Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Urb-O løp 3 Fellesstart

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Urb-O løp 3 Fellesstart
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 5 desember 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 61 påmeldte deltakere.

ARTEC (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen EkerhovdARTECH17-

Askøy OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OLD40-192587
Tore NymarkAskøy OLH40-192524

Bergens TF (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andrea AlettiBergens TFH17-74977
Sindre EkrheimBergens TFH40-165469
Nina GogaBergens TFD40-184202
Erling StrandBergens TFH60-186000
Matti TorgersenBergens TFH40-201948

Fana IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Atle AlvheimFana ILH60-221422
Lars FjellangerFana ILH40-168854
Ketil NummedalFana ILH40-91688
Jan Olav OrmbergFana ILH60-181250
Magne RaadalFana ILH60-235218

Gneist, IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Johannessen FieldGneist, ILH17-91151
Liv OrmbergGneist, ILD40-62532

Hordaveg BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik JohannessenHordaveg BILH40-229504

IL Gular (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hege FjellbirkelandIL GularD40-211280
Ellen GrønnevetIL GularDN213393
Gjert GrønnevetIL GularHN212382
Sjur GrønnevetIL GularHN224363
Emil Øye KragsethIL GularHN212315
Eyvind Kjellevold MaldeIL GularH17-502442
Håkon ReikvamIL GularH17-207705
Vibeke ØyeIL GularDN222669

Stord Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sveinung RykkjeStord OrienteringH40-199735

TIF Viking (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tora Aasheim NymarkTIF VikingD17-192399

Varegg Fleridrett (34)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn L. BasbergVaregg FleridrettH60-217124
Erik BohneVaregg FleridrettH-16217102
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg FleridrettH-16186016
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg FleridrettDN213270
Gernot DoppelhoferVaregg FleridrettH40-192629
Aune DørmænenVaregg FleridrettH17-204681
Astrid Oline ErvikVaregg FleridrettD40-204610
Wenche GjesdalVaregg FleridrettD40-222665
Helge Tiger HauglandVaregg FleridrettH40-202221
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg FleridrettH17-202220
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg FleridrettH-16186313
Torill Kjenes HauglandVaregg FleridrettD40-202223
Rasmus JordeVaregg FleridrettH-16222678
Britt Kjersti JåstadVaregg FleridrettD40-221418
Jan Kjærner-SembVaregg FleridrettH40-182123
Markus Kjærner-SembVaregg FleridrettH17-204540
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg FleridrettD17-184462
Oskar Madslien SteinhaugVaregg FleridrettH-1663336
Ingunn MartinsenVaregg FleridrettD17-223868
Eirunn Husby NordstadVaregg FleridrettD-16204579
Sverre OttesenVaregg FleridrettH40-182031
Niklas ProforsVaregg FleridrettH17-204552
Helge RosenlundVaregg FleridrettH40-221112
Mathias RosenlundVaregg FleridrettH17-502444
Tage RosenlundVaregg FleridrettH-16191645
Kristian RykkjeVaregg FleridrettH17-184641
Ronny RykkjeVaregg FleridrettH40-500904
Stian RykkjeVaregg FleridrettH17-207688
Lars H SmedsrudVaregg FleridrettHN221486
Marie ThomassenVaregg FleridrettDN188791
Pål ThomassenVaregg FleridrettH40-154302
Christiane TrösseVaregg FleridrettD17-220066
Sverre Stuland TysværVaregg FleridrettHN88730
Turid VrålstadVaregg FleridrettD40-136920

Årstad IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linda KlanderudÅrstad ILD40-170307

Annonser

IOF Eventor