Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til 100 års jubileumsløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: 100 års jubileumsløp
Arrangørorganisasjon: Sande Sportsklubb
Dato: lørdag 2 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 118 påmeldte deltakere.

N-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Jørgen Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn170437
Dea EikedalenPorsgrunn OL213815
Solan EikedalenPorsgrunn OL213325
Torben EikedalenPorsgrunn OL223775
Julie Økern HågårdKonnerud IL226183
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL224741

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn241418

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgit Økern JensenKonnerud IL203656
Barbro KvåleHadeland OL169224
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 17-A kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn181863
Line NordhaugKonnerud IL205441
Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb94083

D 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi EriksenLarvik OK211538
Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL88779
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Tine TrømborgSande Sportsklubb170747

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Brith NordkveldeHedrum OL187231

D 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Helene CarlsenSturla, IF192127
Kari ChristiansenSandefjord OK505880
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Beth NicolaysenKongsberg OL177546
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL222089
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Hanne Løver ThonModum OL501171

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Grete S B HoviSkien OK502919
Tove DamgaardOL Trollo86499
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Marianne SpanliLierbygda OL187106
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Gerd LangsethLarvik OK216681
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL77057

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL203278
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Robert FredriksenNotodden OL502352
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953

H 17-A kort (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Peter CarlsenSturla, IF207695
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn182083
Oliver DraveckyOL Trollo216738
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Yngve MobråthenBotne SK192453
Pål Espen NordhaugKonnerud IL205546
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995
Eigil Solberg SmøråsKonnerud IL215453
Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb83150

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian V BangåsBotne SK232210
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn505488
Stian TrømborgSande Sportsklubb135113

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Helge GisholtOK Skeidi238122
Charles HalaasFossum IF209868
Espen JohnsenHedrum OL182118
Tom KristensenLarvik OK177539
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL188786

H 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Egil FuruaBerger og Svelvik OL188994
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Per Erik LarsenSandefjord OK186898
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Terje UrfjellIL Imås97789

H 60- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Axel DamgaardOL Trollo86497
Roy GjerdingOK Moss504397
Geir Holm GundersenSturla, IF221187
Harald HoviSkien OK239501
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Morten JohannessenRøyken OL229667
Kai MidtskogenBotne SK62564
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Anton PlaianKlubbløs191589
Per SchancheAsker Skiklubb182094
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Per Ove TransethRøyken OL234917
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H 70- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Eirik EriksenSturla, IF191256
Helge FossheimHedrum OL182064
Elling FrøvollSturla, IF195892
Henning GaarderKonnerud IL210912
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Ragnar HillestadLardal OL502481
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Anton LommeHedrum OL203285
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Atle SolheimBerger og Svelvik OL186305
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537
Trond WettergreenDriv IL180270

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598

Annonser

IOF Eventor