Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Jubileumsjakta - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 7

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Jubileumsjakta - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 7
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: søndag 26 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 134 påmeldte deltakere.

N-åpen (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Josephine Lin BjørkSandefjord OK157982
Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegn215019
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Alexander DybvikStokke IL94396
Christopher David EriksenLarvik OK235256
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK241887
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK241889
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn96274
Mathilde KristensenStokke IL224336
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979
Sturla SigurdssonStokke IL209677
Kristoffer Lipha SognNotodden OL228490
Lillian Fogt SundelinNotodden OL228491
Solveig Fogt SundelinNotodden OL234591
Marcus WindvikSandefjord OK223958

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Karen KlavenesSandefjord OK224040

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Ingvild Buchacz EieNotodden OL228500
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Annika van RaaijHedrum OL187291
Cathrine SognNotodden OL213087

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hermine GrønnebergHedrum OL159661

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL212548
Sigrid Buchacz EieNotodden OL212476
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564

D 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi EriksenLarvik OK211538
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Inger MørkSandefjord OK187238
May-Britt SkramdalHedrum OL187295

D 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707

D 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ann Kristin Bjerke EvensenSandefjord OK402611
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK238018

D 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK199431

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari ChristiansenSandefjord OK505880
Marianne NjåsteinIL Tyrving221144

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Gerd LangsethLarvik OK216681
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre Dahl BorkamoNotodden OL212505
Magnus Buchacz EieNotodden OL503981
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Niclas GunnerødStokke IL223980
Martin HalvorsenStokke IL224276
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Magnus SigurdssonStokke IL224208

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Martin DybvikStokke IL195896
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Anders KlavenesSandefjord OK239078
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sten Øivind BjerkeHedrum OL114852
Hans Gøran BjørkSandefjord OK199487
Jostein EriksenLarvik OK211539

H 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Ludvig JohnsenHedrum OL203443

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jesper FlogstadIL Hauken211217
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823

H 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Arne KristensenStokke IL96681

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy GjerdingOK Moss504397

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Runar KittilsenStokke IL239076
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Thorolf TrolsrudBotne SK501730

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598

H 15-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut GjoneSandefjord OK223921

Direkte A (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225

Direkte B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Björn Olof WaldemarssonOK Nackhe25276

H 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth DybvikStokke IL195593
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Espen JohnsenHedrum OL182118
Eelco van RaaijHedrum OL221400

H 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Ivar GundersenHedrum OL182011
Are NjåsteinIL Tyrving206550
Harald OmlandSkien OK507027

H 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Martin NaufHedrum OL182122
Atle RemmePorsgrunn OL186202

H 75- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Frank EliassenSandefjord OK174991
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Anton LommeHedrum OL203285
Egil RonæssPorsgrunn OL195709
Olav SolbergBø OL203367
Magnar ØvreåsBotne SK504511

D 45- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Elin BordøyHedrum OL187285
Tiri RebårdSandefjord OK199599

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grethe Lill RyengSturla, IF504462
Elisabeth RødAndebu IL79499

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Lise SolbergBø OL208756

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694

Annonser

IOF Eventor