Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Urb-O løp 6 Sløyfer

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Urb-O løp 6 Sløyfer
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 6 februar 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 72 påmeldte deltakere.

H17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917
Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett222571
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Scott JuvikIL Gular504399
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Niklas ProforsVaregg Fleridrett204552
Håkon ReikvamIL Gular207705
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Lars RøttingenIL Gular502438
Stian StordalenOK Sør222636
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett186221

D17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering502230
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett500166
Gunhild ForlandAskøy OL208634
Helene Reime HellemVaregg Fleridrett
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

H-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Ulrik HellenTIF Viking208676
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921

D-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idun HeklandIL Gular213259

H40- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Sindre EkrheimBergens TF165469
Helge EmhjellenIL Gular502360
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Bård HeklandIL Gular92585
Erik JohannessenHordaveg BIL229504
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Olav LofthusHordaveg BIL206318
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett184461
Tore NymarkVaregg Fleridrett192524
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett221486
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302

D40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett192587
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Wenche GjesdalVaregg Fleridrett222665
Nina GogaBergens TF184202
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Mette RogneVaregg Fleridrett174275
Linda RykkjeVaregg Fleridrett100200

H60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per BjørkhaugTIF Viking500902
Kristian Hj. FalchIL Gular221511
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Jan Olav OrmbergFana IL181250

HN (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjert GrønnevetIL Gular212382
Martin GrønnevetIL Gular
Sjur GrønnevetIL Gular224363
Isak HovstadVaregg Fleridrett224188
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Martin Krokeide OttesenTIF Viking185876
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

DN (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iris Popsueva BuanesTIF Viking223661
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Ellen GrønnevetIL Gular
Live GrønnevetIL Gular213393
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett174189
Ylva MagnussenTIF Viking195797
Live Albertsen MjeldeTIF Viking195917
Emilie Breistein PedersenTIF Viking195880
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791
Vibeke ØyeIL Gular222669

Annonser

IOF Eventor