Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Bøløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Bøløpet
Arrangørorganisasjon: Bø OL
Dato: søndag 13 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 192 påmeldte deltakere.

N-åpen (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa224110
Olai BisethKongsberg OL221088
Aksel Stigen BygglandHøydalsmo IL
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL213456
Alfred Hagen UrdalenNotodden OL228501
Syver Hagen UrdalenNotodden OL228549
Jon Arne HagenDrangedal OL238166
Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL223777
Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL213812
Maja KristensenNotodden OL228465
Eldar Torpe LienPorsgrunn OL505537
Eira MorkNotodden OL228513
Mathis RenardKongsberg OL209723
Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL192443
Carl-Wilhelm StørenBø OL
Alfred StålbergBø OL

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa223794
Tuva Dahl BorkamoNotodden OL228518
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK212977
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna GjestrudNotodden OL213371
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK211854
Elise RenardKongsberg OL238174
Cathrine SognNotodden OL213087
Victoria StørenBø OL

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL212548
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL192442

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje HagenDrangedal OL227069

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OL213060
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Eline SchjervenLardal OL192960
Mina SchjervenLardal OL234921

D 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK180000
Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL206530
Kaja Torpe LienPorsgrunn OL222595
Nicole RagvinNydalens SK500556
Celine RenardKongsberg OL505844
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Elise StørenBø OL203364
Hanne VassendPorsgrunn OL203386

D 17-B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi EriksenLarvik OK211538
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Anna Henriette StraumeDrangedal OL203548
Lenka WestinPorsgrunn OL92307

D17-C (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Marie BrekkeOK Skeidi93964
Ingunn GåsoddenSkien OK505486
Gro HagenDrangedal OL227070
Gunn Marit Sand HagenDrangedal OL238165
Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL173147
Ingvill HoftunAsker Skiklubb483345
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321
Christina MadsenBø OL
Brit Solberg StraumeDrangedal OL89876
Monica Tveit TjentlandLardal OL502577

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Mona HoltePorsgrunn OL229515
Jorunn IsaksenPorsgrunn OL213676
Janne LarsenPorsgrunn OL223765
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Liv SchjervenLardal OL82130
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL63777
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Heidi SchatvetNotodden OL209283
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunn BotnenBø OL89661
Hanne HerumOK Skeidi89670
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Aud KjemperudEiker OL184662
Elisabeth RødAndebu IL79499

D 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie CeebergHedrum OL186972
Synnøve DalvaBø OL88670
Gerd LangsethLarvik OK216681
Astrid LundeDrangedal OL89887
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Marit OddenDrangedal OL89885
Marta StangModum OL231254

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre Dahl BorkamoNotodden OL212505
Gaute Bratland SolbergBø OL208647
Christopher David EriksenLarvik OK235256
Kristian MorkNotodden OL212631

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BisethKongsberg OL234144
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Asbjørn LandeEidskog OL212772
Tollef TjentlandLardal OL82132

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Borgar SkjelbredKongsberg OL215594
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Hallvard TjentlandLardal OL82133

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav Bratland SolbergBø OL208755

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adrian HagenPorsgrunn OL213214

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Vetle DrageKongsberg OL502338
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

H 17- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Dag AusenPorsgrunn OL213725
Robert FredriksenNotodden OL502352
Helge GisholtOK Skeidi238122
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Lars Steinar HefreBø OL227730
Emil JönssonIL Tyrving208695
Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL188892
Eivind LandeEidskog OL500534
Runar Torpe LienPorsgrunn OL505471
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Audun Melby JacobsenLardal OL224627
Svein NygårdLillomarka OL229680
Damien RenardKongsberg OL201971
Eivind Frode RindeBø OL82350
Espen RognsvågOs Orienteringsklubb502090
Rune RystadNydalens SK500596
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät504114
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150
Ola StålbergBø OL227682
Simen Hjalmar WästlundNotodden OL61171

H 17-B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Sigurd HoltskogSkien OK211684
Dan Huva KristensenNotodden OL
David SolliSkien OK219554
Oskar StraumeDrangedal OL238163

H 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Are BisethKongsberg OL227498
Thomas BrodinPorsgrunn OL213149
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL504517
Truls FjeldstadPorsgrunn OL200431
Jesper FlogstadIL Hauken211217
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Jørn LangerudPorsgrunn OL223770
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Jostein MehammerPorsgrunn OL184429
Øystein SkjelbredKongsberg OL182076
Jon SolbergBø OL203365

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Rune EngehultNotodden OL207904
Øyvind FlaattenOK Skeidi89677
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Syver LøkenKongsberg OL178250
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Kjell WestinPorsgrunn OL480106

H 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Jarle BotnenBø OL170925
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Dag KristensenOK Skeidi206256
Rune LaurantsenSkien OK505485
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Per SchancheAsker Skiklubb182094
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Gunnar B SolbjørgHarstad OL213258

H 70- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd AureDrangedal OL89873
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Ronald BjervaDrangedal OL238049
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Kjell DolvaSkien OK185921
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Eirik EriksenSturla, IF191256
Erik Johan GrorudHaslum IL68301
Ragnar HillestadLardal OL502481
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Jakob KløverødPorsgrunn OL172076
Arne LandeBø OL504467
Anton LommeHedrum OL203285
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Egil RonæssPorsgrunn OL195709
Bård StangModum OL229574
Einar StraumeDrangedal OL144133
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav MostaulHøydalsmo IL39177
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598

Åpen lang (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa203010
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL220733
Terje Ulla EikenKongsberg OL190660
Sindre SandvenBækkelagets SK504330

Åpen mellom (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa86070
Erling Dahl BorkamoNotodden OL210711
Rune Kristian MorkNotodden OL207903
Knut UrdalenNotodden OL159671

Åpen kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Carine Dahl BorkamoNotodden OL217113
Randi MorkNotodden OL207703

Annonser

IOF Eventor