504710
Dorte NarumHamar OK181462
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering203654
Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL71525
Geir WillumsenFreidig69093

Direkte B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Fossum MalmringFreidig203660

Annonser

IOF Eventor