Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-karusellen løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 1
Arrangørorganisasjon: IF Trauma
Dato: onsdag 11 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 104 påmeldte deltakere.

D1 Nybegynner (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren AanonsenØyestad IF allianse198014
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK211385
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK
Julia Broers DamsgaardHisøy OK
Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193011
Mette-Mari Odberg HeumØyestad IF allianse171241

D2 C-nivå (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AanonsenØyestad IF allianse197742
Tonje JohnsenØyestad IF allianse160726
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Rikke WernersenØyestad IF allianse79937

D3 B-nivå (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Okkenhaug BratlandIF Trauma168606
Ingeborg BøbelIL Imås206511
Tove FossnesHisøy OK87656
Nora JohansenHisøy OK234806
Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse160721
Ingrid MosfjellBirkenes IL224800
Kristin Krafft MyhrenHisøy OK173188
Kristine NygårdBirkenes IL224752
Henriette OlsenIF Trauma156961
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193005
Anne Karin StigemoIL Imås98007
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483
Johanne TerjesenØyestad IF allianse160744

D4 A-nivå kort (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnhild U. BråtenVegårshei IL87596
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK504438
Sigrun ErlandsenHisøy OK61078
Ragnhild HaldKristiansand OK228397
Marianne HaugeHisøy OK234915
Mia HirschIF Trauma189015
Tone HirschIF Trauma221238
Kari Timenes LaugenIL Imås183856
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK173189
Ada Helene OlsenIF Trauma203326
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D5 A-nivå lang (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin HaugeHisøy OK212879
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Karine VestølVegårshei IL206428
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK504224

H1 Nybegynner (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Broers DamsgaardHisøy OK500400
Heine Johansen SmedsaasHisøy OK239126
Otto Johansen SmedsaasHisøy OK

H2 C-nivå (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma181797
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering186173
Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering200500

H3 B-nivå (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åge AashamarFlosta IL114839
Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering222601
Bjørn BratlandIF Trauma237883
Thomas H FossnesHisøy OK211278
Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse197728
Reidar GrøsleAustre Moland IL504525
Nils-Henrik PedersenHisøy OK195860
Henrik Andreas TømtIL Imås207732

H4 A-nivå kort (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind BratlandIF Trauma127085
Ole-Herman CappelenHisøy OK78910
Steinar FjeldbergHisøy OK234913
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal Orientering168567
Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering91186
Inge HaugeHisøy OK173172
Helge KristensenOK Sør83267
Jan Petter LaugenIL Imås209755
Erling LauvrakIL Imås239694
Rolf MikkelsenIL Imås211569
Einar Krafft MyhrenHisøy OK173187
Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193004
Kjell SandåkerIL Imås206403
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Inge SkjæveslandIF Trauma168617
Georg SmedsaasHisøy OK234912
Glenn SolbergFroland IL165565
Fredrik StudsrudHisøy OK412226
Carl Tore SundquistØyestad IF allianse160740
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering503611
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse79914
Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering503610
Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering503901
Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse171227

H5 A-nivå lang (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasBirkenes IL156979
Jon BjørgumKristiansand OK209927
Geir BråtenVegårshei IL181985
Oluf BøckmanKristiansand OK221130
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Erling FredriksenIF Trauma181611
Holger HottKristiansand OK213724
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL203401
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Finn PettersenGjerstad IL68409
Kristian PyttenKristiansand OK221206
Svein RoslandHope IL87126
David RundeKristiansand OK221505
John Olav RundeKristiansand OK504087
Mads Henrik SandnesHope IL77465
Brage TakleKristiansand OK198046
Per Kristian TømtIL Imås206546
Anders VestølVegårshei IL222559
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse79932

Annonser

IOF Eventor