Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Jubileumstarten - OTO 70 år jubileumkarusell 2018 - løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Jubileumstarten - OTO 70 år jubileumkarusell 2018 - løp 1
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 21 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 190 påmeldte deltakere.

N-åpen (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Aakre-LarsenAndebu IL236004
Lars Jørgen Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn170437
Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn172116
Josephine Lin BjørkSandefjord OK157982
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Jakob Bredland EidAsker Skiklubb214300
Mathias Bredland EidAsker Skiklubb215111
Christopher David EriksenLarvik OK235256
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825
Karen KlavenesSandefjord OK224040
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL241640
Johan Sommerstad-EidAndebu IL236003
Ole Jakob TrøanNittedal OL89330
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Ane MathisenOL Tønsberg og omegn217648
Annika van RaaijHedrum OL187291

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amanda AxelsonEiker OL213690
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822
Helene Brandal SøftingKongsberg OL193063

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marlene SkramdalHedrum OL187326
Emilie Kleppan StampeSandefjord OK224348

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Kristine EidAsker Skiklubb212523

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062

D 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231
Heidi EriksenLarvik OK211538

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Brith NordkveldeHedrum OL187231

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Andrea RanvikKonnerud IL504336
Anniken RanvikKonnerud IL504337

D 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK180000
Silje Borge HoviSkien OK79803
Siri EidnesHarstad OL226656
Marthe GløersenBækkelagets SK501217
Pernille NaufHedrum OL203284

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari Rød AakreAndebu IL97970
Linda FredhOK Moss184147
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK199431
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL63777

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid BrevikStokke IL211374
Kari ChristiansenSandefjord OK67793
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Kjersti KjeldaasOL Trollo224937
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL222089
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Grete S B HoviSkien OK502919
Gro EiaOL Trollo226962
Lise HørtvedtKongsberg OL91394
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Astrid GjelstadSandefjord OK221371
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Gerd LangsethLarvik OK216681
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Magnus SigurdssonStokke IL224208

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Martin DybvikStokke IL195896
Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn193016
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Anders KlavenesSandefjord OK239078
Bendik Schia LøeNotodden OL89009
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn217662
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Gøran BjørkSandefjord OK199487
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL193883

H 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn

H 21- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert FredriksenNotodden OL502352
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Mathias GløersenBækkelagets SK501324
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Harald HoviSkien OK239501
Wolfgang KampelBækkelagets SK500597
Eirik LarsenSkien OK222237
Jarle LysnesHedrum OL203389
Bjørn Tore MathisenOL Tønsberg og omegn216664
Torstein MellemHarstad OL234824
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK504573
Eirik RavnanIL Tyrving502593
Jørn SundbyLarvik OK504453
Morten TangenOK Moss208419
Anders VisterNydalens SK209926
Øyvind WatterdalHadeland OL152479

H 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Einar IdlandAndebu IL234851
Hans TrøanNittedal OL192250

H 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond FossSandefjord OK205484
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Tore HoffIL Tyrving502468
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK82370
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Arne KristensenStokke IL96681
Roger LysnesHedrum OL182119
Petter LøeNotodden OL86885
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Per Einar StrømHedrum OL221210

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel DamgaardOL Trollo86497
Roy GjerdingOK Moss504397
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Kai MidtskogenBotne SK62564
Sigbjørn MyhreAndebu IL236002
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Ragnar HillestadLardal OL502481
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Runar KittilsenStokke IL239076
Roar LøkenSandefjord OK238017
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Thorolf TrolsrudBotne SK501730

H 80- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Knut KjemhusKongsberg OL501833
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598

D 15-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren BruserudOL Trollo226964
Monica Renate TrøanNittedal OL182117

Direkte A (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål Martin EidKlubbløs228521
Einar KlavenesSandefjord OK199378

Direkte B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut GjoneSandefjord OK223921

H 45- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Pål JevanordOL Trollo227068
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870

H 55- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Arne Kierulf DirdalLarvik OK198720
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL222625
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Harald OmlandSkien OK184463

H 65- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Jan BøhleOL Trollo221216
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Per Chr. HagenBø OL227680
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Eilef LandsverkSkien OK235929
Terje LudvigsenLarvik OK216760
Martin NaufHedrum OL182122
Sveinung RekaaNotodden OL505373

H 75- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Frank EliassenSandefjord OK174991
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Anton LommeHedrum OL203285
Magnar ØvreåsBotne SK504511

D 45- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Kristin BruserudOL Trollo216680
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120

D 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild DåsnesOs IL83196
Tiri RebårdSandefjord OK199599

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HansenStokke IL211332
Anne Lise SagaKjose IL79064

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne BræckKongsberg OL98986
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296

Annonser

IOF Eventor