Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trondheim Open, dag 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trondheim Open, dag 1
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: fredag 1 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 220 påmeldte deltakere.

N-åpen (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torvin Bergh-HansenByåsen IL212458
Even Hoff BjørklundNidarøst OK233619
Åse Hoff BjørklundNidarøst OK233644
Kristine BraathenWing OK223587
Ruth Astrid Castejon-DiezWing OK202527
Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK204651
Emma ImslandWing OK223827
Emre Vold KirkvoldWing OK223669
Hauk Vold KirkvoldWing OK234283
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Saga Melbye-BergWing OK223676
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK242508
Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK203644
Tuva Holck SandbergWing OK223614
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Martin Sæther LevinFreidig225527
Eline Jøsang WithWing OK223819
Peter Jøsang WithWing OK202356
Agnes Wullum-VestadWing OK192917

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK203642
Guro HaalandWing OK223822
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Maia Ruano StrandWing OK223613
Marit Storler SnøfuglFreidig228509
Hedda SæbøNidarøst OK224259

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg KolstadWing OK223812
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tyra Hopstad NykvistWing OK203524

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Solveig Louise NissenFreidig211745
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Anna ChristensenFreidig225367
Mari EidsmoFreidig505186
Hege HallanOK Skøynar206280
Ane Malene KolstadFreidig180130
Trude MarkhusVerdal OK181876
Silje Marie NissenFreidig212787
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Vilde Lereim StorliFreidig179918

D 17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270

D 19-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002
Ingunn Augdal FløvigNidarøst OK207771
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI501834
Vera MelkildFreidig180322
Tonje Aasheim NymarkNTNUI500914

D 21- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL195919
Kristine AusenNTNUI184487
Maja BergerByåsen IL504601
Aurora FossøyNTNUI62220
Synne FossøyNTNUI98004
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890
Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF154630
Hildegunn HeggøyNTNUI82335
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Kristin JægerWing OK176252
Åshild KolstadNTNUI182129
Vilde MalmeiNTNUI207629
Helene OmdalNTNUI195483
Marit SchmidOL Trollelg236427
Marie StyrvoldNTNUI177964
Ingvild TorgersenNTNUI204860
Åsne Skram TrømborgNTNUI180127
Anna UlvensøenNTNUI182140
Hanne VefsnmoByåsen IL178367
Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL71525
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130

D 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik226140
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering502656
Mette Resell NolteFreidig188746
Tina Strømdal WikFreidig72148

D 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Turid ArnesenByåsen IL503616
Åse Rita EllingsenWing OK161000
Hilde ForbordMalvik IL72257
Rine HanssenByåsen IL192378
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929
Anne MelkildFreidig241261
Sigrid MelkildFreidig211655
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003
Torunn Spets StorhovFreidig181956

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585
Kjellrun SporildMalvik IL208704

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torid KvaalFreidig501018

H -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend GrønliFreidig225465
Mathias LeroyerFreidig502096
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering224090

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Loke Strøm HaugsnesWing OK234100
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Sivert Sæther LevinFreidig224366
Jakob Jøsang WithWing OK223650

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd BraathenWing OK213155
Emil GrønliFreidig211762
Tristan HalvorsenFreidig504441
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Borgar StavrumWing OK223664
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Iver Dalsaune ThunFreidig180850

H 15-16 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Erlend AuneByåsen IL200441
Henrik BraathenWing OK228370
Gabriel CallananWing OK203540
Einar EideByåsen IL209976
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Mikkel HoltFreidig184323
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig212807
August Hopstad NykvistWing OK223811
Nikolai RenolenWing OK504504
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Håkon SæternesByåsen IL502484

H 17-18 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas GrønliFreidig215144
Håkon HolstadFreidig203584
Vegard KittilsenFreidig504704
Jo Even KolstadFreidig502812
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318

H 19-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800
Oscar LyngenFreidig222709

H 21- (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Truls BjørklundNidarøst OK228362
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Sindre Østgulen DeiszNTNUI504503
Peter Martinus Freyborg UranNTNUI180926
Erik GustafssonNTNUI169149
Christian HohlWing OK211245
Mattis HoltFreidig179878
Sindre JohannessenFreidig504436
Ola KeiseråsIL Leik226229
Tobias KristensenNTNUI216933
Bjørnar KvåleHadeland OL202210
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Arne Johannes LøkkenNTNUI231459
Jørgen MadslienNTNUI201964
Eirik MarthinsenOL Trollelg187214
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Henry McNultyNTNUI220185
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Anders Felde OlaussenNTNUI182081
Adrian OpheimNTNUI206305
Nicolas RioNTNUI146643
Tomas RusySK Kamenice170780
Jan SchmidOL Trollelg211189
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Henrik UpsalNTNUI184471
Håvard Mo VaadalNTNUI501732
Øyvind WiggenByåsen IL500061

H 40- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Andreas BerghMalvik IL192933
Øystein BraathenWing OK88633
Tomas EidsmoFreidig173137
Jon HolstadFreidig97601
Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering203343
Eivind LonaWing OK211262
Morten LøbergOK Fjell179841
Olle MalmringFreidig206218
Arild NomelandByåsen IL504501
Eivind Sjøgren OlsenFreidig167025
Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187051
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Andreas SylteFreidig182033

H 50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir ArnesenFreidig179424
Arild HeggesetFreidig503919
Morten KorsvoldWing OK223593
Håvard LorangeFreidig217001
Stein MarkhusVerdal OK211651
Jens Kjetil MehammerWing OK203526
Terje MidtbøWing OK199655
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Agnar RenolenWing OK221451
Øyvind SchjelderupWing OK210013
Frode SjøvoldRøros IL178029
Per Ivar SkinderhaugWing OK203543
Jens Even StorhovFreidig182078
Rune StræteWing OK501009
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Jon VindalWing OK211567
Geir WillumsenFreidig69093

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank BjarkøWing OK188759
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Tor GjermstadWing OK228367
Rune M HoltFreidig187009
Kjell MaroniByåsen IL221188
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering82249
Arnulf VillmoKorgen IL192115

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom BuggeByåsen IL211274
Roar ForbordMalvik IL208600
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Robert StrømWing OK188838
Nils Olav VennevikFreidig497403
Gunnar ØsterbøFreidig181218

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul ForsethOL Trollelg191258

Direkte A (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Støen GussiåsMolde og Omegn IF170860
Børge LeirenByåsen IL226224
Janne Fossum MalmringFreidig203660

Direkte B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL226225
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering203654
Ingvil SnøfuglFreidig225556

Annonser

IOF Eventor