Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til STOK ungdomsløp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: STOK ungdomsløp 3
Arrangørorganisasjon: Melhus IL
Dato: torsdag 31 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 134 påmeldte deltakere.

N-åpen (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva AmundsenFreidig224365
Ole Einar AndresenMalvik IL224450
Torvin Bergh-HansenByåsen IL
Nathaniel BraathenOL Trollelg214383
Mari Lauvstad BrenneByåsen IL233803
Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL233909
Magnus Elden EggenWing OK234228
Eira Forsbak AsplemFreidig211354
Imre Leander GangauneWing OK223702
Thomas GundersenNidarøst OK203652
Aksel HanssenByåsen IL217054
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL226224
Odin Bang LukassenWing OK223512
Eirik LyftingsmoWing OK223814
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Martin MelhuusWing OK223632
Filip Leonard NolteFreidig206048
Samuel Knudsen OlavsbyeOL Trollelg234486
Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig
Kornelia SkumsvollMalvik IL224071
Elias StensethByåsen IL228474
Sondre StensethByåsen IL228548
Martin Sæther LevinFreidig225527

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny Lauvstad BrenneByåsen IL
Frida HolmqvistByåsen IL212402
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Lina SandquistOL Trollelg234481
Frida SkumsvollMalvik IL212039
Hedda SæbøNidarøst OK224259

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leah GyllandMelhus IL234245
Stina GåsøOL Trollelg213092
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig211845
Ingeborg KolstadWing OK223812
Anna Emilie LonaWing OK223821
Ella Bruchmüller SundtByåsen IL225181
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vårin W FinstadMelhus IL234385

D 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eira Ausen FossmarkFreidig212972
Åsa BullByåsen IL228488
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Selma NevinFreidig233837
Solveig Louise NissenFreidig211745
Anna Aurora NolteFreidig224051
Astrid Oline Rinnan GreenWing OK184595
Ella SandstadFreidig182067
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma B. HjelmenOL Trollelg211733
Karoline B. HjelmenOL Trollelg213516

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Anna ChristensenFreidig225367
Mari EidsmoFreidig505186
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn Augdal FløvigNidarøst OK207771
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Andrine VikenByåsen IL181017

H -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Finn Einar BrandsenMalvik IL224018
Erlend GrønliFreidig225465
Mathias LeroyerFreidig502096
Emil Aleksander NolteFreidig502989
Oliver Vatterholm JernbergFreidig225560

H 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Sven Sigurd Klæbo DrevdalFreidig202257
Iver Lund GjerdeByåsen IL212228
Hallvard HellevikFreidig180307
Johannes LerliMelhus IL211381
Sofus H LindWing OK213348
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057
Sven NevinFreidig228533
Sigurd RønningMelhus IL222046
Sigurd SchrøderMelhus IL234345
Johannes StordalByåsen IL225321
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aslak MoxnessByåsen IL233818
Scott SjølieFreidig123456

H 13-14 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL229714
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK213649
Vegard Mosbakk FjeldstadOL Trollelg209393
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Tristan HalvorsenFreidig504441
Johannes HalvorsrudMelhus IL211301
Sverre HellevikFreidig224471
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Eivind NæveIL Leik160496
Imre Overgård FremstadByåsen IL228447
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Aksel VikenByåsen IL224821

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odin GåsvikNidarøst OK225114
Michael OlsenMelhus IL225123

H 15-16 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309
Brage AsplemFreidig203659
Erlend AuneByåsen IL200441
Martin AuneMelhus IL224269
Gabriel CallananWing OK203540
Albert Odin Klæbo DrevdalFreidig213441
Einar EideByåsen IL209976
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Knut HageMelhus IL234382
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Espen KarlsenMelhus IL224432
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Petter Andreas LonaWing OK212595
August Hopstad NykvistWing OK223811
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Nikolai RenolenWing OK504504
Jostein RøFreidig203648
Joakim Solberg QvenildMelhus IL222229
Oskar StorlerMelhus IL224320
Ørjan SæterMelhus IL225268
Håkon SæternesByåsen IL502484
Erik Tofte jrMelhus IL224351
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL211419

H 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Filip Rønning HosethMelhus IL198055
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224
Jonas VindalWing OK506690

H 15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Enebak IversenFreidig228080

Annonser

IOF Eventor