Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-karusellen løp 7

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 7
Arrangørorganisasjon: Hisøy OK
Dato: onsdag 15 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 67 påmeldte deltakere.

D1 Nybegynner (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK223503
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK233687
Julia Broers DamsgaardHisøy OK233923
Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering

D2 C-nivå (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AanonsenØyestad IF allianse235229
Bente Berg OlsenHisøy OK117549
Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193012
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Ellen TerjesenØyestad IF allianse
Rikke WernersenØyestad IF allianse79937

D3 B-nivå (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL Imås206511
Tove FossnesHisøy OK87656
Ranveig KvifteIK Grane Arendal Orientering87576
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193005
Ellen SundsdalIK Grane Arendal Orientering183806

D4 A-nivå kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora JohansenHisøy OK239126
Kari Timenes LaugenIL Imås183856
Hanne NøvikNydalens SK188964
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Johanne TerjesenØyestad IF allianse160744
Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse197790

D5 A-nivå lang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Malin HaugeHisøy OK212879

H1 Nybegynner (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Didrik GauslåFroland IL165563
Vemund HelsørFroland IL226220
Heine Johansen SmedsaasHisøy OK
Otto Johansen SmedsaasHisøy OK

H2 C-nivå (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering503504
Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering506759

H3 B-nivå (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering222601
Thomas H FossnesHisøy OK211278
Reidar GrøsleAustre Moland IL504525
Oskar Hjelmtveit KnudsenHisøy OK

H4 A-nivå kort (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal Orientering168567
Jan Petter LaugenIL Imås209755
Erling LauvrakIL Imås239694
Trygve LølandBirkenes IL203291
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK184333
Rolf MikkelsenIL Imås211569
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering194888
Kjell SandåkerIL Imås206403
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Glenn SolbergFroland IL165565
Bjørn StormoenBirkenes IL203396
Carl Tore SundquistØyestad IF allianse235227
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering503611
Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering186174
Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering503610
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse79932
Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse171227

H5 A-nivå lang (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Glenn Ager-WickKristiansand OK230599
Stig DalsørenKristiansand OK229985
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Øyvind HelsørFroland IL165566
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Svein RoslandHope IL87126
Georg SmedsaasHisøy OK234912
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse79914
Anders VestølVegårshei IL222559
Olav VestølVegårshei IL206427
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939
Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering192907

Annonser

IOF Eventor