Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-karusellen løp 6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 6
Arrangørorganisasjon: Hope IL
Dato: onsdag 6 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 50 påmeldte deltakere.

D1 Nybegynner (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren AanonsenØyestad IF allianse235228
Gudrun Fidje GrytingGjerstad IL212360
Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering

D2 C-nivå (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AanonsenØyestad IF allianse235229
Kristina Fidje GrytingGjerstad IL212302
Tonje JohnsenØyestad IF allianse160726
Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193012
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Rikke WernersenØyestad IF allianse79937

D3 B-nivå (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL Imås206511
Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse160721
Kristin Krafft MyhrenHisøy OK212190
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193005
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483

D4 A-nivå kort (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia HirschIF Trauma189015
Tone HirschIF Trauma221238
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK212436
Hanne NøvikNydalens SK188964
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417

D5 A-nivå lang (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin HaugeHisøy OK212879
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Karine VestølVegårshei IL206428

H1 Nybegynner (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Didrik GauslåFroland IL165563
Vemund HelsørFroland IL226220

H2 C-nivå (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering503905
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering186173
Peter SvenningKlubbløs200383

H3 B-nivå (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering222601
Reidar GrøsleAustre Moland IL504525
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Rune LandsverkØyestad IF allianse502955
Nils-Henrik PedersenHisøy OK195860
Henrik Andreas TømtIL Imås207732

H4 A-nivå kort (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Einar Krafft MyhrenHisøy OK234804
Finn PettersenGjerstad IL506798
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering194888
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Fredrik StudsrudHisøy OK412226
Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering186174

H5 A-nivå lang (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Tallak Olav GrytingGjerstad IL199446
Øyvind HelsørFroland IL165566
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Per Kristian TømtIL Imås206546
Olav VestølVegårshei IL206427
Ole Petter VestølVegårshei IL222073

Annonser

IOF Eventor