Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Urb-O løp 5 Individuell start

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Urb-O løp 5 Individuell start
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 23 januar 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 71 påmeldte deltakere.

H17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Niklas ProforsVaregg Fleridrett204552
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Lars RøttingenIL Gular502438

D17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Runa AlmelandFana IL206376
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett500166
Gunhild ForlandAskøy OL208634
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular503954
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399

H-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645

D-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579

H40- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Sindre EkrheimBergens TF165469
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Bård HeklandIL Gular92585
Erik JohannessenHordaveg BIL229504
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Olav LofthusHordaveg BIL206318
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett184461
Tore NymarkVaregg Fleridrett192524
Håkon ReikvamIL Gular207705
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Harald SodemannUBIL210057
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302

D40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett192587
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Wenche GjesdalVaregg Fleridrett222665
Nina GogaBergens TF184202
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Ute KesslerKlubbløs
Linda KlanderudÅrstad IL170307
Linda RykkjeVaregg Fleridrett100200
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849

H60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett217124
Kristian Hj. FalchIL Gular221511
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Magnus NatåsBergens TF170836
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Erling StrandBergens TF186000

HN (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sjur GrønnevetIL Gular224363
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking204604

DN (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iris Popsueva BuanesTIF Viking223661
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Ragnhild Louise ErvikVaregg Fleridrett
Ellen GrønnevetIL Gular212382
Live GrønnevetIL Gular213393
Idun HeklandIL Gular213259
Ylva MagnussenTIF Viking195797
Live Albertsen MjeldeTIF Viking195917
Emilie Breistein PedersenTIF Viking195880
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

Annonser

IOF Eventor