Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Blåbærløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Blåbærløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 6
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 25 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 204 påmeldte deltakere.

N-åpen (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Josephine Lin BjørkSandefjord OK157982
Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegn215019
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Alexander DybvikStokke IL94396
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK241887
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK241889
Eline HanssonOL Tønsberg og omegn217768
Ludvik HiisStokke IL224030
Teodor HiisStokke IL224323
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK242476
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Karen KlavenesSandefjord OK224040
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn96274
Mathilde KristensenStokke IL224336
Emanuel LillevoldStokke IL236899
Truls Christian RevåStokke IL207854
Kristian Magnus RåheimStokke IL236822
Leon Storm RåheimStokke IL236888
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979
Sturla SigurdssonStokke IL209677
Mie SkifjellSkien OK224295
Kristoffer Lipha SognNotodden OL228490
Lillian Fogt SundelinNotodden OL228491
Solveig Fogt SundelinNotodden OL234591
Johannes WendtOL Tønsberg og omegn223572
Marcus WindvikSandefjord OK223958

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June HestadSkien OK224150
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK212977
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Frida Meling LydersenSkien OK234125

D 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Ingvild Buchacz EieNotodden OL228500
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK211854
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805
Annika van RaaijHedrum OL187291
Cathrine SognNotodden OL213087
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hermine GrønnebergHedrum OL159661
Maike RöhrsStokke IL223967

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL212548
Sigrid Buchacz EieNotodden OL212476
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822
Synne SandvenNotodden OL505752

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL221008
Marlene SkramdalHedrum OL187326
Emilie Kleppan StampeSandefjord OK224348

D 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Eline SchjervenLardal OL192960

D 17-C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anikken Gjein DybvikStokke IL223932
Inger-Lene FlatinSkien OK211786
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Inger MørkSandefjord OK187238
May-Britt SkramdalHedrum OL187295

D 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Kaupang LyeLarvik OK224347
Marit RöhrsStokke IL244673

D 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK180000
Ann Kristin Bjerke EvensenSandefjord OK402611
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK238018

D 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid BrevikStokke IL211374
Kari ChristiansenSandefjord OK505880
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Gerd LangsethLarvik OK216681
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre Dahl BorkamoNotodden OL212505
Magnus Buchacz EieNotodden OL503981
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Sindre Flatin ErichsenSkien OK211704
Niclas GunnerødStokke IL223980
Martin HalvorsenStokke IL224276
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Gaute NysæterSkien OK170884
Magnus SigurdssonStokke IL224208
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189136
Tollef TjentlandLardal OL506668

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Magnus BrodinPorsgrunn OL213209
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Anders KlavenesSandefjord OK239078
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700
Hallvard TjentlandLardal OL505852
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK213426
Martin DybvikStokke IL195896

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sten Øivind BjerkeHedrum OL114852
Hans Gøran BjørkSandefjord OK199487
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642

H 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150

H 21- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørn SundbyLarvik OK504453

H 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL213725
Thomas BrodinPorsgrunn OL213149
Jesper FlogstadIL Hauken211217
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823

H 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Arne KristensenStokke IL96681
Bjørnar OlsrødStokke IL203614

H 70- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Ragnar HillestadLardal OL502481
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Runar KittilsenStokke IL239076
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Arne KristensenStokke IL211333
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Thorolf TrolsrudBotne SK501730

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598

H 15-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut GjoneSandefjord OK223921

Direkte B (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir HestadSkien OK224155
Eirunn HiisStokke IL236400
Sigurd HoltskogSkien OK211684
Pernille NaufHedrum OL203284
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Ådne SkifjellSkien OK223986
Monica Tveit TjentlandLardal OL502577

H 45- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Espen JohnsenHedrum OL182118
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Steinar LandeBø OL227677
Bjørn LiePorsgrunn OL501731
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Hans Ivar NesseOL Tønsberg og omegn175975
Eelco van RaaijHedrum OL221400
Jens TjentlandLardal OL165201

H 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Ivar GundersenHedrum OL182011
Morten JohnsenStokke IL88658

H 65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Per Chr. HagenBø OL227680
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Martin NaufHedrum OL182122
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Paul SkjakerHadeland OL236303

H 75- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Frank EliassenSandefjord OK174991
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Anton LommeHedrum OL203285
Magnar ØvreåsBotne SK504511

D 45- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Elin BordøyHedrum OL187285
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Kristin SandvenNotodden OL182001
Liv SchjervenLardal OL82130

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HansenStokke IL211332
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Ingrid StrandeSkien OK195812

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694

Annonser

IOF Eventor