Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-karusellen løp 10

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 10
Arrangørorganisasjon: IL Imås
Dato: onsdag 19 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte deltakere.

D1 Nybegynner (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren AanonsenØyestad IF allianse235228
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK223503
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK233687
Julia Broers DamsgaardHisøy OK233923
Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering222687

D2 C-nivå (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AanonsenØyestad IF allianse235229
Tonje JohnsenØyestad IF allianse160726
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Rikke WernersenØyestad IF allianse79937

D3 B-nivå (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL Imås206511
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK211385
Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse160721
Kristin Krafft MyhrenHisøy OK212190
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193005
Inger SkjæveslandIF Trauma237881
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483
Kamilla StudsrudHisøy OK195895
Anniken ØveråsIL Imås216756

D4 A-nivå kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Sofie HoffHisøy OK195909
Synnøve Emblem HolteGjerstad IL207909
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK212436
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417

D5 A-nivå lang (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin HaugeHisøy OK212879
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Karine VestølVegårshei IL206428

H1 Nybegynner (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Broers DamsgaardHisøy OK500400

H2 C-nivå (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma181797
Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering222602
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering503504
Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering506759
Marius TobiassenIK Grane Arendal Orientering503931
Norman UglandØyestad IF allianse79911
Sander ØveråsIL Imås213072

H3 B-nivå (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering222601
Reidar GrøsleAustre Moland IL504525
Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering221185
Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering
Henrik Andreas TømtIL Imås207732

H4 A-nivå kort (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Stein R. JensenLia IL238440
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering194888
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Arne Kristian SkiftenesIL Imås231193
Are SkindloIF Trauma203432
Inge SkjæveslandIF Trauma168617
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering503611
Morten TobiassenIK Grane Arendal Orientering503933
Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering186174
Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering503610
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse79932
Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse235841

H5 A-nivå lang (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Terje UrfjellIL Imås97789
Anders VestølVegårshei IL222559
Ole Petter VestølVegårshei IL222073

Annonser

IOF Eventor