Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Urb-O løp 4 Free Challenge

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Urb-O løp 4 Free Challenge
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 9 januar 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 75 påmeldte deltakere.

H17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrea AlettiBergens TF74977
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Niklas ProforsVaregg Fleridrett204552
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Lars RøttingenIL Gular502438

D17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Gunhild ForlandAskøy OL208634
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399
Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett206317
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

H-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645

D-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579

H40- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Sindre EkrheimBergens TF165469
Helge EmhjellenIL Gular502360
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Erik JohannessenHordaveg BIL229504
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Olav LofthusHordaveg BIL206318
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Tore NymarkVaregg Fleridrett192524
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Stig TenoldNHH BIL195806
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302
Matti TorgersenBergens TF201948

D40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett192587
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Wenche GjesdalVaregg Fleridrett222665
Nina GogaBergens TF184202
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Linda KlanderudÅrstad IL170307
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Liv OrmbergGneist, IL62532
Linda RykkjeVaregg Fleridrett100200
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225
Turid VrålstadVaregg Fleridrett136920

H60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett217124
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Erling StrandBergens TF186000

HN (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Gjert GrønnevetIL Gular212382
Martin GrønnevetIL Gular
Sjur GrønnevetIL Gular224363
Marius GuibertTIF Viking223649
Isak HovstadVaregg Fleridrett224188
Oskar HovstadVaregg Fleridrett
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett92673
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

DN (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Ellen GrønnevetIL Gular
Live GrønnevetIL Gular213393
Bjørg KocbachBergens TF180128
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett174189
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791
Vibeke ØyeIL Gular222669

Annonser

IOF Eventor