Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-karusellen løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 4
Arrangørorganisasjon: Vegårshei IL
Dato: onsdag 9 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 64 påmeldte deltakere.

D1 Nybegynner (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anniken FossnesHisøy OK87650
Signe HageliaVegårshei IL
Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering

D2 C-nivå (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AanonsenØyestad IF allianse235229
Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL206436
Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193012
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Rikke WernersenØyestad IF allianse79937

D3 B-nivå (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse160721
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193005

D4 A-nivå kort (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnhild U. BråtenVegårshei IL87596
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK504438
Karianne KatlaFossum IF202987
Pernille KatlaFossum IF191341
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK212436
Hanne NøvikNydalens SK188964
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309
Johanne TerjesenØyestad IF allianse160744
Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse197790

D5 A-nivå lang (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKristiansand OK170604
Malin HaugeHisøy OK212879
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027

H1 Nybegynner (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar HageliaVegårshei IL234104
Heine Johansen SmedsaasHisøy OK239126
Otto Johansen SmedsaasHisøy OK234912

H2 C-nivå (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering186173
Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering200500

H3 B-nivå (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal Orientering168567
Rune LandsverkØyestad IF allianse502955

H4 A-nivå kort (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FossnesHisøy OK173171
Trond FossnesHisøy OK412958
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Erling FredriksenIF Trauma181611
Einar Krafft MyhrenHisøy OK234804
Finn PettersenGjerstad IL68409
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering194888
Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193004
Kjell SandåkerIL Imås206403
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering503611
Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering186174
Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering503610
Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering503901
Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse171227

H5 A-nivå lang (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius AurebekkKristiansand OK504432
Sebastian DalandKristiansand OK224268
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL203401
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart200414
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
David RundeKristiansand OK221505
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse79914
Terje UrfjellIL Imås97789
Anders VestølVegårshei IL222559
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Håvard Wedege IrgensKristiansand OK206479
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse79932

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018