Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 8

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 8
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: tirsdag 12 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 180 påmeldte deltakere.

N-åpen (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegn60888
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Christopher David EriksenLarvik OK235256
Kristian HaugbergAndebu IL241550
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn96274
Oliver LagerSandefjord OK223994
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Leah Myhre LefsakerAndebu IL235049
Mia Myhre LefsakerAndebu IL235046
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL195954
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL241640
Johan Sommerstad-EidAndebu IL236003
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL241639
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844
Annika van RaaijHedrum OL187291

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279

D 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL221008
Karoline FjæreHedrum OL157980
Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL221463
Emilie Kleppan StampeSandefjord OK224348

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564

D15B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie JahreAndebu IL211241

D 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK180000
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374

D 17-C (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231
Lill DürbeckHedrum OL221359
Heidi EriksenLarvik OK211538
Astrid FodnæssAndebu IL235813
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Eirunn HiisStokke IL236400
Pernille MoltebergHedrum OL186968
Inger MørkSandefjord OK187238
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Elin BordøyHedrum OL187285
Anikken Gjein DybvikStokke IL223932
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL217170
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Mona JahreAndebu IL211393
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Tone Sølie LysnesHedrum OL221358
Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegn215019
Celine Vik OlsenLarvik OK216970
Katrine van RaaijHedrum OL187290

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Gro EiaOL Trollo226962
Randi HansenStokke IL211332
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Elisabeth RødAndebu IL79499
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Gerd LangsethLarvik OK216681
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Gerd YttervikHisøy OK69685
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn223796
Mathias JahreAndebu IL211339

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Henrik R HoltHedrum OL186936
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H 17- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI194880
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Jarle LysnesHedrum OL203389
Sindre R HoltHedrum OL221389
Hans Olav SkogstadTelenor BIL215237
Jørn SundbyLarvik OK504453
Øyvind WatterdalHadeland OL71481

H 17-C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver DraveckyOL Trollo216738
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn504338
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Kristian Juel JohannessenHedrum OL186970
Holger KjærlandHedrum OL221356
Arne KnoopOL Tønsberg og omegn96275

H 40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen FjæreHedrum OL203391
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Einar IdlandAndebu IL234851
Trond Olav JahreAndebu IL216803
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Espen JohnsenHedrum OL182118
Tom KristensenLarvik OK177539
Stian KvernsmyrAndebu IL211240
Erling LefsakerAndebu IL234967
Magnus LundAndebu IL241890
Eelco van RaaijHedrum OL221400
Ian RingheimOL Trollo204716

H 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond FossSandefjord OK205484
Knut GjoneSandefjord OK223921
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Jan Ivar GundersenHedrum OL182011
Olav Amund HanaOL Trollo92512
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Magne KløveStokke IL211547
Arne KristensenStokke IL96681
Roger LysnesHedrum OL182119
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Per Einar StrømHedrum OL221210

H 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Sigbjørn MyhreAndebu IL236002
Martin NaufHedrum OL182122
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn80458
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H 70- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Frank EliassenSandefjord OK174991
Svein EriksenLarvik OK186942
Tormod FjæreHedrum OL187297
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn505488
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Svein Børge HaugbergSandefjord OK174695
Ragnar HillestadLardal OL502481
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Runar KittilsenStokke IL239076
Anton LommeHedrum OL203285
Roar LøkenSandefjord OK238017
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Egil RonæssPorsgrunn OL195709
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Bjørn HaugenSandefjord OK207812
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn190256

Annonser

IOF Eventor