Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-karusellen løp 8

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 8
Arrangørorganisasjon: Froland IL
Dato: onsdag 22 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 70 påmeldte deltakere.

D1 Nybegynner (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren AanonsenØyestad IF allianse235228
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK223503
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK233687
Julia Broers DamsgaardHisøy OK233923
Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering

D2 C-nivå (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje JohnsenØyestad IF allianse160726
Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193012
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Rikke WernersenØyestad IF allianse79937
Anniken ØveråsIL Imås216756

D3 B-nivå (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL Imås206511
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK211385
Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse160721
Ranveig KvifteIK Grane Arendal Orientering87576
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193005
Gerd-Torun RikeHisøy OK87648
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483

D4 A-nivå kort (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia HirschIF Trauma189015
Tone HirschIF Trauma221238
Synnøve Emblem HolteGjerstad IL207909
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Fanny SkindloIF Trauma221419
Johanne TerjesenØyestad IF allianse160744

D5 A-nivå lang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin HaugeHisøy OK212879
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027

H1 Nybegynner (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Broers DamsgaardHisøy OK500400
Didrik GauslåFroland IL165563
Vemund HelsørFroland IL226220

H2 C-nivå (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma181797
Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering222602
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering503504
Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering506759
Marius TobiassenIK Grane Arendal Orientering503931
Norman UglandØyestad IF allianse79911
Sander ØveråsIL Imås213072

H3 B-nivå (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering222601
Bjørn BratlandIF Trauma237883
Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse197728
Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse160722
Reidar GrøsleAustre Moland IL504525
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering221185
Nils-Henrik PedersenHisøy OK195860
Henrik Andreas TømtIL Imås207732
Harald ØveråsIL Imås216756

H4 A-nivå kort (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Glenn Ager-WickKristiansand OK230599
Helge ChristensenHisøy OK87674
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Inge HaugeHisøy OK234810
Bjørn HøllelandFana IL211193
Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering
Erling LauvrakIL Imås239694
Rolf MikkelsenIL Imås211569
Finn PettersenGjerstad IL506798
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering194888
Inge SkjæveslandIF Trauma168617
Fredrik StudsrudHisøy OK412226
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Morten TobiassenIK Grane Arendal Orientering503933
Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering186174
Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering503610

H5 A-nivå lang (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse79914
Per Kristian TømtIL Imås206546
Anders VestølVegårshei IL222559
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse79932

Annonser

IOF Eventor