Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Høstcup 7

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 7
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: tirsdag 25 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 71 påmeldte deltakere.

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Andreas KristiansenOL Trollo226959
Marcus WindvikSandefjord OK223958
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Annika van RaaijHedrum OL187291

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564

D15B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707

D 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK238018
Tone StoklandSandefjord OK188461
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi EriksenLarvik OK211538
Pernille MoltebergHedrum OL186968
May-Britt SkramdalHedrum OL187295

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Katrine van RaaijHedrum OL187290

D 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiri RebårdSandefjord OK199599

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Randi HansenStokke IL211332
Randi Kristin NærumLarvik OK180802

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Gerd LangsethLarvik OK216681
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Henrik R HoltHedrum OL186936
Viljan van RaaijHedrum OL187320

H15B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Knut GjoneSandefjord OK223921

H 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Sindre R HoltHedrum OL221389
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Hans Olav SkogstadTelenor BIL215237

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Juel JohannessenHedrum OL186970

H 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Knut Ivar JohansenSandefjord OK241780
Espen JohnsenHedrum OL182118
Eelco van RaaijHedrum OL221400

H 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Per Einar StrømHedrum OL221210

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249

H 70- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Arne D. ChristensenSandefjord TIF312748
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Helge FossheimHedrum OL182064
Svein Børge HaugbergSandefjord OK174695
Ragnar HillestadLardal OL502481
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Roar LøkenSandefjord OK238017
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF243729
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298

Annonser

IOF Eventor