Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Gimse by Night, fellesstart

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Gimse by Night, fellesstart
Arrangørorganisasjon: Melhus IL
Dato: onsdag 26 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 129 påmeldte deltakere.

A (99)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtNTNUI181443
Tone AlmåsIL Leik506670
Jostein AlvestadWing OK503970
Ellen Marie AriansenLillomarka OL500915
Brage AsplemFreidig203659
Erlend AuneByåsen IL200441
Pauline Røstum BellingmoNTNUI197006
Jacob Berg LofthusNTNUI222586
Isak BergsetFrol IL225930
Nina Asheim BirkelandNTNUI207788
Solveig BlindheimNTNUI145119
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008
Marianne Opsahl BredesenNTNUI177697
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567
Ingvild BrekkeNTNUI507077
Kristin BrekkeNTNUI197786
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI194880
Sindre Østgulen DeiszNTNUI504503
Anne Willkommen EikenKongsberg OL209814
Anders EInumFreidig7807356
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972
Jørgen FiskumFrol IL187167
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Aurora FossøyNTNUI62220
Synne FossøyNTNUI98004
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800
Emil GranqvistNTNUI501157
Jonas GrønliFreidig215144
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890
Erik GustafssonNTNUI506768
Idunn HaavengenNTNUI167389
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Hildegunn HeggøyNTNUI82335
Martin Borge HeirFossum IF174826
Matias Hodne HanischKristiansand OK229996
Tarjei HoloFossum IF203231
Mattis HoltFreidig179878
Mikkel HoltFreidig184323
Johan IvarssonFreidig504287
Øystein Grande JarenFreidig206055
Morten JørgensenKristiansand OK221391
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI501834
Ola KeiseråsIL Leik506688
Vegard KittilsenFreidig504704
Ane Malene KolstadFreidig180130
Jo Even KolstadFreidig502812
Karen Oline KolstadNTNUI212749
Tobias KristensenNTNUI216933
Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL501353
Petter Andreas LonaWing OK212595
Oscar LyngenFreidig506650
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Hannah MalmeiNTNUI181468
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK501366
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489
Vera MelkildFreidig180322
Sonja MellbergNTNUI202890
Maja MorawskaNTNUI
Jostein MårdalenFreidig221066
Simen Eid NielsenNTNUI238260
Erlend Nilsen SandnesNTNUI227726
Kristian Nilsen SandnesNTNUI188845
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574
August Hopstad NykvistWing OK223811
Anders Felde OlaussenNTNUI182081
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Atle PedersenMelhus IL215066
Agnar RenolenWing OK221451
Jon RøstumOL Gaula178780
Lars SandstadFreidig504578
Øyvind SchjelderupWing OK210013
Paul SirumFrol IL211470
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering503111
Jens Even StorhovFreidig182078
Simen Spets StorhovFreidig203586
Oskar StorlerMelhus IL224320
Marie StyrvoldNTNUI177964
Andreas SylteFreidig182033
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Jostein TandbergNydalens SK502575
Lavran ThorstensenOppsal Orientering500581
Åsne Skram TrømborgNTNUI180127
Anu TuomistoNTNUI506103
Anna UlvensøenNTNUI182140
Marta UlvensøenNTNUI196843
Håvard Mo VaadalNTNUI501732
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086
Ingvild WangNTNUI507035
Thorstein WangNTNUI501117
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552
Are WigaardOppsal Orientering214979
Tina Strømdal WikFreidig214965
Camilla ÖhmanNTNUI208461
Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL195952

B (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309
Fredrik AndreassenNTNUI505668
Martin AuneMelhus IL224269
Endre BruasetNTNUI68481
Nora GrafferNTNUI187191
Tristan HalvorsenFreidig504441
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Arild HeggesetFreidig503919
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
John LerliMelhus IL211381
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Anna Aurora NolteFreidig224051
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Trine SunnsetMelhus IL211444
Gunleiv SælandMelhus IL236318
Reidun SælandMelhus IL236309
Ørjan SæterMelhus IL225268
Erik Tofte jrMelhus IL224351
Nils Olav VennevikFreidig497403
Maria Strømdal WikFreidig213142
Mona WindsethMelhus IL83227
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL211419

C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rebekka BeddigNTNUI
Nora HalvorsenFreidig206044
Johannes HalvorsrudMelhus IL211301
Martin MelhuusMelhus IL197955
Sigurd SchrøderMelhus IL234345

NY (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BakkMelhus IL222611

Annonser

IOF Eventor