Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Jubileumsprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Jubileumsprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 4
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: søndag 3 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 143 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Joel RöhrsStokke IL224303
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild RingheimLarvik OK211958

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Ane MathisenOL Tønsberg og omegn217648
Annika van RaaijHedrum OL187291
Victoria StørenBø OL

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn241418
Maike RöhrsStokke IL223967

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL212548
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822
Ingeborg HovdejordNotodden OL228516
Iril RingheimLarvik OK180714
Synne SandvenNotodden OL505752

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OL213060
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564

D 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Vibeke Svendsen MathisenOL Tønsberg og omegn

D 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Brith NordkveldeHedrum OL187231
Marit RöhrsStokke IL165679

D 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Elise StørenBø OL203364

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Marthe GløersenBækkelagets SK501217
Stefani PopovaHadeland OL152479

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK211201
Ingrid UndstadLarvik OK204302

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid BrevikStokke IL211374
Kari ChristiansenSandefjord OK505880
Rita RaastadSkien OK502129
Tiri RebårdSandefjord OK199599

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus EngehultNotodden OL212066

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Anders KlavenesSandefjord OK239078
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Hallvard TjentlandLardal OL505852

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Henrik R HoltHedrum OL186936
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249

H 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias GløersenBækkelagets SK501324
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Sindre R HoltHedrum OL221389
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150

H 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert FredriksenNotodden OL502352
Helge GisholtOK Skeidi238122
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OK181967
Jarle LysnesHedrum OL203389
Anders VisterNydalens SK209926

H 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen FjæreHedrum OL203391

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Rune EngehultNotodden OL207904
Knut GjoneSandefjord OK223921
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Arne KristensenStokke IL96681
Per Erik LarsenSandefjord OK186898
Inge RingheimLarvik OK205549

H 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Runar KittilsenStokke IL239076
Thorolf TrolsrudBotne SK501730

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598

Direkte B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Gøran BjørkSandefjord OK199487

H 45- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Espen JohnsenHedrum OL182118
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Eelco van RaaijHedrum OL221400
Øyvind StørenBø OL203258
Jens TjentlandLardal OL165201

H 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Espen RaastadSkien OK211809

H 65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Øystein AndersenEiker OL172115
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Atle RemmePorsgrunn OL186202

H 75- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Frank EliassenSandefjord OK174991
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Anton LommeHedrum OL203285
Magnar ØvreåsBotne SK504511

D 45- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Elin BordøyHedrum OL187285
Mia EngehultNotodden OL197857
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Kristin HjortlandLarvik OK217250
Tone Sølie LysnesHedrum OL221358
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Kristin SandvenNotodden OL182001

D 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041

D 65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vigdis AndersenEiker OL216674
Kari BergLarvik OK217231
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Elisabeth RødAndebu IL79499

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694

Annonser

IOF Eventor